Електропили ланцюгові

Відео про інструмент

Електропили — це електричний ручний інструмент, призначений для розпилювання деревини, валки невеликих дерев, обрізки гілок, заготівлі дров, будівництва і т.д. Вони підходять для використання вдома або в саду, і відносяться до категорії садово-паркової техніки. Їх головною особливістю є високий рівень екологічності та низький рівень шуму в процесі роботи. Завдяки відсутності продуктів горіння такий інструмент можна використовувати в закритих приміщеннях. Однак вони вимагають наявності поблизу електричної розетки, як джерела живлення.

Ви можете купити електропили на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості електропил

Сучасні електропили можна поділити на дві великі категорії:

  1. Для періодичних робіт (побутові). Такі електропили мають невелику потужність (до 2,2 кВт) і компактні розміри. Вони підходять для періодичного використання в будинку або на дачі, наприклад, для заготівлі дров.
  2. Для тривалих робіт (професійні). Мають велику потужність (від 2,3 кВт) і підвищений робочий ресурс, що робить їх незамінним інструментом під час масштабної валки дерев і будівельних робіт.

Асортимент сучасних ланцюгових електричних пил вражає. Різноманітність характеристик дозволяє вибрати відповідну модель.

  1. Розташування двигуна. Розрізняють поперечне (бічне) і поздовжнє розташування. Технічно, різниця полягає лише в положенні осі двигуна по відношенню до шини. Цей параметр впливає на баланс інструменту, його продуктивність і вартість.
  • Поперечний — у цьому випадку двигун розташований в бічній частині інструменту, що дозволяє передавати зусилля двигуна безпосередньо на ланцюг. Нерівномірний розподіл ваги робить пилу підходящою для простих вертикальних розпилів.
  • Поздовжнє — двигун розташований уздовж шини. Обертання передається пилі через редуктор, що дещо знижує продуктивність. Головною перевагою пил з прямим розташуванням є зручність використання. Ціна еле