Насадки для паяльника

Насадки для паяльника — це важлива частина робочого інструмента в процесі складання трубопроводів для холодної і гарячої води, а також систем опалення. Їхнім призначенням є передача тепла від інструменту до матеріалу, завдяки чому полімер розм'якшується до вузького напіврідкого стану. При цьому поверхневі шари поліпропілену повністю змішуються, що утворює міцне герметичне з'єднання при застиганні.

Ви можете купити насадки для паяльника пластикових труб на нашому сайті всього в один клік.

Особливості насадок для паяльника

Залежно від типу використовуваного інструменту розрізняють насадки для плоских і круглих паяльників. Вони мають різну форму і спосіб кріплення, що виключає їх взаємозамінність.

  1. Насадки на плоский паяльник. Вважаються непарними. Зовні вони мають вигляд шайби — рівні з одного боку і увігнуті з іншого. Мають отвір посередині.
  2. Насадки на круглий паяльник. Мають вигляд розірваного кільця з болтом у місці роз'єднання, що фіксується за допомогою гайки. Завдяки цьому рішенню такі насадки можна надійно зафіксувати і встановити на жало зварювального апарату. Вони вважаються парними, оскільки мають паяльні елементи для зовнішньої сторони труби і внутрішньої частини фітинга, розташовані на корпусі протилежно один одному.

Для пайки труб необхідний розігрів насадок до температури плавлення поліпропілену — 260 °С. При цьому відхилення температури всього на 10 °С істотно впливає на якість з'єднання і комфорт у роботі. Тому насадки виготовляють з матеріалу з хорошою теплопровідністю, здатного витримати температуру плавлення пластмаси.

Також на їхню поверхню наноситься антипригарне покриття, що дозволяє уникнути пригорання поліпропіленових труб. Зазвичай його роль виконує тефлон.

Чому варто вибрати насадки для паяльника Dnipro-M?

Насадки для паяльника Dnipro-M забезпечують якісне зварювання з'єднань поліпропіленових труб. Також за їх допомогою можна варити фітинги пластикових труб.

До числа їх переваг можна віднести:

  • завдяки якісному покриттю тефлоном вдається не допустити налипання пластику і спрощення процесу зварювання;
  • посилене тефлонове покриття збільшує термін служби навіть при щоденному використанні.

Ви можете купити насадки для паяльника прямо на сайті або в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі.