Набор отверток Dnipro-M с насадками S2 44 шт.

Артикул : 49368000
icon Бесплатная доставка
icon Сервисное обслуживание
 • 14 дней тест-драйв
icon Оплата
 • Наличными (курьеру, в магазине, в отделении)
 • Безналичный расчет для юр. лиц
  • visa
  • mastercard
  • privat24
  • pay-part
  • monobank
  • apple-pay
  • google-pay
Каждая из 44 бит набора Dnipro-M изготовлена из высокопрочной стали марки S2, что обеспечивает повышенную стойкость к излому. Они имеют магнитную основу, благодаря которой они надежно фиксируются в отвертке. Материалом головок является сталь СR-V.

Инструмент оснащен надежной трещоткой с реверсивным механизмом на 72 зубца. Благодаря прорезиненной двухкомпонентной ручке отвертку удобно держать в руке в процессе работы.

Для удобной транспортировки в комплекте предусмотрен прочный пластиковый кейс.
Тип наборы отверток
Материал сталь S2, (Cr-V торцевые головки)
Наконечник магнитный
Ручка прорезиненная
Особенности трещотка с реверсивным механизмом на 72 зуба
Количество штук в наборе 44
HEX H3, H4, H5, H6
PH PH0, PH1, PH2, PH2, PH3
PZ PZ1, PZ2, PZ3
SL SL3, SL4, SL5, SL6
SPANNER(вилка) SP6, SP8, SP10
SQUARE(квадрат) S0, S1, S2, S3
TORX TT8, TT10, TT15, TT20, TT25, TT27, TT30, TT35, TT40
Торцевые головки,шестигранные 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм
Оставить отзыв
Если Вы хотите оставить комментарий, пожалуйста,
Отзывы пользователей

Здравствуйте. Отвёртка норм, держак хороший, магнит пушка, переключатель реверса никакой.

Менеджер компании

Подскажите, пожалуйста, чем Вам не понравился реверсній переключатель?

Доброго дня усім працівникам, відвідувачам та користувачам продукції Дніпро-М! Не пам'ятаю де залишав відгук про розкришившуюся бітку, але вже суть не у тому. Дякую від щирого серця працівникам Дніпро-М за чуйне ставлення до клієнтів, до своєї роботи та за якісний інструмент. Незвичайно і дуже приємно було отримати заміну бітки. Був приємно здивований. Бажаю фірмі розвитку та ще більш цікавих ідей. Від того, що це український сучасний бренд, приємно двіччі. Ще раз дякую за сервіс і ставлення до клієнтів!

Менеджер компании


Дякуємо за теплі слова! Нам тричі приємно від Вашого враження про нашу роботу. Ми і надалі будемо працювати для того, щоб таких відгуків було більше. Бажаємо лише позитивного досвіду експлуатації нашої продукції:)

Замовив комплект і не прогадав, для дрібних робіт саме те що потрібно, мене влаштовує цілком, не в перше замовляю інструменти в цьому магазині і буду замовляти далі, приємно здивований якістю цієї марки

Менеджер компании

Ми раді, що Ви задоволені нашим інструментом. Приємного Вам користування :)

Комплект взагалі непоганий. Але є мінуси: перемикач реверсу в роботі сам перемикається і магніт слабкий. Ще погано що подовжувача немає :( А так користуватись можна.

Менеджер компании

Дякуємо за зворотній зв'язок, Ігоре.
Ми перевірили усі набори, які маємо у наявності та не виявили описане Вами автоматичне перемикання реверсу. Цілком можливо, що це відбувається через хват, при якому палець знаходиться поруч з перемикачем та випадково його зачіпляє. Стосовно магніту ми також перевірили інформацію: так як вдубований тримач має магніт та біти намагнічені, вони не випадають під час роботи та надійно фіксуються у викрутці. Також повідомляємо, що ми вже розроблюємо набір з подовжучаем у комплекті.

Взяв цю викрутку, вибирав між двома наборами на полиці, другий був меншим, але там була біта подовжувач. Думав в цьому теж є, але... біти короткі, сталь поки тримається. Нижче коментар про перемикач реверсу, та сама проблема, сам перемикається, потрібно притримувати пальцем, а іноді й це не допомагає. На жаль офіційного магазину в нас немає. Магніт і намагнічування біт, слабке. Можливо з часом намагнітяться більше (при порівнянні з іншими викрутками). В кейсі не вистачає принту біля біт, де яка, а під головками магніту, а то легко випадають.

Менеджер компании

Дякуємо за розгорнутий відгук, Андрію!
Обов'язково врахуємо Ваші зауваження для подальшого покращення набору.

0 / 800

Остались вопросы?

Если у Вас остались вопросы касательно инструмента или его покупки, заполните форму обратного звонка ниже.
Мы свяжемся с Вами в течение нескольких минут (в рабочее время).