Кейс универсальный для электролобзика Dnipro-M BP-11J

Артикул : 82203000
icon Бесплатная доставка
icon Сервисное обслуживание
 • 14 дней тест-драйв
icon Оплата
 • Наличными (курьеру, в магазине, в отделении)
 • Безналичный расчет для юр. лиц
  • visa
  • mastercard
  • privat24
  • pay-part
  • monobank
  • apple-pay
  • google-pay
Надежная защита
Универсальный кейс для электролобзика обеспечивает надежную сохранность Вашего инструмента на долгое время. Он изготовлен из высокопрочного пластика, что защищает инструмент от ударов и механических повреждений.

Комфортная транспортировка
Также Вы можете с легкостью транспортировать инструмент благодаря удобной ручке, а специальные пластиковые зажимы препятствуют случайному открытию кейса.
Вес изделия составляет 1,15 кг.

Совместимость
Кейс совместим со следующими моделями электролобзиков:
- Dnipro-M JS-75S;
- Dnipro-M JS-80LX;
- Dnipro-M JS-110S;
- Dnipro-M JS-110SF.
Зажим пластик
Материал корпуса пластик
Совместимость с JS-75S да
Совместимость с JS-80LX да
Совместимость с JS-110S да
Совместимость с JS-110SF да
Габариты 36х21х11 см
Вес 1,15 кг
Оставить отзыв
Если Вы хотите оставить комментарий, пожалуйста,
Отзывы пользователей

Така ж проблема з лобзиком 75S, як і у Мирослав Кіяк, мережевий дріт не заважає, кейс не закривається через товщину ручки лобзику, якщо ви нам не вірите, візьміть цю модель лобзика і кейс і самі переконайтесь, і щодо самих замків на кейсі, у вас же вже є готові рішення по замках, наприклад кейс до шуруповерту CD-182, там на мою думку ідеальні замки, чому ви їх не використали, нащо вигадувати велосипед, нехай кейс і підніметься в ціні, але це ж буде якісна річ. Будь-ласка врахуйте наші зауваження і зробіть більш якісно. Дякую!

Менеджер компании

Доброго дня, Олександр!
Ми обов'язково повторно перевіримо інформацію на сумісність. Щодо замків кейсів, то ми активно збираємо інформацію і щиро вдячні Вам за зворотний зв'язок. Вже незабаром буде анонс нового кейсу з урахуванням всіх побажань від Користувачів. Наші продакт-менеджери провели апгрейд кейсу і він буде відповідати всім критеріям професійного бокса/ящика.

Недавно купив цей кейс і нажаль не приміряв в магазині чи зручно буде міститися лобзик моделі 75S в цьому кейсі... Двома вже коли поставив в кейс лобзик при спробі закрити був дуже розчарований тим що товщина лобзика не дає кейсу нормально закритися, потрібно придавити щоб він прогнувся і лише тоді застібка дістає до свого місця. в результані на кейсі видно значну випуклість, неприємне враження. Незнаю як він з іншими моделями можливо все добре але однозначно можу сказати що цей кейс з моделлю 75S не сумісний.

Менеджер компании

Мирославе, у Вашому випадку причиною поганого закривання кейсу може бути мережевий кабель. Будь ласка, спробуйте скласти його іншим способом, щоб він не заважав пластиковим частинам кейса прилягати одна до одної.

хотів би придбати та чи сумісний він з JS-65S

Менеджер компании

Так, кейс сумісний з JS-65S.

Данный кейс подойдет для лобзика Sturm JS4065Q?

Менеджер компании

Мы не проверяли совместимость нашего кейса с указанным Вами лобзиком. Рекомендуем посетить наш фирменный магазин, где Вы сможете проверить подойдет ли Вам кейс. Адреса магазинов тут: https://dnipro-m.ua/shops/

Подойдет ли этот кейс для эл.лобзика ЛЕ-110Р он куплен у вас раньше

Менеджер компании

Да, кейс подойдет.

0 / 800

С этим товаром покупают:

Остались вопросы?

Если у Вас остались вопросы касательно инструмента или его покупки, заполните форму обратного звонка ниже.
Мы свяжемся с Вами в течение нескольких минут (в рабочее время).