Пистолет пескоструйный Dnipro-M SG-10

Артикул : 81351000

Доставка

Гарантия

  • 14 дней на обмен

Оплата

  • Наличными (курьеру или в магазине)
  • Наложенный платеж в отделении (без комиссии)
  • Онлайн на сайте
  • Безналичный расчет для юр. лиц
  • ТОП ПРОДАЖ
Пескоструйный пистолет Dnipro-M SG-10 – инструмент, предназначенный для очистки поверхностей от грязи и ржавчины с помощью сильного давления. Благодаря обширному спектру применения он может использоваться не только в бытовых целях, но и в автомастерских и на строительных площадках. Для работы с соплом диаметром 10 мм рекомендуется использовать воздух с допустимым размером зерен песка до 0,5 мм. Пистолет оснащен алюминиевым резервуаром емкостью 1000 мл с нижним размещением.

Остались вопросы?

Если у Вас остались вопросы касательно инструмента или его покупки, заполните форму обратного звонка ниже.
Мы свяжемся с Вами в течение нескольких минут (в рабочее время).

Диаметр сопла 10 мм
Объем бака 1000 мл
Пропускная способность 0.5 мм
Модель SG-10

Оставить отзыв

0 / 800

Отзывы пользователей

Доброго дня! Думаю всім буде дуже цікаво, а який саме робочий тиск треба встановити при діаметрі сопла 10 мм та фракції піску 0,5 мм, щоб не було так, як у Володимира Артюшенка? В описі товару і в характеристиках про робочий тиск а ні слова. В інструкції до пістолету є ця інформація?

Менеджер компании

Доброго дня, В'ячеславе!
Дякуємо за запитання. При зазачених Вами умовах необхідно встановити тиск порядку 6 Бар. Ми візьмемо до уваги Ваші зауваження щодо відсутності інформації в описі інструменту. Дякуємо за побажання!

Доброго дня! Побачив слоган на бігборді: "інстр., яким будеш пишатися" і вирішив написати відгук про цю позицію. Я був в 2-х магазинах, де запитував продавців про ефективність пістолету. Мені в обох не змогли дати чіткої відповіді. Придбав. Спробував. Й дуже розчарувався. Дуже! Бо його ефективність - 0,5 по 10 бальній шкалі. Реально, ручною щіткою по металу можна зробити в рази більше. А якщо щітка (латунь) для УШМ, то взагалі без варіантів. При цьому маю Дніпро-М 50л, 1.9 кВт - торохтить безперервно, що, вважаю, не дуже для нього корисним. Більше того, грусті додало те, що сьогодні в магазині інструменту на Лепсе побачив аналогічний пістолет вартістю 209 грн, а не 264, як я сплатив за цей. Володимир (10,04,2019), якщо хочте, я вам його подарю, бо мені шкода грошей, коли бачу його щоразу.

Менеджер компании

Доброго дня, Володимире!
Підкажіть, будь ласка, який робочий тиск для даного пістолета Ви встановлювали? Якщо у Вас є можливість, надішліть нам відео, щоб ми подивилися з чим виникли складнощі. Це допоможе нам розібратися в даній ситуації. На даний момент не було ніяких нарікань щодо цього аксесуару.

Здравствуйте. Хватит ли мощности компрессора Dnipro-M AC-51 или даже Dnipro-M AC-50 для обработки неспеша но более менее комфортно лодки ( прогресс..Казанка)?
И когда будет в наличии?
Спасибо!

Менеджер компании

Добрый день, Владимир!
Спасибо за вопрос. Да, мощности обоих моделей для работы с пескоструем будет достаточно. Пистолет должен появиться в мае. Также Вы можете обратиться в онлайн-чат или по номеру бесплатной горячей линии 0 800 200 505 и оставить свои контакты, после появления с Вами свяжется наш менеджер и уведомит Вас о появлении.

0 / 800

Пистолет пескоструйный Dnipro-M SG-10

Пистолет пескоструйный Dnipro-M SG-10

Товара нет в наличии

В список желаний

Этот товар уже в Вашем списке желаний!

Чтоб управлять Вашим списком желаний, пожалуйста, или

Вверх