Назад в новини
3460

Втілення мрій у Великій Бузовій. Соціальний проект від Dnipro-M

24 жовтня завдяки бренду Dnipro-M Великобузівський НВК отримав сучасну майстерню трудового навчання. Обладнання стенду для інструментів проходило 23 жовтня, але офіційна презентація спільного проекту відбулася 24 числа, на обласному семінарі. Учні школи отримали нову сучасну майстерню з професійними ручними та електроінструментами Dnipro-M. На презентації, школярі мали змогу протестувати інструмент та власноруч виготовити собі круті блокноти.

Село Велика Бузова Шишацького району Полтавської області має один навчальний заклад. У 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

Обладнання стенду для інструментів Dnipro-M

Ідейні натхненники

Про необхідність допомоги ми дізналися від учителя трудового навчання НВК у Великій Бузовій, Геннадія Світличного. Саме він написав офіційного листа з пропозицією співпраці. Тішить те, що серед учителів знаходяться ті, що відносяться до викладацького процесу не байдуже, мають активну життєву позицію та турбуються про ефективність занять.

 Геннадій каже, що ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно. «У моїй майстерні висів календар Dnipro-M, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав на першу ж пошту, що знайшов на сайті Dnipro-M». У свою чергу, ми швидко відгукнулись на лист та дали позитивну відповідь.

Учитель з інструментом

Реалізація проекту – це втілення мрії не лише Генадія, а усіх учнів Великобузівського НВК. Хлопці та дівчата є постійними переможцями обласних олімпіад та конкурсів і створюють власноруч справжні шедеври столярного мистецтва. Старшокласники вправно тримають в руках інструмент, тому ми впевнені, що наш подарунок надихатиме і допомагатиме їм вдосконалювати навички.

Єдина школа України з професійною майстернею

«Такою майстернею може похвалитися не кожна школа України. Скоріш за все, взагалі ніяка», - говорить Геннадій. «Ніхто не вірив у те, що мені вдасться достукатися та отримати інструменти європейської якості для своїх учнів, але у мене це вийшло дуже просто, завдяки підтримці Dnipro-M».

Фото дітей на майстер-класі

Бізнес та державна сфера, а найбільше – сфера освіти, повинні активно взаємодіяти, співпрацювати та допомагати один одному. Усі школярі, кожен хлопчик та дівчинка – це майбутні співробітники українських компаній. Даний проект – приклад активності з одного боку та відкритості з іншого, що став втіленням великої мрії маленьких українців.