Лазерні рівні (нівеліри)

Відео про інструмент

Рівень лазерний (нівелір) — це точний оптичний прилад. За допомогою вбудованого лазера він проектує на робочі поверхні лінії (паралельні та перпендикулярні горизонту, діагональні) та оптичні точки. Горизонтальні та вертикальні лінії знаходяться під кутом 90° по відношенню одна до одної. Іншими словами, цей вимірювальний інструмент виводить зображення ліній для виконання точних будівельних робіт за мінімальний час.

Частіше за все пристрій працює в червоній або зеленій області видимого спектру для кращої видимості променів.

Сфери застосування лінійних лазерних нівелірів

Електронні лазерні рівні активно використовуються в будівництві для наступних задач:

 1. Роботи по обробці (облицювання, вирівнювання поверхонь);
 2. Укладка підлогових покриттів;
 3. Розбивочні, монтажні роботи;
 4. Розмітка та завдання направляючих ліній, монтаж кронштейнів;
 5. Перевірка висків;
 6. Стяжка та штукатурка стін;
 7. Заливання фундаменту;
 8. Ландшафтні роботи;
 9. Розробка та проектування дизайнерських конструкцій;
 10. Розмітка маяків;
 11. Інші вимірювання відхилень від потрібного рівня.

Чому варто купити лазерні рівні Dnipro-M?

Використання сучасних технологій дозволяє Dnipro-M створювати лазерні рівні з наступними перевагами:

 • Максимальний рівень похибки — до 0,2 міліметра на метр.
 • Маятники можна фіксувати, щоб проводити розмітку під нахилом (наприклад, для сходів).
 • Широкий діапазон робочої температури (від -10 до +40°С).
 • 3 роки гарантії.
 • Мікрорегулювання повороту (модель ML-230).
 • Компактність та форма, зручна для встановлення.
 • Тривалість безперервної роботи лазерних рівнів Dnipro-M на фірмових акумуляторах — 8 годин.

Лазерні рівні в асортименті Dnipro-M

Ми пропонуємо три моделі, які відрізняються по функціоналу та кількості ліній, що проектуються (зелених або червоних променів).

МL-120 на дві лінії

Лазерний побудовник площин з робочою відстанню від 0 до 10 м, точність побудови ліній в межах 0,2 мм/м. Діаметр кріплення штатива для лазерного рівня — ¼ дюйма. Виготовлений з ABS пластику, який не «боїться» падінь. В комплекті йде зарядний пристрій, батарейки, чохол для транспортування.

МL-230 на три лінії

Рівень з функцією самовирівнювання, який відрізняється від попереднього різьбою посадки на штатив — ⅝ дюйма. В нього є мікрорегулювання повороту, функція фіксації маятника, проекція похилих ліній. Присутні додаткові лазерні точки для розмітки. В комплекті з рівнем йдуть літієві батарейки, зарядка, USB-шнур, чохол, окуляри для захисту від яскравих променів (сертифіковані по стандарту EN166).

ML-320 та ML-320B на дві лінії

Професійні лазерні рівні з робочою відстанню від 0 до 30 м та точністю ± 0,3 мм/м. Зелений колір лазерних променів особливо цінується майстрами, оскільки його краще помітно в умовах яскравого освітлення. Рівні мають функцію блокування маятнику для побудови похилих ліній та індикацію порушення положення лазера (>= 4°). Оснащені захистом від пилу та вологи IP54. Діаметр кріплення штатива для лазерного рівня — ¼ дюйма.

Моделі ML-320 та ML-320B відрізняються комплектацією:

 • У комплекті з ML-320B йде захисний транспортувальний кейс, штатив для рівня 1200 мм, окуляри, мішень для підвищення яскравості лазерного променя та 4 батарейки 1,5 В(ААА).
 • ML-320 має в комплекті магнітний тримач, чохол та батарейки.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

При покупці лазера Ви отримуєте 3 роки гарантії на нівелір лазерний, а також рік гарантії на акумулятор для рівня. Ви можете купити будь-яке наше обладнання та товари, включаючи лазерні рівні та далекоміри, в інтернет-магазині або скористатися фірмовими магазинами бренда. Вони розташовані по всій території України — в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Запоріжжі та багатьох інших містах країни.

Популярні питання про лазерні рівні

В цьому розділі зібрані найчастіші питання, які нам завдають про лазерні рівні.

Чим лазерний рівень відрізняється від нівеліра?

Нівелір має більшу точність, ніж лазерний рівень. Якщо в звичайних рівнів похибка складає близько 1 мм/м, то в нівелірів цей показник зменшений до 0,2–0,3 мм/м.

Як влаштований лазерний рівень?

Всередині рівня знаходиться джерело світла (лазерна головка), яка випускає яскравий промінь. Світло проходить через призму, утворюючи пряму лінію. Якщо ліній декілька, для кожної з них потрібне своє джерело світла.

За вирівнювання ліній відповідає електронний маятник, який використовує силу земного тяжіння. Якщо лінії відхилилися від правильного рівня, нівелір видасть звуковий сигнал.

Де купити лазерний нівелір?

Купити нівеліри лазерні в Україні можна на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M. Їх розташування вказане на цій мапі.

Як вибрати лазерний рівень?

Для невеликого ремонту або використання в домашніх умовах підійде модель ML-120, яка працює з двома лініями. Для напівпрофесійного використання краще обрати ML-230 на три лінії з червоним кольором променів, або ML-320/ML-320B на дві лінії з зеленим кольором променів.

Як перевірити лазерний рівень на точність?

Щоб перевірити рівень на точність, потрібно направити промінь на стіну та відмітити його середину олівцем. Потім слід повернути нівелір так, щоб на відмітку потрапили правий та лівий краї променю. Якщо вони проходять точно по відмітці, техніка налаштована правильно.

Також слід поставити вимірювальний прилад біля стіни, відмітити на ній його промінь, потім відмітити промінь на протилежній стіні. Після цього нівелір переставляють до протилежної стіни та знову вмикають. Промінь лазерного рівня має проходити рівно по відміткам.

Відео про інструмент

youtube-img