Одяг захисний для зварювання

Одяг зварювальника — це вид вузькоспеціалізованого одягу, головним завданням якого є захист зварювальника від опіків, металевої окалини та інших небезпек у процесі виконання зварювальних робіт. Спецодяг зварювальний має високі вимоги безпеки, які не пред'являються до інших видів робочої форми. Він має бути стійким до високих температур, пропалювання розпеченим металом, деформації та випромінювання.

Ви можете купити спецодяг для зварювальника прямо на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості зварювальної одягу

Такий спецодяг включає в себе наступні елементи:

  1. Спецкостюм. Зварювальна роба складається з щільної куртки та брюк. Вони виготовлені з міцних зносостійких матеріалів, які не сковують рухів. Водночас, спецкостюм надійно захищає від бризок розпеченого металу і іскор. Обидва елементи оснащуються світловідбиваючими матеріалами.
  2. Черевики. Виготовляються з натуральної шкіри з вогнетривким шаром зовні для захисту від розпеченого металу і підкладковим дихаючим матеріалом всередині для захисту від вологи. Деякі види також мають залізну підноску, яка захищає нижні кінцівки від падаючих вантажів.
  3. Рукавиці. Створені для захисту рук зварювальника. Зазвичай виготовляються з брезенту або натуральної шкіри з вогнетривким просоченням. Всередині є спеціальна підкладка з бавовняних тканин, яка перешкоджає виникненню вологи всередині рукавиці.
  4. Нарукавники. Використовуються для захисту від потрапляння бризок на основний костюм при виконанні стельових зварювальних робіт. Зазвичай їх виготовляють з вогнетривкого брезенту. Можуть мати наскрізний отвір для рук або оснащуватися петлею для великого пальця.
  5. Фартух. Використовується як в якості основного захисту, так і доповнення до вогнестійкості костюму для зварювальних робіт. Виготовляється з брезенту з вогнетривким покриттям і оснащується ремінцями для регулювання положення.

Варто зазначити, що відповідний варіант одягу зварювальника підбирається тільки на основі конкретних умов праці. Перед покупкою також рекомендується приміряти кожен елемент.

Чому варто купити одяг зварювальника Dnipro-M?

Одяг зварювальника Dnipro-M надійно захищає від потрапляння металу, що плавиться, і іскор у процесі виконання зварювальних робіт. До числа їхніх особливостей відносяться:

  • фартухи виконані з вогнетривкої шкіри, яка має всі необхідні властивості для захисту від окалини та іскор;
  • висока зносостійкість і надійність;
  • підшоломник використовується з маскою зварювальника і оберігає його від потрапляння за комір іскор;
  • зручна фіксація нарукавників за рахунок спеціальної манжети;
  • підшоломники і нарукавники можна прати в пральній машині.

Купити зварювальний костюм можна як на нашому сайті, так і в мережі фірмових магазинів по всій Україні.