Будівельні пилососи

Відеоогляд лінійки інструменту

Будівельний пилосос — універсальний прилад для збирання сміття, бетонного пилу, будівельних відходів та ін. Він часто використовується для прибирання великих територій на будівельних ділянках. Наші пилососи також можуть працювати в режимі викачування води.

Переваги будівельних пилососів Dnipro-M

 • Універсальність. Наші пилососи пристосовані не тільки для сухого типу прибирання, але й для роботи з рідиною. Вони можуть викачувати воду у великих об’ємах. Тиск вакуумних пилососів Dnipro-M складає 17±1.5 КПа.
 • Місткість. Об’єм бака складає від 30 л (VCW-30SA) до 35 л (VCW-35PA).
 • Міцність. Для корпусу моделі VCW-30SA обрана нержавіюча сталь. Корпус моделі VCW-35PA зроблений з первинного, стійкого до ударів ABS пластику.
 • Надійність. В наших промислових пилососах встановлені захищені від пилу кнопки, які витримують більше 200 000 натискань. Система очищування (фільтр НЕРА) ефективно фільтрує пил (прибирає до 97% твердих частинок).
 • Потужність. Пристрої мають максимальну споживану потужність 1400 Вт. Цього вистачає для виконання найскладніших завдань, вологого та сухого прибирання, видалення будівельних відходів. Рівень шуму не перевищує 79 Дб.
 • Ергономіка. Довжина мережевого кабелю — 5 м. Він прогумований, не втрачає гнучкість навіть у холодних умовах використання та має довгий експлуатаційний термін.

В комплектацію входить текстильний мішок для збору сміття, адаптер для підключення електроінструменту, гнучкий шланг та три насадки (щітка для делікатного очищення, щітка для підлоги, вузька насадка для важкодоступних місць).

Чому купувати у нас — вигідно?

Ви можете купити будівельний пилосос в Україні на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині бренда Dnipro-M. Наші магазини розташовані у багатьох містах України, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Миколаїв та інші.

Популярні питання про будівельні пилососи

В цьому розділі ми зібрали найчастіші питання, які нам задають про будівельні пилососи, та відповіли на них.

Як влаштований і працює будівельний пилосос?

Промисловий пилосос дуже схожий на звичайний. Всередині нього встановлений потужний електродвигун. Він приводить в обертання крильчатку, що створює всередині пилососа знижений тиск. Повітря спрямовується в область низького тиску, затягуючи з собою пил та будівельне сміття.

Які бувають будівельні пилососи?

Існують моделі з мішком та баком. Вони відрізняються своєю специфікою. Пилососи з мішком не можуть викачувати воду, а моделі з баком впораються з цією задачею. По потужності можна розділити будівельні пилососи на дві підкатегорії:

 1. Прості моделі для майстерні або напівпрофесійного використання на будівництвах.
 2. Професійні пилососи для об’ємних робіт.

Чим будівельний пилосос відрізняється від звичайного?

Промислові пилососи мають високу потужність та посилені стінки, тому можуть впоратися з будівельним сміттям. В них вбудовані спеціальні системи фільтрації, які прибирають з повітря навіть велику кількість пилу. Вони також мають великий об’єм контейнера для сміття (30 або більше літрів). Як і побутові моделі, вони потребують стаціонарного електроживлення (напруга 230 В). Модельний ряд професійних пилососів здатний впоратися з рідиною, деякі моделі мають функцію регулювання потужності.

Як вибрати промисловий пилосос?

Вибір будівельного пилососа повинен ґрунтуватися на задачах, які він має виконувати. Для роботи на невеликих об’єктах підійде відносно малопотужний прилад (до 2 кВт), а для масштабних прибирань краще взяти більш потужний пилосос (до 3 кВт). Зверніть увагу на наявність вакуумного мішка та кількість щіток, які йдуть в комплекті — краще, якщо до приладу додаються хоча б дві насадки.

Чи можна використовувати будівельний пилосос вдома?

Якщо Ви використовували вдома будівельне обладнання, то можете прибрати сміття, що залишилося, за допомогою промислового пилососа. Побутовий прилад для цього не підійде. Що стосується генерального прибирання, Ви можете використовувати будівельних пилосос замість звичайного.

Чи можна використовувати будівельний пилосос без мішка?

Існує ціла категорія пилососів без мішка, які замість нього обладнуються баком. В нашому каталозі продаються саме такі моделі. Вони здатні проводити не тільки сухе прибирання, але й викачувати воду.

Поширені запитання

💰 Які ціни на товари в категорії Будівельні пилососи?

Діапазон цін товарів в категорії Будівельні пилососи вiд 3942 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Будівельні пилососи 4.93 На основі 55 відгуків

Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-30SA

Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-30SA
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-30SA фото №1
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-30SA фото №2
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-30SA фото №3
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-30SA фото №4
4 380 грн3 942 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -438 грн

Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-35PA

Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-35PA
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-35PA фото №1
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-35PA фото №2
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-35PA фото №3
 • Будівельний пилосос Dnipro-M VCW-35PA фото №4

Товару немає в наявності

У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -450 грн

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img