Акумуляторні шуруповерти

Відео про інструмент

Акумуляторні дрилі-шуруповерти — ручний електроінструмент, який використовує в роботі не стаціонарну мережу, а автономну батарею. Такі шуруповерти можуть використовуватися для роботи з різноманітними кріпленнями: шурупами, саморізами, гвинтами і т.п. Вони також застосовуються для свердління отворів у різних матеріалах.

Шуруповерти на батареї отримали велику популярність як у побутовому, так і професійному сегменті. Вони зручні тим, що не потребують підключення до стаціонарної мережі. Їх можна використовувати не тільки у приміщеннях, але й на виїзних роботах, в місцях без електропостачання. Завдяки своїм невеликим габаритам акумуляторні шуруповерти легко транспортувати та зберігати.

Основні сфери застосування акумуляторних шуруповертів:

 • будівництво;
 • ремонтні роботи;
 • збірка меблів;
 • побутові завдання.

Переваги акумуляторних шуруповертів Dnipro-M

 • У всіх наших моделях крім CD-200 BC Ultra використовується ефективний та надійний двигун RS-770. Він наділяє інструмент високим максимальним крутним моментом, а також має термін служби від 5 років.
 • В моделі CD-200 BC Ultra встановлений безколекторний (безщітковий) двигун. Він менше нагрівається при роботі, має високий ККД, зберігає заряд батареї до 50%.
 • Шуруповерти CD-200T, CD-200TH та CD-200BC Ultra мають металевий патрон. Він стійкий до пошкоджень та інтенсивної експлуатації.
 • У всіх моделях використовується швидкозажимний патрон з однією муфтою. Він дає можливість швидко встановити або зняти насадку за допомогою однієї руки.
 • Lock-система гарантує надійне затискання насадки в патроні та виключає провертання циліндричного оснащення під час роботи.
 • У всіх моделях є 2 швидкості роботи. Ви зможете обирати потрібний режим, щоб ефективніше працювати з кріпленнями або просвердлювати отвори в матеріалах різної щільності.
 • Підсвітка робочої зони полегшує роботу при слабкому освітлення або у важкодоступних місцях.
 • Модель CD-200TH має ударний режим. Це дозволяє їй ефективніше працювати з цеглою, піноблоком, газоблоком та бетоном.
 • В акумуляторних дрилях-шуруповертах Dnipro-M використовується брендова лінійка 20-вольтових Li-Ion батарей (2, 3 или 5 А/год). Вони підходять для всього іншого акумуляторного інструмента Dnipro-M (повітродувки, болгарки, гвинтоверти, шабельні пили, реноватори, перфоратори). В нас також продаються швидкі зарядні пристрої до них.

Чому купувати в нас — вигідно?

Гарантія на всі акумуляторні шуруповерти нашого бренда — 3 роки. Протягом цього часу Ви зможете отримати якісне обслуговування та безкоштовний ремонт інструменту в будь-якому з сервісних центрів Dnipro-M. Знайти їх можна по всій Україні. При покупці акумуляторного шуруповерта Ви зможете замовити доставку в будь-яке відділення «Нової Пошти» або «Укрпошти». Її вартість — безкоштовно!

Популярні питання про акумуляторні шуруповерти

Як вибрати акумуляторний шуруповерт?

При виборі акумуляторного інструменту діють ті ж правила, що і при виборі мережевого. Головні технічні характеристики — максимальна кількість обертів, крутний момент, наявність додаткових функцій. Вам також потрібно буде підбирати інструмент, спираючись на батарею, на якій він працює. Чим вище ємність акумулятора, тим довше Ви зможете працювати без підзарядки інструменту. В свою чергу, від напруги акумулятора залежать максимальні можливості інструменту. Це важливий момент, якщо Ви збираєтесь працювати на виїзді. Хорошим вибором стане тип акумулятора Li-Ion.

Який акумуляторний шуруповерт краще?

Краще за все той акумуляторний шуруповерт, який здатний виконати поставлені задачі. Головне — правильно підібрати інструмент та акумулятор до нього. Для побутових завдань не варто брати інструмент з найбільшим функціоналом — він може виявитися зайвим. А от для професійної роботи рекомендовано брати модель з ємною батареєю, високою потужністю та великою кількістю додаткових функцій: регулювання обертів, кількома швидкостями і т.п. Від їх наявності буде залежати ціна на акумуляторний шуруповерт.

Де купити акумуляторний шуруповерт?

Купити шуруповерт акумуляторний можна прямо на цьому сайті. Ви також можете відвідати будь-який фірмовий магазин нашого бренда та придбати шуруповерт там.

Відео про інструмент

youtube-img