Будівельні пилососи

Відео про інструмент

Будівельні пилососи — універсальні прилади для збирання сміття, бетонного пилу, будівельних відходів тощо. Вони часто використовуються для прибирання великих територій на будівельних ділянках. Наші пилососи можуть працювати в режимі відкачування води. Їх можна підключати до деревообробного обладнання для усунення пилу, трісок та тирси, підвищуючи комфорт при роботі в майстерні.

В даній категорії представлені всі наші пилососи промислові, купити які можна в один клік. Ви знайдете на цій сторінці інформацію про актуальні ціни, акції та головні технічні характеристики кожної моделі. Щоб отримати більш детальну інформацію про будь-який будівельний пилосос Dnipro-M, перейдіть на сторінку товару. Там вказані всі характеристики інструменту, комплектація, а також є інструкція з користування. Ціни на будівельні пилососи бренда завжди залишаються доступними. Інструмент підходить для використання в невеликих майстернях, при ремонті, на виробництвах або крупних будмайданчиках.

Переваги будівельних пилососів Dnipro-M

  • Універсальність. Наші пилососи пристосовані не тільки для сухого типу прибирання, але й для роботи з рідиною. Вони можуть викачувати воду у великих об’ємах. Тиск вакуумних пилососів Dnipro-M складає 17±1.5 КПа.
  • Місткість. Об’єм бака складає від 30 л (VCW-30SA) до 35 л (VCW-35PA).
  • Міцність. Для корпусу моделі VCW-30SA обрана нержавіюча сталь. Корпус моделі VCW-35PA зроблений з первинного, стійкого до ударів ABS пластику.
  • Надійність. В наших промислових пилососах встановлені захищені від пилу кнопки, які витримують більше 200 000 натискань. Система очищування (фільтр НЕРА) ефективно фільтрує пил (прибирає до 97% твердих частинок).
  • Потужність. Пристрої мають максимальну споживану потужність 1400 Вт. Цього вистачає для виконання найскладніших завдань, вологого та сухого прибирання, видалення будівельних відходів. Рівень шуму не перевищує 79 Дб.
  • Ергономіка. Довжина мережевого кабелю — 5 м. Він прогумований, не втрачає гнучкості навіть у холодних умовах використання та має довгий експлуатаційний термін.

Чому варто купити будівельні пилососи Dnipro-M?

  • При покупці пилососа будівельного Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.
  • Гарантія на всі пилососи для будівництва Dnipro-M складає 3 роки.
  • Протягом гарантійного терміну Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів: отримати безкоштовний ремонт, обслуговування, очищення, діагностику інструменту, а також консультацію майстра щодо використання.

Купити будівельні пилососи в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img