Якісний ключ - це основа будь-якого ящика для інструментів. Універсальний ручний інструмент буде корисний в будинку, майстерні або на СТО. Dnipro-M представляє лінійку комбінованих і накидних ключів. Залежно від потреб Ви можете придбати один ключ або ж відразу купити набір ключів. Набір інструментів має ключі базових розмірів, які підійдуть для виконання будь-яких побутових і професійних завдань. Компанія-виробник сертифікована за всіма європейськими стандартами і відповідає професійним вимогам. Весь асортимент сертифікований TUV (TÜV CERT - член Незалежної міжнародної організації по сертифікації), відповідно до німецьких стандартів безпеки GS і ISI.

Технології виготовлення ручних інструментів

Всі ключі виконані з високолегованого сплаву сталі і хромо-ванадію. Кожен з компонентів привносить свою перевагу: Cr (хром) забезпечує стійкість до окислення, навантажень, корозій і високих температур, V (Ванадій) ж сприяє в'язкості сталі і зменшує зернистість. Подібний склад відмінно переносить ударні і тривалі навантаження, відрізняється міцністю. Серед виробничих технологій, які покращують якість ручних інструментів, варто відзначити холодне штампування. Такий спосіб виготовлення дозволяє створювати інструменти складних форм. Технологія холодного штампування забезпечує матеріалам такі переваги:

  • Виготовлені деталі можуть мати товщину стінки, що вимірюється в сотих частках міліметрів.
  • Завдяки технології холодного штампування стало можливим виготовляти інструменти складних форм, що було неможливо при роботі іншими методами.
  • Формування деталі, не порушуючи його цілісності, дозволяє збільшити коефіцієнт використання матеріалу до 95%.

Широкий асортимент

У асортименті Dnipro-M присутні як одинарні ключі, так і набори комбінованих ключів. Залежно від вимог можна вибрати комплект з 6, 8, 12, 15 або 25 штук. Кожен ключ має дві робочі сторони: ріжкову і накидну. Остання має внутрішню 12-гранну кільцеву частину, що запобігає деформації оброблюваних матеріалів. Вся продукція Dnipro-M проходить ретельне тестування, перш ніж потрапити в руки споживачів. За результатами випробувань інструменти виготовлені зі сталі твердістю 50 HRC. Для ріжкового ключа максимальний випробувальний момент склав 90,9 Н.м, для накидного ключа - 107,3 Н. м

Як купити набір ключів недорого?

Якісний ріжковий або накидний ключ знайти непросто. Ринок переповнений підробками і "одноденними" інструментами, які буквально кришаться в руках при найменших навантаженнях. Однак, не поспішайте купувати дорогий інструмент, ціна - не завжди знак якості. Серед невисокого цінового сегмента можна знайти надійний і довговічний ключ, який прослужить Вам вірою і правдою, та допоможе вирішити безліч завдань. Дешевий - не означає поганий і інструменти Бренду Dnipro-M доведуть Вам це. Цей простий і зручний в експлуатації ручний інструмент стане надійним помічником без істотних витрат для вашого бюджету.

Де можна використовувати рожково-накидний ключ?

Комбінований ключ - це універсальний інструмент, який стане в нагоді для виконання багатьох побутових і професійних завдань. Найпопулярнішим місцем використання комбінованих ключів вважається СТО. Автослюсарі, які ремонтують машини і мотоцикли, часто використовують саме такі ручні інструменти в своїй роботі. Крім них, рожково-накидні ключі використовують сантехніки в роботі з гайками, болтами і трубними з'єднаннями. Зрештою, якісний набір ключів завжди повинен бути в домашньому арсеналі інструментів. Dnipro-M - це український виробник, який створює надійні, довговічні і недорогі ручні інструменти для будинку і майстерні.

Ключі рожково-накидні і набори

Ключі рожково-накидні