Акумуляторні болгарки

Відео про інструмент

Акумуляторна КШМ — електричний інструмент, яким ріжуть або шліфують метал, деревину та інші матеріали. Болгарки також можна використовувати для роботи з каменем. На УШМ можна встановлювати диски різного розміру та з різноманітних матеріалів (алмазні та абразивні). Акумуляторний електроінструмент не підключається до стаціонарної мережі, отримуючи живлення від автономної батареї. Він зручний при роботі на об’єктах без електромережі, вдалині від населених пунктів, під відкритим небом. Функціональність акумуляторних болгарок не поступається мережевим. Головна відмінність — максимальний час роботи залежить від ємності акумулятора.

Переваги акумуляторних КШМ Dnipro-M

  • Можливість швидкої фіксації кожуха дозволяє заощадити час при роботі. Ви зможете швидко змінювати його положення, пристосовуючись до роботи в різному положенні у просторі.
  • Безпека при використанні інструмента підвищується за допомогою кнопки захисту від випадкового увімкнення (модель DGA-200).
  • Невелика вага акумуляторних болгарок дозволяє зручно транспортувати їх.
  • Прогумована рукоять забезпечує хороше зчеплення при роботі.
  • Використання бесколекторного двигуна (модель DGA-200BC ULTRA) підвищує надійність інструменту. У порівнянні з колекторними двигунами, безщітковий менше гріється та економніше витрачає заряд батареї (до 50%).
  • Система плавного пуску (модель DGA-200BC ULTRA) усуває ривок при старті, що дає можливість зручно почати роботу на повній потужності.
  • Захист від повторного пуску (модель DGA-200BC ULTRA) підвищує безпеку — при заміні батареї інструмент не увімкнеться, навіть якщо натиснута кнопка пуску. Час зупинки диска при вимкненні складає всього 1,5 сек.
  • Наші акумуляторні кутошліфувальні машини використовують брендові батареї Dnipro-M — лінійку 20 V (тип акумулятора — li-on). Вони також підходять до іншого 20-вольтового акумуляторного інструменту.

Популярні питання про акумуляторні КШМ

Як вибрати акумуляторну болгарку?

При виборі акумуляторної кутової шліфувальної машини потрібно орієнтуватися на її технічні характеристики та властивості акумулятора. Технічні характеристики підбираються таким самим чином, як і для мережевої болгарки. Важлива максимальна кількість обертів та зовнішний діаметр диску — від цього залежить спектр матеріалів, з якими зможе працювати електроінструмент. З інших параметрів можна виділити регулювання частоти обертання, різьбу шпинделя та діаметр посадкового отвору.

Стосовно акумулятора, наші КШМ використовують брендову лінійку з напругою акумулятора 20 V (ємністю 2, 3 або 5 А/г). Від цього буде залежати тривалість роботи інструментом, поки батарея не розрядиться.

Яка акумуляторна болгарка краще?

Краще за все вибирати болгарку з гарантією мінімум 2 роки, а також наявністю додаткових функцій: плавного запуску КШМ, регулювання обертів, захисту від випадкового та повторного ввімкнення, пилозахисним корпусом, можливістю швидко змінювати положення кожуха. Велика перевага — наявність бесколекторного двигуна, за рахунок якого підвищується ресурс роботи. Залежно від наявності цих особливостей може змінюватися ціна на акумуляторну болгарку. Обов’язково зверніть увагу на максимально припустимий діаметр круга — Ви не зможете встановити на інструмент більший круг.

Де купити акумуляторну болгарку?

Купити болгарку на акумуляторі можна як в нашому інтернет-магазині, так і в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M. У нас в каталозі також продаються акумулятори та зарядні пристрої до них.

Відео про інструмент

youtube-img