Насадки для міксера

Насадки для міксера — різновид витратного матеріалу, який використовується при роботі з будівельними міксерами. Вони виконані у вигляді штанги з хвостовиком для кріплення з одного боку і лопатями з іншого. Їхнім призначенням є перемішування будівельних сумішей і розчинів.

Купити насадку для міксера можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості насадок для міксера

Від правильного вибору насадки залежить ефективність виконуваних робіт. Розрізняють такі їхні різновиди:

  1. Насадка з прямими лопатями. Перемішують суміші тільки в горизонтальній площині, видаляючи наявні бульбашки повітря і не допускаючи утворення нових. Такі насадки використовуються для отримання сумішей на основі гіпсу, герметиків, клеїв і полімерних смол, оскільки внаслідок надлишку повітря такі матеріали можуть втратити свої експлуатаційні властивості.
  2. Віночок зі спіральними лопатями. Цей різновид набув найбільшого поширення. Являє собою довгий стрижень, який має витки з захисним кільцем. Може зустрічатися як з правою, так і з лівою спіраллю:
  • правоспіральний віночок будівельний використовується для замішування густих матеріалів, як-от цементний розчин або штукатурка. Важкі частинки густих матеріалів сильно осідають, що потребує ретельного розмішування за годинниковою стрілкою, піднімаючи їх вгору і надаючи складу однорідної консистенції;
  • лівобічний віночок підходить для замішування розчинів з низькою в'язкістю, як-от рідкі шпаклівки і лакофарбові матеріали. Розчин опускається донизу під впливом обертальних рухів проти годинникової стрілки, що захищає його від розбризкування.
  1. Гвинтоподібна насадка на будівельний міксер. Має розташовані протилежно один до одного лопаті і призначена для замішування рідких розчинів: лаків, фарб, емульсій. Така мішалка для розчину має два гвинти на стрижні шнека, які найчастіше виконані з пластмаси. Нижній гвинт піднімає частинки розчину вгору, а верхній — притискає їх, перешкоджаючи розбризкування суміші.
  2. Насадка для важких матеріалів. Спеціалізована насадка для перемішування матеріалів підвищеної опірності. Підходить для бетону, гравію, піску, бітумних сумішей, цементних розчинів і т.д. Такі насадки мають високу міцність, що викликане необхідністю витримувати великий опір робочих матеріалів.

Чому варто вибрати насадки для міксера Dnipro-M?

У нашому асортименті представлені різні насадки для будівельних міксерів. З детальними особливостями кожної моделі можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете купити насадки на міксери як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.