Спецодяг — одяг, розроблений для захисту від дії шкідливих та небезпечних факторів, які оточують фахівця на робочому місці, створення необхідних умов в ході виконання його обов'язків. Він широко використовується в різних сферах: від будівництва і виробництва, до виконання дрібного ремонту та побутових завдань.

Ви можете купити спецодяг на нашому сайті всього в один клік.

Особливості робочого одягу

Спецівка розробляється для кожного конкретного типу робіт з урахуванням вимог і стандартів. До одягу для робітників пред'являються високі вимоги: він повинен захищати від небезпек, характерних специфіці робіт, бути легким і зручним, міцним, довговічним і простим у догляді. До того ж він надає працівнику презентабельного зовнішнього вигляду, в деяких випадках може використовуватися і в повсякденному житті. Поширені типи робочого одягу залежно від призначення робіт:

  • спецівка — призначена для захисту від забруднень, механічних пошкоджень, опіків. Зазвичай це костюми захисні, куртки, штани або комбінезони. Вони також відрізняються залежно від галузі використання;
  • одяг для роботи в умовах високих температур — має вогнезахисні і жароміцні властивості;
  • спецодяг для робіт за низьких температурних умов (зимова спецівка) — виготовляється з матеріалів, які одночасно зберігають тепло, не сковують рухів, забезпечують комфорт під час роботи;
  • вологозахисний одяг — виготовляється з водонепроникних матеріалів, має герметичні шви, зазвичай, доповнений капюшоном.

Вибирати спецодяг необхідно з урахуванням специфіки роботи, вимог, що виставляються до спецівок, сезонності.

Чому варто вибрати робочий одяг Dnipro-M?

У нашому асортименті є куртки й напівкомбінезони, які можна використовувати як в якості спецодягу для будівельників, так і робочого одягу автомеханіка, фахівця складу, технічного обслуговування і інших сфер. Особливості робочого одягу Dnipro-M:

  • виготовлена з тканини підвищеної зносостійкості (щільність 245 г/м2) і повітропроникності;
  • продумана конструкція, завдяки чому речі не сковують рухів, забезпечуючи необхідний рівень комфорту під час роботи;
  • наявність кишень для зберігання ручного інструменту і особистих речей;
  • додаткове оснащення світловідбивальними елементами.

З більш детальними характеристиками можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити будівельний одяг в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.

Робочий спецодяг

Куртки

Напівкомбінезони