Аксесуари до фрезера

Аксесуари до фрезера — велика категорія, яка включає в себе різне допоміжне обладнання, що розширює базовий функціонал фрезерів і дає змогу ефективно виконувати різні операції. До їх числа відносяться бази і фрези.

Купити аксесуари до фрезера можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості аксесуарів до фрезера

Для повноцінного використання фрезерів і отримання необхідного результату потрібне використання певних аксесуарів. Кожен з них призначений для виконання певних завдань.

Бази для фрезера забезпечують додаткову зручність при роботі з цим інструментом. За їх допомогою можна утримувати інструмент двома руками в ході виконання роботи: зняття фасок, обробці крайок і т.д.

Також існують заглибні бази. Вони розширюють функціонал фрезера, фактично перетворюючи керамічний фрезер на заглибний інструмент. Це дозволить розширити функціонал інструменту і робити глухі наскрізні отвори і пази з будь-якого місця в заготівлі.

Не менш важливим аксесуаром є фрези. Вони являють собою ріжучий інструмент з одним або декількома зубами. Вони можуть використовуватися для обробки різних матеріалів: металу, дерева, пластика. Це залежить від конструкції і жорсткості матеріалу, з якого зроблена ріжуча кромка.

Чому варто вибрати аксесуари до фрезера Dnipro-M?

У даній категорії представлений асортимент різних баз для фрезерів, а також цілий набір фрез. З їхніми детальними особливостями можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете купити аксесуари до фрезера як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.