Назад в новини
3505

Тиждень сім'ї Dnipro-M: інструмент для кожного

15 травня в усьому світі традиційно відзначається День сім'ї. Саме з сім'ї починається життя людини і відбувається її формування як особистості. Для нас велике значення має не тільки виробництво якісної продукції за доступними цінами, а й соціальна складова. Саме тому ми поспішаємо повідомити про проведення «Тижня сім'ї».

Для всієї родини

Асортимент нашої продукції настільки великий, що кожен член сім'ї гарантовано зможе підібрати свій інструмент для виконання різного виду ремонтних, будівельних та садових робіт. При цьому «Тиждень сім'ї», який пройде з 13 по 19 травня, дарує можливість стати власником якісного електроінструменту і садово-паркової техніки максимально вигідно. Наприклад, Ви можете придбати бензопилу Foresta FA-40S в комплекті з захисними антивібраційними рукавичками і двохтактним моторним маслом Foresta.

Для найменших членів родини у нас є спеціальна пропозиція. Порадуйте своїх дітей цікавою брендовою іграшкою - акумуляторним дрилем-шуруповертом і акумуляторним лобзиком. З такими іграшками Ваші діти зможуть відчути себе справжніми майстрами.

Порадуйте надійним електроінструментом себе і зробіть корисний подарунок своїм близьким в «Тиждень сім'ї»!