Пуско-зарядні пристрої

Відео про інструмент

Пуско-зарядні пристрої (ПЗП) — спеціальні пристрої, які дозволяють за допомогою напруги мережі запустити авто- та мототехніку в холодний час року або зарядити акумулятор. На відміну від зарядних та пускових пристроїв, які здатні виконувати тільки одну функцію, ПЗП об'єднують їх функціонал. Вони будуть корисні для підзарядки АКБ в умовах низьких температур або після довгого простою. У нашому каталозі можна замовити трансформаторні пристрої для свинцево-кислотних акумуляторів зі споживанням потужності до 1,7 кВт.

Які завдання вирішують автомобільні пуско-зарядні пристрої Dnipro-M?

ПЗП нашого бренда здатні позбавити Вас від проблем, пов'язаних зі швидкою втратою заряду акумулятором. З їх допомогою Ви можете підзарядити АКБ або запустити двигун авто.

Відновлення заряду акумулятора

Ось головні причини, по яким може розрядитися акумулятор:

  • низька температура у приміщенні або на вулиці;
  • зниження ємності акумулятора через закінчення терміну придатності;
  • невикористання акумулятора на протязі довгого часу.

Купивши автомобільний ПЗП, Ви позбудетесь проблем, що виникають при розрядженні акумулятора, та зможете завести автомобіль навіть при повній розрядці АКБ. Максимальна ємність заряджуваних акумуляторів, з якими можуть працювати наші зарядні пристрої, складає від 700 (JS-40) до 900 А/ч (JS-60).

Запуск двигуна автомобіля

Якщо часу на зарядження немає, але потрібно терміново запустити транспортний засіб, достатньо використати режим пуску. ПЗП видасть пусковий струм, якого вистачить для запуску стартера. Після цього акумулятор почне підзаряджатися від роботи двигуна. Наявність цього режиму — головна відмінність зарядно-пускових пристроїв від зарядних (ЗП). Ви можете купити пуско-зарядний пристрій як для дому, так і для СТО — функціональності ПЗП Dnipro-M вистачить для обох випадків.

Переваги пуско-зарядних пристроїв Dnipro-M

Пуско-зарядні пристрої нашого бренда мають кілька переваг, які роблять їх придбання вигідним.

Універсальність

На відміну від розповсюджених варіантів автомобільних зарядних пристроїв, які можуть працювати тільки з певною напругою заряджуваного акумулятора — 12 В або 24 В (для легкових та вантажних автомобілів відповідно), зарядні пристрої для акумулятора Dnipro-M універсальні. На їх корпусі розташовані окремі виходи для робочої напруги живлення в 12 та 24 В — користувачу достатньо підключити зажим до потрібної клеми.

Безпека

Кожний зарядний пристрій для автомобільного акумулятору має систему захисту від перегріву та перевантаження. Окрім цього, пуско-зарядні пристрої для АКБ захищені від неправильної полярності підключення. На корпусі встановлений змінний запобіжник, який забезпечує збереження внутрішніх деталей у випадку короткого замикання. Клас захисту ПЗП від пилу та води — IP20.

Автоматичне зарядження

При заряді АКБ Вам не потрібно буде весь час регулювати струм заряду — інтелектуальний зарядний пристрій сам корегує силу струму в процесі зарядження. Вбудований амперметр відтворює індикацію заряду — коли показник вихідної напруги досягне нульової відмітки, акумулятор можна вважати зарядженим.

Додаткові функції

Наші пуско-зарядні пристрої для автомобілю здатні працювати в кількох режимах зарядження:

  • Модель JS-40 може працювати в режимі SLOW (стандартний режим для зарядження акумулятора) та FAST (прискорений режим, що дозволяє швидко відновити частину заряду). SLOW-режим має два варіанти, що відрізняються по параметрам вихідного струму.
  • Модель JS-60 має два перемикача, за допомогою яких можна вибрати режим заряджання, його інтенсивність та тривалість.

Відслідковувати стан ПЗП можна за допомогою світлового індикатора. Модель JS-60 обладнана таймером — коли час закінчиться, пристрій подасть звуковий сигнал та вимкне подачу струму.

Комплектація

Кожний зарядний пристрій для авто обладнаний ручками та спеціальними колесиками. Вони допомагають з комфортом переносити ПЗП або катити його по рівній поверхні. Довжина пускових дротів складає 2 метри, створюючи комфортну робочу зону. В комплектацію також входять гвинти кріплення опору, 2 плавких запобіжника, транспортний упор, вісь та шайби колес.

