Плазморізи

Відео про інструмент

Плазморізи — вид обладнання з категорії зварювальних апаратів для різання металу за допомогою подачі плазми (повітряно-плазмової дуги). Область їхнього застосування доволі обширна. З огляду на клас апарату, плазморізи недоцільно використовувати для нерегулярних домашніх робіт. У цьому випадку достатньо буде скористатися іншим інструментом, наприклад, болгаркою.

Плазморізи використовуються в металообробній промисловості. Це необхідно для більш швидкого і якісного конвеєрного різу, який не можуть забезпечити інші ріжучі інструменти. За їх допомогою можна виконувати точний розкрій металевих листів, фігурне різання, обробляти литі деталі і т.д. Завдяки технології, що використовується в цьому інструменті, різ проводиться швидко і якісно.

Ви можете купити плазморіз на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості плазморізів

Апарати плазмового різання діляться на кілька видів:

  1. За типом різання.
    • Для ручного різання. Мають компактні розміри і використовуються на невеликих виробництвах, СТО і для нерегулярного приватного використання. Вони, як правило, мають невелику потужність і здатні різати метал товщиною до 30 мм. Ефективні при роботі з листовим металом, трубами і металевими конструкціями. Кращий вибір для гаража і вдома.
    • Для автоматичного різання. Застосовуються в стаціонарних установках, які управляються ЧПУ. За їх допомогою можна виконувати автоматичний розкрій металу. Найчастіше, в таких пристроях використовується кілька змінних сопел.
  1. За типом використовуваного газу.
    • На стислому повітрі. Цей тип найбільш популярний серед майстрів. Може використовувати звичайне або стиснене повітря. Його основною перевагою є простота конструкції і легке управління. Також на такий плазморіз ціна є однією з найбільш низьких.
    • На аргоні, кисні, азоті. Використовуються у великих автоматичних верстатах і системах високої складності для різання кольорових металів і сплавів. Вимагають більш точного налаштування, ніж попередній тип.
  1. За типом підпалу дуги.
    • Контактні. На таких апаратах для утворення дуги потрібна наявність контакту між соплом і матеріалом.
    • Пневматичні. Для утворення стартової дуги не потрібна наявність контакту з металевою деталлю. Також цей клас апарата не передбачає подачу розряду з високою частотою, здатного пошкодити електроніку.
    • Високочастотні. Дуга утворюється лише коли між поверхнею деталі і самим різаком проходить високочастотний розряд. Для цих цілей використовується осцилятор.

Варто враховувати, що навіть малопотужні моделі споживають близько 4 кВт. Тому перед тим, як плазморізи купити Україна, переконайтеся, що Ваша мережа зможе витримати надане навантаження. 

Чому варто вибрати плазморізи Dnipro-M?

Плазморізи Dnipro-M забезпечують швидкий і ефективний різ як чорних, так і кольорових металів. До числа основних переваг відносяться:

  • товщина чистового різу становить 10 мм для чорних металів і 8 мм — для кольорових. Товщина роздільного різу становить 12 мм;
  • чистоту різу забезпечують упори, що не дозволяють різаку зрушити з траєкторії. Лінія різу виходить тонкою і рівною;
  • дозволяють здійснювати фігурне різання, виготовляючи деталі зі складними контурами;
  • плазморізи інверторні Dnipro-M на 30% економічніше трансформаторних агрегатів;
  • у плазморіза є системи захисту від надмірного навантаження і перегріву;
  • на корпусі є ручка регулювання робочого струму;
  • наявність у комплекті 6-метрового плазмотрону дозволяє працювати з заготовками у великому радіусі, не пересуваючи апарат по приміщенню.

З більш докладними перевагами можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете купити плазмовий різак прямо на сайті або в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі по всій Україні.

Відео про інструмент

youtube-img