Пояси для інструментів

Відео про інструмент

Аксесуари монтажника — прості, але функціональні елементи екіпіровки, які спрощують робочий процес, роблять його більш безпечним і комфортним. Вони розробляються таким чином, щоб майстру було зручно зберігати і транспортувати інструменти та витратні матеріали, завжди мати їх під рукою під час роботи.

Ви можете купити аксесуари монтажника на нашому сайті всього в один клік.

Особливості аксесуарів монтажника

Вони представлені у великому асортименті і мають безліч варіацій комплектації. Можна знайти як багатофункціональний варіант для зберігання великої кількості ручного інструменту і витратника, так і вузькоспеціалізовану екіпіровку для одного габаритного інструменту. Найбільш поширені аксесуари:

  • Пояс монтажника. Має безліч кишень і петель для перенесення і зберігання. Відділення і кишені для інструментів різних розмірів дозволяють мати під рукою від набору ключів і викруток, до дрібних витратних матеріалів та монтажних аксесуарів. Зазвичай, такі вироби доповнені розвантажувальним поясом, мають регульовану застібку. Є варіації поясів для інструментів, до яких можна під'єднати спеціальні підтяжки монтажника для рівномірного розподілу ваги.
  • Сумка для інструменту. Також призначена для зручного зберігання і швидкого доступу до інструмента і витратника. Вони можуть бути як наплічними, так і поясними. Відрізняються наявністю і кількістю зовнішніх, внутрішніх і накладних кишень, які забезпечують зручність в експлуатації.
  • Жилет для інструменту. Має велику кількість багатофункціональних кишень і відсіків, може комплектуватися петлями для підвішування інструменту. Зазвичай, регулюється по ширині.
  • Тримачі. Це можуть бути тримачі і кобура для різного ручного, електро- та акумуляторного інструменту. Вони також можуть бути доповнені відсіками для витратника.

Чому варто вибрати аксесуари монтажника від Dnipro-M?

У нашому асортименті Ви знайдете як багатофункціональні пояси для інструментів, так і вузькоспеціалізовані тримачі та кобуру. Під час виготовлення використовується балістичний нейлон 1680D підвищеної зносостійкості, металеві елементи мають хромове покриття для захисту від корозії. Аксесуари доповнені світловідбиваючими елементами для підвищення безпеки під час роботи в темну пору доби.

Детально ознайомитися з характеристиками аксесуарів монтажника можна у відповідній картці товару.

Купити аксесуари монтажника в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.

Відео про інструмент

youtube-img