Переваги покупки продукції Dnipro-M

У нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати пуско-зарядний пристрій для своєї машини та купити його по вигідній ціні. В категорії представлений трансформаторний тип пристроїв — в асортименті зарядок є моделі, що відрізняються по характеристикам: максимальній напрузі зарядного струму, потужності, ємності акумуляторів та т.п. Ви також можете придбати ПЗП в будь-якому фірмовому магазині бренда — вони знаходяться в Києві та багатьох інших містах України. При замовленні ПЗП Ви отримаєте безкоштовну доставку компанією “Нова Пошта”. Гарантія на пуско-зарядні пристрої Dnipro-M складає 3 роки. Детальну інформацію про використання та догляд за ПЗП Ви знайдете в інструкції — вона знаходиться на сторінці товару.

Популярні питання про ПЗП

В цьому розділі зібрані часті питання, які задають про ПЗП нашого бренда.

Що таке пуско-зарядний пристрій?

ПЗП — прилад, який здатний видавати пусковий або зарядний струм. Він використовується для заряджання акумуляторів, в тому числі, тих, які знаходяться у стані глибокого розрядження. Ще одна функція — негайний запуск двигуна авто з розрядженим акумулятором.

Як працює пуско-зарядний пристрій?

Пуско-зарядні пристрої для автомобіля подають струм, точні параметри якого залежать від вибраного режиму. Наприклад, якщо вибраний режим заряджання, то, в залежності від міри заряду акумуляторної батареї, ПЗП буде подавати оптимальний зарядний струм, поступово знижуючи його. У режимі пуску ПЗП подає сильний струм, якого вистачить, щоб запустит двигун авто.

Чим відрізняється пуско-зарядний пристрій інверторного типу від трансформаторного?

Інверторні ПЗП обладнані програмною платою та менше за розмірами, а трансформаторні мають більш просту конструкцію, тому безпечніше та надійніше. У нас в каталозі можна купити пуско-зарядний пристрій саме трансформаторного типу.

Де можна купити в Україні ПЗП?

Ви можете подивитися розташування наших фірмових магазинів ось на цій мапі. Замовити ПЗП також можна в нашому інтернет-магазині. Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення компанії “Нова Пошта” або доставку до “під'їзду” за 50 грн.

Як правильно вибрати пуско-зарядний пристрій?

Вибирати пуско-зарядний пристрій слід віходячи з параметрів заряджуваного акумулятора або авто, яке потрібно буде запустити. Модель JS-40 може заряджати АКБ ємністю до 700 А/ч, а JS-60 — до 900 А/ч. ПЗП також відрізняються показниками пускового струму. Для JS-40 діапазон становить 250–390 А, а JS-60 — 375–580 А.

Як перевірити пуско-зарядний пристрій перед покупкою?

Щоб перевірити працездатність ПЗП, слід підключити силовий кабель до клеми вибору напруги, під'єднати кабель живлення до мережі та увімкнути пристрій. Трансформатор ПЗП почне видавати слабке гудіння. Можна також перевірити вихідну напругу на контактних затискачах силових кабелів.

Як правильно користуватися пуско-зарядним пристроєм для АКБ?

При використанні ПЗП слід підключити пристрій до мережі, правильно під'єднати силові кабелі (залежить від типу заряджуваного акумулятору — 12 або 24 В), вибрати режим зарядки або пуску, налаштувати параметри роботи за допомогою панелі управління пристрою. Детальний опис використання моделей JS-40 та JS-60 в режимах пуску та заряджання Ви знайдете в інструкції.

Для яких акумуляторів призначені ПЗП Dnipro-M?

Модель JS-40 підходить для свинцево-кислотних акумуляторів ємністю від 40 до 60 А/ч, а JS-60 — від 60 до 900 А/ч.

Чи може ПЗП Dnipro-M одночасно заряджати декілька акумуляторів?

Ні, наші пуско-зарядні пристрої призначені для заряджання одного акумулятора за раз.

Чи продаються в магазинах Dnipro-M запчастини до ПЗП?

Ні, не продаються, тому що самостійний ремонт веде до втрати гарантії. Щоб отримати професійне обслуговування та заміну деталей, звертайтеся до сервісних центрів нашого бренда — наші спеціалісти зроблять все можливе, щоб відновити працездатність Вашого ПЗП.

Відео про інструмент

youtube-img