Назад в новини
2684

Топ-10 подарунків на Новий рік для зварювальника

Отримувати подарунки на Новий рік люблять усі, особливо якщо це практичні та цікаві речі. Але що робити, якщо немає ідей, що подарувати? Хочеться, щоб презент був корисним і пам'ятним, а не просто милою дрібничкою. Оптимальний варіант — подарунок, пов'язаний із професійною діяльністю. Який зварювальник не зрадіє новій парі краг, масці або набору для зварювання?

Ми підготували добірку інструментів, аксесуарів та засобів індивідуального захисту, які можна подарувати зварювальникові та не помилитися з вибором. У нашому списку універсальні варіанти для подарунка другові, татові, дідусеві чи колезі, який займається зварюванням. Жодних марних сувенірів, тільки практичні речі. До того ж на зварювальне обладнання діють знижки до Нового року — шукайте у списку ідеальний подарунок для майстра за акційною ціною.

Ідеї ​​для подарунків зварювальнику

Набори

Набори для зварювальника містять необхідні інструменти та супутні аксесуари для початку роботи. Гарний варіант порадувати як новачка, так і професійного майстра.

Зварювальний апарат SAB-15DFB + Маска зварювальника WM-46 + Набір кабелів + Рукавички зварювальника

Готовий набір для майстра. Зварювальний апарат SAB-15DFB універсальний для дому та майстерні. Завдяки своєму функціоналу підійде навіть для новачка. У комплекті до нього маска з автозатемненням, набір кабелів для роботи та спеціальні рукавички зварювальника.

Акційний набір для зварювальника

Акційна ціна за набір 3099 грн (4 302 грн). Для порівняння, ціна зварювального апарату SAB-15DFB — 2 604 грн.

Зварювальний апарат M-18D + Маска зварювальника WM-48 + Набір кабелів + Набір магнітних кутників + Кейс

Ще один набір для повноцінної роботи. Зварювальний апарат M-18D підійде для досвідчених домашніх майстрів, застосування на комплексних СТО та під час виїзних робіт. До нього в комплекті йде маска зварювальника, універсальна для роботи з різними типами зварювання. Також у наборі магнітні кутники та кейс, рекомендований для апарату M-18D.

Що подарувати зварювальникові на новий рік

Акційна ціна за набір 5199 грн (7 632 грн). Для порівняння, ціна зварювального апарату M-18D – 4 689 грн.

Зварювальний апарат SAB-15 + Болгарка GS-98 + Набір зварювальних кабелів 

Набір для домашнього користування. Зварювальний інвертор SAB-15 — найлегша модель, яка призначена для складних побутових та деяких професійних завдань. Болгарка GS-98 завдяки своїй вазі та конструкції дозволяє працювати навіть однією рукою, виконувати різ на висоті та використовувати її у важкодоступних місцях. До того ж у комплекті набір зварювальних кабелів.

Найкращий подарунок для зварювальника на новий рік

Акційна ціна за набір 2799 грн (4 239 грн). Для порівняння, ціна зварювального апарату SAB-15 – 2 295 грн.

Інструменти

Професіонал і зварювальник-початківець точно будуть раді новому зварювальному апарату та інструменту для роботи. Ідеї ​​для подарунка:

Напівавтомат інверторний MIG/MMA MG-16X

Апарат універсальний для зварювання в режимах ММА та MIG. Дозволяє працювати з металами завтовшки від 0,6 до 10 мм. Має 3 режими зварювання. Завдяки функціям Anti-Stick, Hot Start, Arc Force та TermoControl напівавтомат забезпечує стабільність дуги та всього зварювання.

Подарунок зварювальникові на новий 2022 рік

Акційна ціна за напівавтомат 9399 грн (12 390 грн).

Болгарка GL-125S

Такий інструмент стане в нагоді не тільки для зварювання, але й різних побутових завдань. Наша найпотужніша базова модель у лінійці болгарок. Оптимальний вибір для шліфування та різу. Має довгу рукоятку, невеликі габарити та потужність 1250 Вт, що робить її маневреною та зручною у використанні.

Подарунок зварювальникові на новий 2022 рік

Акційна ціна за болгарку 999 грн (1 290 грн).

Одяг зварювальника, маски та краги

Спеціальний одяг та засоби захисту не тільки роблять процес зварювання безпечним, а й комфортним. Якісні нові речі ніколи не будуть зайвими.

Маска зварювальника WM-39ВС

Маска надійно захищає очі та обличчя майстра від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання під час роботи. Модель універсальна — її можна використовувати для роботи з будь-яким зварювальним апаратом.

Подарунок зварювальникові на новий 2022 рік - 3

Акційна ціна маски 369 грн (498 грн).

Фартух зварювальника ULTRA 

Наша нова модель фартуху, яка універсальна для використання під час ММА/MIG/MAG зварювання, плазмового та кисневого різання. Має високий клас захисту, виготовляється з натуральної шкіри, стійка до крапель розплавленого металу та дії високих температур.

Рукавички зварювальника 

Спеціальні рукавички, що захищають руки зварювальника під час роботи. Вони виготовлені із цільного шматка натуральної шкіри, посилені додатковими захисними накладками із чорного спилка.

Витратні матеріали та аксесуари для зварювання

Здавалося б, дрібні та прості презенти, але вони точно будуть у нагоді майстрові під час роботи.

Електроди ULTRA 6013 3 мм 2,5 кг

Використовуються для ручного дугового зварювання відповідальних конструкцій та конструкцій загального призначення з низьковуглецевих марок сталей. За їхньої допомоги можна виконувати зварювальні роботи у всіх просторових положеннях. Універсальні як для досвідчених, так і зварювальників-початківців.

Набір магнітних кутників MW-44

Кутник дозволяє точно, швидко і в необхідних положеннях виставити матеріали, що зварюються. Заощаджує час, універсальний для роботи із заготовками різної форми та матеріалів.

Ключ розвідний ULTRA 250 мм

Універсальний ручний інструмент, який знадобиться не тільки для зварювальних робіт, але й для інших побутових завдань. Має вузькі робочі губки для роботи у важкодоступних місцях.

Акційна ціна за ключ 498 грн (648 грн).

Це неповний список можливих подарунків для зварювальника. Більше зварювальних апаратів, одягу, масок, засобів захисту та зварювальних аксесуарів на сторінці подарунків до Нового року. Поспішайте придбати подарунок за акційною ціною.