Назад в новини
3704

Втілення мрій у Великій Бузовій. Соціальний проект від Dnipro-M

24 жовтня завдяки бренду Dnipro-M Великобузівський НВК отримав сучасну майстерню трудового навчання. Обладнання стенду для інструментів проходило 23 жовтня, але офіційна презентація спільного проекту відбулася 24 числа, на обласному семінарі. Учні школи отримали нову сучасну майстерню з професійними ручними та електроінструментами Dnipro-M. На презентації, школярі мали змогу протестувати інструмент та власноруч виготовити собі круті блокноти.

Село Велика Бузова Шишацького району Полтавської області має один навчальний заклад. У 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

Обладнання стенду для інструментів Dnipro-M

Ідейні натхненники

Про необхідність допомоги ми дізналися від учителя трудового навчання НВК у Великій Бузовій, Геннадія Світличного. Саме він написав офіційного листа з пропозицією співпраці. Тішить те, що серед учителів знаходяться ті, що відносяться до викладацького процесу не байдуже, мають активну життєву позицію та турбуються про ефективність занять.

 Геннадій каже, що ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно. «У моїй майстерні висів календар Dnipro-M, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав