КШМ пневматичні

Відео про інструмент

Пневматичні кутові шліфувальні машини — ручний інструмент, що використовує для роботи силу стислого повітря. Здебільшого він використовується в професійній сфері. Головне призначення болгарок — розрізання різноманітних матеріалів (пластик, метал, каміння, бетон, кераміка).

Ви знайдете в нашому інтернет-магазині пневматичні кутові шліфмашини для професійного використання. Їх можна використовувати для складних завдань, роботи на підприємствах та у майстернях. В цій категорії каталогу Ви знайдете перелік доступних в наявності пневматичних болгарок, їх головні характеристики, ціни та інформацію про знижки. Ви можете купити пневмоболгарки в один клік.

Переваги болгарок пневматичних Dnipro-M

Пневматичні КШМ нашого бренда мають оптимальні характеристики (робочий тиск, максимальний діаметр круга, споживання повітря) для виконання професійних завдань. Крім того, вони мають декілька переваг перед електричним інструментом:

  • Легкість та компактність. Пневматичні болгарки майже втричі легші за електричні аналоги. Їх легко втримати в руках, вони мають менший рівень вібрації при роботі.
  • Безпека при використанні. Інструмент мало нагрівається, може довго працювати без перерви.
  • Надійність. При роботі з болгаркою пневматичною не будуть виникати іскри. Інструментом можна працювати у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Серед додаткових функцій у болгарок нашого бренда присутні наступні:

  • Регулювання обертів. У пневматичної болгарки Dnipro-M є регулятор обертів з 4 позиціями. Це дозволяє підібрати підходящий режим роботи для різу різних матеріалів (використовуючи при цьому відповідне оснащення).
  • Захист від випадкового ввімкнення. Ця функція надає додаткового захисту оператору.

Купити пневматичні кутошліфувальні машини можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території України.