Назад в новини
3701

Інструменти для захисників України: запускаємо новий проєкт

Друзі! Хочемо поділитися з вами чудовою новиною! Наш благодійний проєкт з’явився на платформі dobro.ua. Розповідаємо все, що потрібно знати про ініціативу.

Що таке dobro.ua?

Українська фандрайзингова платформа онлайн-доброчинності, яка залучає кошти на благодійні та соціальні проєкти різних напрямків. Діяльність dobro.ua забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Який проєкт ми розпочали?

Ми вже передали понад 10 000 одиниць інструментів захисникам та волонтерам, а тепер спільно з dobro.ua запустили проєкт “DNIPRO-M: інструменти для захисників України”, який стартував 28 березня. 

Окрім військового спорядження, продовольчих запасів, зброї та амуніції, для захисту, а потім і відновлення нашої країни, потрібно багато інструментів. Тому головна мета ініціативи - забезпечити майстрів та військових інструментами для збереження та відбудови нашої держави. 

Долучитися до допомоги може кожен охочий. Щоб надіслати кошти до скарбнички проєкту, потрібно кілька хвилин. Всі гроші будуть спрямовані на придбання інструментів, яких потребують воїни Збройних Сил та Територіальної оборони, рятувальники ДСНС. 

Кожна зібрана гривня незабаром стане зварювальними апаратами, якими створюватимуть протитанкових “їжаків”, болгарками, що поріжуть ворожу техніку чи підготують метал для захисних конструкцій, бензопилами, якими будуватимуть укріплення на позиціях та в тилу, та багатьма іншими інструментами, які потрібні сьогодні та у майбутньому.

Щоб інструменти якнайшвидше надходили до майстрів, ми самостійно доставимо всі замовлення до потрібного місця. Адже зараз цінна кожна хвилина.

Як допомогти?

Перейти за посиланням та натиснути “Підтримати”. Далі - діяти за підказками.

Куди звертатися представникам ЗСУ, ТрО і ДСНС, щоб отримати необхідні інструменти?

Військові та рятувальники можуть подати заявку кількома способами:

+ відправити лист з інформацією про необхідність отримання інструменту на пошту dobro@dnipro-m.ua

+ подати заявку в нас на сайті та наших сторінках у соцмережах;

+ зателефонувати на нашу “гарячу лінію” за номером 0 800 200 500.

Цей проєкт - ще один крок до нашої спільної перемоги! Адже кожен внесок допоможе захистити та відновити нашу державу.

Майструємо Україну разом!

Підтримати