Бензопили

Відео про інструмент

Бензопили — це ручні ланцюгові пили, оснащені двотактним бензиновим двигуном внутрішнього згоряння, призначені для розпилювання дерев, обрізки гілок і т.д. Також вони активно використовуються в будівельних роботах для швидкого різання крокв, дощок та інших великих конструкцій з дерева.

Ви можете купити бензопили на нашому сайті всього в один клік.

Основні критерії вибору бензопил

До вибору бензопили слід підходити усвідомлено. При виборі слід орієнтуватися на такі критерії:

  1. Потужність. Це головна характеристика при виборі. Бензопили потужністю до 2-2,5 кВт стануть найкращим рішенням для робіт на приватній садовій ділянці. Якщо брати більш потужний інструмент, то йому буде потрібна більш часта заправка, що є необгрунтованими витратами при роботі вдома. Крім того, потужні пристрої вимагають у процесі роботи додаткових зусиль від оператора і знання техніки безпечного використання, оскільки управління таким інструментом — складний процес.
  2. Шина. Одна з основних частин бензопили. Вона виконує роль опори для ланцюга і забезпечує її змащення в процесі роботи за рахунок хвостовиків ланцюга в пазах. Важливою її характеристикою є довжина. Чим вона більша, тим більша глибина пропилу, отже, з більш товстим брусом можна працювати.
  3. Вага. Цей параметр складається з суми ваги двигуна і корпусу з ручками. Його вибір залежить від завдань, які Ви ставите перед бензопилою. Наприклад, для обрізки гілок з верхньої частини і по всій кроні дерева не слід вибирати важкий апарат. Робота з важкою бензопилою в цьому випадку стане не тільки неефективною, але і небезпечною.
  4. Крок ланцюга. Найбільшою популярністю зараз користуються ланцюги з кроком 0,325 дюйма і 3/8 дюйма. Ланцюг з таким кроком знижує вібрацію і ризик зворотного удару в процесі роботи, що робить її найбільш безпечною для недосвідчених користувачів.

Також існує ряд додаткових показників:

  • наявність антивібраційної системи;
  • швидкість різу;
  • установка повітря