Акумуляторні повітродувки

Електричні повітродувки — садовий ручний інструмент для прибирання пилу, опалого листя, снігу та сміття за допомогою потоку повітря. Деякі моделі також можна застосовувати в якості садового пилососу. В інструменті встановлений електродвигун та центробіжний вентилятор, який за допомогою патрубка формує направлений потужний повітряний потік. В акумуляторних повітродувках двигун отримує електроенергію з акумулятора. Такий варіант інструмента автономний та може використовуватися незалежно від наявності електромережі.

Переваги акумуляторних повітродувок Dnipro-M

  • Наші повітродувки акумуляторні здатні розвивати швидкість повітряного потоку до 190 км/год.
  • У інструмента є подовжений з’ємний патрубок. Він дозволяє використовувати повітродувки акумуляторні навіть у важкодоступних місцях, а також краще контролювати їх.
  • Невелика вага та габарити роблять використання інструменту зручним протягом тривалого часу.
  • Низький рівень шуму забезпечує додатковий комфорт під час роботи.
  • Двигун нового покоління RS-770 забезпечує 20 хвилин безперервної роботи з акумулятором ємністю 2 А*г.

Чому купувати в нас — вигідно?

Всі акумуляторні повітродувки нашого бренда мають 3-річну гарантію. Протягом цього терміну Ви можете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт інструменту в сервісних центрах Dnipro-M, що розташовані по всій Україні. При замовленні на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення «Нової Пошти». Якщо упаковка замовлення не перевищує 70 см за жодною з сторін, Ви також можете безкоштовно отримати товар «Укрпоштою».

Як вибрати повітродувку?

При виборі повітродувки потрібно враховувати швидкість повітряного потоку, максимальний час роботи без перерви та габарити інструменту. Ми пропонуємо компактне обладнання, що здатне протягом 20 хвилин розвивати швидкість повітря до 190 км/год.

Яка повітродувка краще?

Кращою за все буде компактна повітродувка з ударостійким корпусом з міцного пластику, яка видає необхідну швидкість повітряного потоку для якісного прибирання.

Де купити повітродувку?

Ви можете купити акумуляторну повітродувку за вигідною ціною прямо на цьому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.