Фрезери по дереву
Фрезери — це вид ручних деревообробних електроінструментів, який призначений для профілювання крайок дерев'яних виробів, свердління сліпих і наскрізних отворів, вирізання пазів. Він також підходить для обробки виробів із пластику, штучного каменю, акрилу, гіпсу, епоксидної смоли і деяких видів м'яких металів. Для кожного типу матеріалу призначені різні набори фрез.
Купити фрезери по дереву можна в нашому інтернет-магазині всього в один клік.
Види і особливості фрезерів
За типом конструкції фрезери бувають трьох видів:
- Вертикальні (верхні). Встановлюються над заготівлею. В їхній центральній частині фіксується фреза, що обертається. Така конструкція полегшує утримання інструменту в процесі роботи. Фрезер вертикальний підходить як досвідченим майстрам, так і новачкам. Ділиться на нерухомий і заглибний фрезер.
- Крайкові. Підходять для обробки крайок і зняття фасок. Цей різновид легший за попередній тип, що робить їх зручнішими для виконання вузькоспеціалізованих завдань. Такі фрезери підходять для регулярних робіт у майстернях, що робить недоцільним їх використання в домашніх умовах.
- Ламельні. Вузькоспеціалізований тип інструменту. Призначені для виготовлення пазів і замків, які зустрічаються на вагонці або підлогових покриттях. З причини конструкційних особливостей цей тип зручний у роботі, але за рахунок свого обмеженого функціоналу не рекомендується для покупки за нечастого використання.
Купити фрезер в Україні недорого цілком можливо. При його виборі слід дивитися на такі параметри:
- Потужність. Для домашнього використання вистачить значення від 750 до 1500 Вт. Такий ручний фрезер по дереву має невелику вагу і дозволяє впоратися з м'якою деревиною і гіпсокартоном. Більш потужні професійні фрезери складно назвати ручними. Вони мають велику вагу і використовуються в майстернях.
- Частота обертання шпинделя. Від цього параметра залежить чистота оброблюваної поверхні. Для більшості видів робіт оптимальним значенням є швидкість обертання в діапазоні 8000-24000 обертів на хвилину. При виборі варто враховувати, що швидкісні моделі видають більше шуму і потребують спеціальних фрез.
- Тип цанги. Бажано, щоб цанга була виконана із загартованої сталі для забезпечення міцності в процесі роботи. Дана частина є знімною, що дозволяє замінити її за бажанням.
- Конструкція підошви. Розрізняють литу і штамповану. Перший тип має більш рівні пропорції і в меншій мірі схильний до деформації.
Наявність додаткових функцій, таких як плавний пуск і регулювання обертів. Також корисною стане функція установки змінних баз.
Від усіх цих параметрів залежить ціна фрезера. Також варто враховувати інші технічні характеристики: висоту ходу фрези, діаметр фрези по дереву, діаметр цанги т.д.
Чому варто вибрати фрезери Dnipro-M?
Фрезери Dnipro-M мають такі особливості:
- точність роботи до 0,1 мм завдяки функції мікроналаштування висоти фрезерування;
- револьверний упор підвищує точність роботи;
- мідна обмотка двигуна і використання лаку в якості покриття ротора підвищують експлуатаційний термін;
- функція регулювання обертів дозволяє виставити необхідну швидкість обертання;
- захист від випадкового пуску і фіксація кнопки старту виконана на одному джойстику.
Більш детальну інформацію про конкретні моделі можна знайти у відповідній картці товару.
Ви можете купити фрезери прямо на сайті або в мережі наших фірмових магазинів.
Відео про інструмент