Набори біт

Набори біт — набір спеціальних насадок для шуруповертів або викруток, призначенням яких є сполучення з певним типом кріплення. Біти використовуються при проведенні різних ремонтних, будівельних і монтажних робіт. Різноманітність видів біт під шуруповерт у наборі дозволяє справлятися з різними типами вхідних отворів кріплень: хрестовими, плоскими, шестигранними і іншими.

Купити набір біт можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості наборів біт

Біти для шуруповерта бувають таких видів:

  1. Шліцьові. Мають маркування SL і надріз під плоску викрутку. Підходить для більшості гвинтів і шурупів. Ширина стандартної біти становить від 3 до 9 мм. Серед підвидів шліцьових біт бувають також насадки підвищеної міцності з покриттям з нітриду титану і конструкції подовженої форми.
  2. Хрестові. Мають два типи маркування: PH і PZ. Стандарт PZ має більш досконалу конструкцію. Цей різновид складається з чотирьох діагональних ребер, які забезпечують ефективне зчеплення з кріпленням. Такі біти знижують ризик зриву кріплення.
  3. Шестигранні. Мають маркування HEX. Використовуються для кріплень з внутрішнім шестигранником. Такі біти, як правило, використовуються в роботах із збирання та розбирання меблів. Розміри таких біт варіюються від 1,5 до 10 мм.
  4. Зіркоподібні. Мають маркування Т або ТХ. Їхньою характерною особливістю є наявність шліца у формі шестикутної зірки. Використовуються при виробництві побутової техніки і в машинобудівних цехах. Зіркоподібна форма забезпечує надійне зчеплення з кріпленням.
  5. Для гайок і болтів. Такі біти використовуються при відгвинчуванні метизів із зовнішнім шестигранником і підвищеною несучою здатністю. Можуть оснащуватися магнітним наконечником для зручності у використанні.

До числа переваг наборів біт можна віднести наступні:

  • різноманітність біт в одному комплекті;
  • великий спектр застосування;
  • можна вибрати потрібну кількість у наборі;
  • купити біти в наборі дешевше, ніж поштучно;
  • зручний кейс для зберігання і транспортування.

Чому варто вибрати набори для біт Dnipro-M?

Асортимент біт у наборі Dnipro-M дозволить вибрати комплект для широкого спектру робіт. Деякі наші набори містять у собі не тільки біти, але і свердла, що розширює можливості.

З детальними особливостями наших наборів біт можна ознайомитися у відповідній картці товару в даній категорії.

Ви можете купити набір біт прямо на сайті або в наших салонах майстерності по всій Україні.