Набори викруток

Набори викруток представляють собою набір одних з найбільш затребуваних ручних інструментів в арсеналі будь-якого майстра. Вони містять у собі кілька різновидів викруток різного розміру і типу наконечника, що дозволяє відкручувати/закручувати популярні види гвинтових кріплень (шурупи, гвинти тощо).

Купити набір викруток можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості наборів викруток

Головною особливістю наборів викруток є їхня комплектація. Вона може містити в собі як кілька різновидів викруток, так і єдину рукоятку з комплектом насадок.

До числа найбільш поширених видів викруток, які можуть входити в набір, відносяться:

  • Плоска (прямошліцева) викрутка — є однією з найбільш популярних видів. Вона має жало в формі лопатки і використовується для роботи з найпростішими сполуками.
  • Хрестова викрутка PH, PZ — використовується для з'єднань зі шліцем хрестоподібної форми. Жало таких викруток має конічну форму з чотирма гранями.
  • Шестигранна (Нех) — призначена для роботи з електротехнікою. Жало таких викруток має одразу шість граней.
  • Зіркоподібна викрутка — її робоча частина зовні нагадує шестикутну зірку. Найчастіше, також використовується для ремонту електротехніки.

У набір також може входити реверсивна викрутка. Цей різновид оснащений гнучким стрижнем і дозволяє виконувати відкручування/закручування кріплень, не відриваючи від них жала. Рукоятка таких викруток оснащена реверсивним механізмом, за рахунок якого обертання робочої частини відбувається тільки в одну сторону. Така викрутка-тріскачка зручна тим, що дозволяє працювати без перехоплення руками.

Окремо варто зазначити набір діелектричних викруток. Вони не пропускають електричний струм, що дозволяє безпечно їх використовувати під час виконання електромонтажних та інших видів робіт з електромережею під напругою до 1000 В.

У набір може входити різна кількість насадок або самих викруток, від двох до кількох десятків.

Чому варто вибрати набори викруток Dnipro-M?

З детальними особливостями кожного конкретного набору викруток Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару в даній категорії.

Купити набір викруток можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.