Зарядні пристрої для акумуляторів

Відео про інструмент

Зарядні пристрої (ЗП) — обладнання, що використовується для заряджання автомобільних акумуляторів від мережі змінного струму. Їх можна використовувати як для часткової, так і повної зарядки свинцево-кислотних акумуляторів. Зарядний пристрій треба підключити до АКБ за допомогою затискачів, а потім підключити його до мережі. Зарядні пристрої Dnipro-M автоматично заряджають акумулятор авто, поступово знижуючи силу струму та вимикаючись по завершенню заряджання.

У зимовий період АКБ розряджається дуже швидко. Якщо рівень заряду став низьким, автомобіль не заведеться. У цьому випадку Ви можете використовувати зарядний пристрій, щоб поповнити заряд. Один раз купивши ЗП, Ви зможете використовувати його протягом кількох років, підзаряджаючи АКБ та захищаючи його від повного розряду.

Переваги зарядних пристроїв Dnipro-M

ЗП нашого бренда підійдуть власникам будь-яких машин, тому що мають наступні переваги:

Універсальність

На відміну від пристроїв, здатних заряджати акумулятори тільки легкових (12 В) або вантажних (24 В) автомобілів, наші ЗП підходять обом категоріям транспорту. На корпусі зарядних пристроїв для АКБ є перемикач вибору режиму — 12 або 24 вольт, елементи індикації та амперметр для відтворення сили струму. Довжина дротів формує робочу зону радіусом 3,1 м — в більшості випадків для заряджання не знадобиться подовжувач.

Безпека

Кожен наш зарядний пристрій для акумулятора має декілька рівнів захисту:

  • Захист від перегрівання. Навіть якщо температура пристрою стане надто високою, він відключиться, поки не охолоне.
  • Захист від замикання. На корпусі встановлений плавкий запобіжник, який забезпечує розмикання електричного ланцюга у випадку короткого замикання. Завдяки цьому, внутрішні елементи ланцюга залишаються неушкодженими.
  • Захист від неправильного підключення. Акумулятор, що заряджається, та зарядка для авто не вийдуть з ладу, навіть якщо напруга на клемах не буде відповідати типу АКБ, або Ви переплутаєте полярність — ЗП просто не буде подавати струм. Тим не менш, перед увімкненням пристрою потрібно о