Розпилювальні столи

Відео про інструмент

Розпилювальні столи — електричне столярне обладнання, яке використовується для точного прямого розпилювання деревини. Воно працює від напруги стаціонарної мережі. В таких столах встановлена дискова пила, верхня частина якої виступає над їх поверхнею. Круглопильні верстати часто використовуються в майстернях по дереву разом з торцювальними пилами, монтажними, кільцевими пилами та іншим професійним деревообробним обладнанням. Функції розпилювальних столів також бувають у комбінованих багатофункціональних верстатах по дереву.

Це обладнання застосовується при виготовленні меблів та інших дерев’яних виробів. Воно може обробляти крупні заготовки, тому часто встановлюється в майстернях. Розпилювальні станки також можна використовувати в домашніх умовах.

Переваги розпилювальних столів Dnipro-M

Розпилювальні верстати по дереву нашого бренда мають властивості та характеристики, що роблять їх надійними та зручними в роботі:

Невеликі габарити

Розпилювальні верстати Dnipro-M мають малу вагу. Найважчий циркулярний розпилювальний верстат в нашому каталозі має вагу всього 23 кг (модель TS-255 ST). Ви також можете підібрати для себе більш компактний стіл — портативну модель TS-216 Ultra, яка важить 18,7 кг. Обидві моделі підійдуть для встановлення в невеликій столярній майстерні.

Ефективне видалення тирси

В моделі TS-216 Ultra встановлена сучасна система видалення пилу, яка здатна прибирати до 97% тирси. До кожуха над пилою підключається шланг, який відводить сміття в з’ємний мішок.

Якісна стільниця

В настільному розпилювальному верстаті TS-216 Ultra можна збільшити ширину робочої частини стільниці до 800 мм. Налаштувати точність різу можна за допомогою лінійки з двостороннім кріпленням.

Стільниця стаціонарної циркулярної пили по дереву TS-255 ST виконана з алюмінію. На лівій та правій стороні передбачені пази для встановлення перпендикулярного упора.

Продуктивність

Споживана потужність двигуна складає 2000 Вт, що дозволяє розганяти пилу до частоти обертання 5000 обертів за хвилину. Це забезпечує якісний різ навіть твердих порід дерева. В обох моделях встановлений щітковий двигун.

Зручна робота

Модель TS-216 Ultra працює кругом діаметром 216 мм (висота пиляння під кутом 90 градусів — 60 мм, 45 градусів — 40 мм). В столі TS-255 ST встановлений круг діаметром 255 мм (висота пиляння під кутом 90° — 76 мм, 45° — 64 мм). Для регулювання нахилу передбачена спеціальна рукоятка.

Безпека

На кожному розпилювальному столі встановлений спеціальний кожух, який захищає оператора від травмування. Модель TS-255 ST має підставку, яка забезпечує стійкість стола та поглинає вібрацію при роботі.

Чому купувати у нас — вигідно?

Ви можете купити розпилювальні столи на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M. 

Популярні питання про розпилювальні столи

Ми зібрали тут відповіді на найпопулярніші питання про розпилювальні столи.

Який розпилювальний верстат вибрати?

При виборі розпилювального верстата звертайте увагу на його технічні характеристики: потужність, максимальну глибину різання, здатність проводити розпилювання під кутом, діаметр диску, габарити стола, наявність подовжувача стола. Для роботи з великими заготовками підійдуть потужні моделі з великим столом та глибиною пропилу, а для розпилювання невеликих деталей можна вибрати простіший верстат.

Чи продаються в магазинах Dnipro-M запчастини до розпилювальних столів?

Ми не продаємо запчастини до розпилювальних столів, тому що самостійний ремонт призведе до втрати гарантії. Щоб відремонтувати обладнання, зверніться в будь-який сервісний центр Dnipro-M. Ці центри знаходяться по всій Україні. Ви також можете купити в наших фірмових магазинах розхідні матеріали (пильні диски).

Відео про інструмент

youtube-img