Назад в новини
3682

Найгучніша подія цього літа - відкриття магазину на метро Почайна

Цієї неділі, 15 липня відбулося саме грандіозне відкриття фірмового магазину Dnipro-M в самому центрі столиці: за адресою проспект Степана Бандери, 8. З 9:00 і до 18:00 не припинялось тестування інструменту, шоу-програма, подарунки і шампанське, майстер-класи для дітей і дорослих, а головне те, що понад 400 осіб познайомилися з інструментом нового покоління якості та ціни!

Неможливо пройти повз

Відкриття фірмового магазину Dnipro-M викликало особливий ажіотаж у мешканців столиці, а все тому, що продукт, який ми пропонуємо - краще рішення у співвідношенню ціни та якості на ринку України.

ФМ Dnipro-M
ФМ Dnipro-M

Крім того, пройти або проїхати повз було просто неможливо: шоу-програму, музику, ведучого та іншу фірмову атрибутику було помітно в радіусі декількох кілометрів.

Подарунки та конкурси кожну годину

Тестування практично будь-якого інструменту перед покупкою - унікальна "фішка" магазинів Dnipro-M. У неділю воно було особливим: гості змагалися в різі електропилкою на швидкість та у закручуванні шурупів, виготовляли різні виробу за допомогою зварювальних апаратів Dni