Будівельні пилососи

Відео про інструмент

Будівельний пилосос – універсальний прилад для збору сміття, бетонного пилу, будівельних відходів та ін. Він часто використовується для прибирання великих територій на будівельних ділянках. Наші пилососи також можуть працювати в режимі відкачування води.

Переваги будівельних пилососів Dnipro-M

Універсальність. Наші пилососи пристосовані не тільки для сухого типу прибирання, але і для роботи з рідиною. Вони можуть відкачувати воду у великих обсягах. Тиск вакуумних пилососів Dnipro-M становить 17 ± 1.5 кПа.

Місткість. Об’єм бака складає від 30 л (VCW-30SA) до 60 л (VCW-60S Double Power, VCW-60SA Self Cleaning).

Міцність. Для пилососа обрана нержавіюча сталь.

Надійність. У наших промислових пилососах встановлені пилозахисні кнопки, які витримують більше 200 000 натискань. Система очищення (фільтр НЕРА) ефективно фільтрує пил (усуває до 97% твердих часток).

Потужність. Пристрої мають максимальну споживану потужність 1200 Вт. Цього вистачає для виконання найскладніших завдань, вологого і сухого прибирання, видалення будівельних відходів. Рівень шуму не перевищує 80 Дб.

Ергономіка. Довжина мережевого кабелю – 5 м. Він прогумований, не втрачає гнучкості навіть у холодних умовах використання і має довгий експлуатаційний термін.

Чому купувати у нас – вигідно?

Ви можете купити будівельний пилосос в Україні на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині бренду Dnipro-M. Наші магазини розташовані в багатьох містах України, включаючи Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Миколаїв та ін.

Популярні питання про будівельні пилососи

У цьому розділі ми зібрали найчастіші запитання, які задають нам про будівельні пилососи, і дали відповіді на них.

Як влаштований і працює будівельний пилосос?

За своєю будовою промисловий пилосос схожий на звичайний. Усередині нього встановлений потужний електродвигун. Він призводить до обертання крильчатки, яка створює в пилососі знижений тиск. Повітря спрямовується у зону низького тиску, затягуючи з собою пил і будівельне сміття.

Які бувають будівельні пилососи?

Існують моделі мішкові і безмішкові. Вони відрізняються своєю специфікою.

За потужністю можна розділити будівельні пилососи на дві підкатегорії:

  1. Моделі для невеликої майстерні.
  2. Моделі для промислових масштабів.

Чим будівельний пилосос відрізняється від звичайного?

Промислові пилососи мають високу потужність і посилені стінки, тому справляються з будівельним сміттям. У них вбудовані спеціальні системи фільтрації, які усувають з повітря навіть велику кількість пилу. Вони також володіють великим об'ємом контейнера для сміття (30 і більше літрів). Як і побутові моделі, вони вимагають стаціонарного електроживлення (напруга 230 В).

Як вибрати промисловий пилосос?

Вибір будівельного пилососа повинен грунтуватися на завданнях, які він має виконувати. Зверніть увагу на наявність мішка і кількість щіток, яке йде в комплекті – краще, якщо до приладу додаються хоча б дві різні насадки.

Чи можна використовувати будівельний пилосос у будинку?

Якщо Ви використовували у будинку будівельне обладнання, то можете усунути сміття, що залишилося, промисловим пилососом. Побутовий прилад для цього не підійде. Що стосується генерального прибирання, Ви можете використовувати будівельний пилосос замість звичайного.

Відео про інструмент

youtube-img