Електролобзики

Відео про інструмент

Електролобзики — електричний ручний інструмент зі зворотно-поступальним рухом пилки. Вони використовуються для розпилювання різноманітних будівельних матеріалів: деревини, м’яких металів, пластмаси, гіпсокартону та інших. В якості витратників для них використовуються пилки. В залежності від оброблюванного матеріалу потрібно підібрати відповідний тип пиляльного полотна. Ви знайдете в нашому каталозі побутові та професійні електролобзики.

Переваги та особливості електролобзиків Dnipro-M

У електричних лобзиків нашого бренда є переваги та додаткові функції, які роблять їх зручними та ефективними:

 • до інструмента можна підключити пилосмок, який буде прибирати тирсу;
 • алюмінієва основа виготовляється методом лиття — лита підошва стійка до деформації, що подовжує термін експлуатації інструмента;
 • прогумована ручка моделей полегшує роботу та керування інструментом;
 • швидкозатискна система заміни пильного полотна дозволяє швидко замінювати пилочки, підвищуючи швидкість роботи;
 • підсвічування робочої зони (JS-80LX) забезпечує комфорт при роботі в умовах поганої освітленості;
 • обдування робочої поверхні (JS-80LX) допомагає очистити поверхню від тирси — дана функція забезпечує видимість лінії, по якій потрібно проводити розпилювання;
 • кут нахилу робочої підошви може складати від 45 до 90 градусів;
 • моделі JS-110S та JS-110SF обладнані електронною підтримкою обертів;
 • шнур лобзиків довжиною 3 метри (4 метри в моделі JS-110S) дозволяє зручно переміщатись по приміщенню;
 • корпус редуктора моделей JS-110S та JS-110SF зроблений з алюмінію — це дозволяє збільшити тепловідвід та час безперервної роботи.

Комплектація

Купуючи у нас електричний лобзик, Ви отримаєте до нього наступні комплектуючі: шестигранний ключ, паралельний упор, адаптер для підключення до пилосмока.

Маятниковий хід

У всіх електричних лобзиках Dnipro-M використовується механизм маятникового ходу пилки. Він змушує пилку здійснювати коливання під час роботи. Завдяки цьому інструмент легше вгризається в матеріал, що розпилюється, менше нагрівається, а тирса швидше видаляється з місця розпилювання.

У наших інструментів є чотири положення маятникового ходу:

 1. Для розрізання пластику та металу. В цьому положенні маятниковий хід в позиції «0».
 2. Для твердих сортів деревини або кольорового металу використовуємо позицію «1».
 3. Для розпилювання деревини середньої твердості товщиною від 40 мм використовуємо позицію «2».
 4. Для розпилювання м’якої деревини товщиною від 50 мм використовуємо позицію «3».

Наявність декількох режимів дозволяє вибрати оптимальний режим роботи. Положення маятникового ходу виставляється за допомогою специального перемикача.

Регулятор обертів

Наявність регулятора обертів дозволяє вибирати швидкість руху пилки при роботі з різними матеріалами, підвищуючи швидкість різу:

 • Низька швидкість підходить для роботи з твердими матеріалами: твердими сортами деревини, склопластиком, металом.
 • Висока швидкість використовується при роботі з м’якими матеріалами: сосновою деревиною, оргалітом, фанерою та композитом.

Регулювання швидкості дозволяє підвищити точність розпилювання — Ви можете почати розпилювання на низькій швидкості, а потім збільшити її.

Як вибрати електролобзик в нашому каталозі?

Електролобзики Dnipro-M підходять як для побутових, так і професійних робіт. Потужність інструмента варіюється від 850 до 1000 Вт. При виборі моделі електролобзика радимо враховувати споживану потужність, кількість ходів/хв та інші технічні характеристики.

 • JS-75S — побутова модель, яка краще за все підходить для виконання простих завдань. Її використовують для розпилювання м’якої деревини. Кількість ходів за хвилину — до 3000.
 • JS-80LX підходить як для побутових, так і професійних робіт. Головна особливість — обдування та підсвітка робочої зони. Кількість ходів за хвилину — до 2900.
 • JS-110S використовується для професійних завдань, добре порається з твердими матеріалами та дерев’яними деталями великого розміру. Головна особливість — наявність підтримки обертів, що дозволяє перепиляти навіть бруси 100*100 мм. Кількість ходів за хвилину — до 2900.
 • JS-110SF застосовується для професійних та творчих робіт, різання у важкодоступних місцях, а також можливість зручно різати догори ногами завдяки грибоподібній ручці. Головна особливість — наявність підтримки обертів, що дозволить впоратися з твердими щільними матеріалами. Кількість ходів за хвилину — до 2800.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

Гарантія на електролобзики нашого бренда складає 3 роки. Ви можете купити їх в інтернет-магазині Dnipro-M або в фірмових магазинах бренда, які розташовані по всій країні. При замовленні електричного лобзика Ви отримуєте безкоштовну доставку по Україні в будь-яке відділення компанії “Нова Пошта”.

Популярні питання про електролобзики нашого бренда

В цьому розділі Ви знайдете відповіді на найчастіші питання про інструменти цієї категорії: принцип їх роботи, будову електролобзика тощо.

Як влаштований електричний лобзик?

Найважливіша частина конструкції електролобзика — електродвигун. Його зусилля передається пилці за допомогою редуктора. У всіх моделях інструмента використовуються шестерінчаті редуктори. Пиляльне полотно закріплюється в специальному зажимі. Система кріплення пилки з функцією швидкої заміни полотна дозволяє швидко замінювати витратник.

Всі елементи пристрою об’єднуються корпусом. Для ввімкнення, вимкнення та зміни параметрів роботи приладу призначені відповідні кнопки та перемикачі. Від якості кожної деталі залежить і якість роботи.

Який електролобзик краще?

Не можна сказати, що якась модель краща або гірша. Все залежить від того, наскільки добре вона підходить під певний спектр робіт. Електролобзики поділяються на побутові та професійні моделі. Цей поділ прямо залежить від продуктивності інструмента. Професійні краще підходять для постійного використання, а побутові будуть корисні для роботи в домашніх умовах.

Де купити електричний лобзик в Україні?

Ви можете купити електролобзики в інтернет-магазині dnipro-m.ua або будь-якому фірмовому магазині бренда. Продивится їх розташування можна на цій мапі.

Як користуватися електролобзиком?

 1. Перед використанням інструмента встановіть пилку та переконайтеся, що вона надійно закріплена.
 2. Запустіть лобзик в холостому режимі на 10 секунд, щоб перевірити його роботу.
 3. Працювати рекомендується при температурі оточуючого середовища від +5 до +35°С.
 4. Під час роботи не прикладайте до лобзика надто великі зусилля — це призведе до швидкої поломки інструмента.
 5. Температура корпусу лобзика в районі редуктора та двигуна не повинна перевищувати 60 та 50° відповідно. Якщо двигун перегрівся, потрібно 30-60 секунд попрацювати лобзиком в холостому режимі, а потім вимкнути його для охолодження та видалення пилу.
 6. Очистіть робоче місце та інструмент від пилу і тирси.

Чи продаються в Dnipro-M запчастини для електролобзиків?

Ні, ми не продаємо запчастини до інструмента, тому що самостійний ремонт веде до втрати гарантії. Щоб відремонтувати електролобзик або замінити деталь скористайтеся послугами наших сервісних центрів.

Відео про інструмент

youtube-img