Зварювальні магніти

Відео про інструмент

За допомогою зварювальних магнітів відбувається надійне закріплення зварювальних конструкцій, що істотно спрощує роботу і забезпечує більш якісний результат роботи. Магніти часто застосовуються при зварюванні напівавтоматичними зварювальними апаратами.

Купити зварювальні магніти Dnipro-M

Магніти для зварювання Dnipro-M, купити які можна в офіційному інтернет-магазині, можуть спростити Вашу роботу при зварюванні великих конструкцій і звільнити Вас від необхідності утримувати деталь власноруч.

Головними перевагами зварювальних магнітів від Dnipro-M є їх ціна, надійність і велика сила тяжіння, що дозволяє підібрати магнітний кутник для зварювання конкретно під Ваші потреби. Використовуючи магнітні тримачі для зварювальних робіт, Ви істотно економите свій час і витрачені зусилля, при цьому отримуєте якісний результат. Магнітні кутники мають можливість швидкої установки і монтажу, а також дозволяють встановлювати точні кути 45º, 90º, 135º.

В асортименті наявні магніти з вимикачем, що дозволяє легко приєднувати та від'єднувати кутник від конструкції. Також ми пропонуємо набір з чотирьох магнітів, практично для зварювання прямокутних і ромбічних конструкцій.

Високоякісна продукція від офіційного дистриб`ютора в Києві та Україні

Якщо Ви перебуваєте в пошуках надійних і довговічних магнітних тримачів для зварювання, то Ви зможете придбати магнітні косинці в Києві та Україні в інтернет-магазині Dnipro-M. Ми надаємо безкоштовну доставку по всіх регіонах країни, а також консультацію щодо вибору оптимального варіанту для виконання саме Ваших завдань.

Відео про інструмент

youtube-img