Фрезери по дереву

Відео про інструмент

Фрезер — ручний деревообробний електроінструмент. Він використовується для профілювання кромок дерев’яних виробів, свердління сліпих та сквозних отворів, створення пазів. Фрезер також знадобиться при обробці таких матеріалів, як пластик та штучний камінь, акрил, епоксидна смола, гіпс та навіть деякі види м’яких металів. Для кожного матеріалу призначені свої налаштування швидкості та спеціальні типи фрез. Електричні кромочні фрезери можна використовувати вдома або в майстернях. Область їх застосування включає обробку кромок, створення та фрезерування пазів, виготовлення меблів та декоративних деталей. Це обладнання використовують столяри, меблярі, теслі та декоратори. При роботі з ним використовуються різні види фрез.

Від потужності електричного фрезера по дереву залежить його продуктивність, тому при виборі інструменту на цей параметр потрібно звернути першочергову увагу. Ми пропонуємо мережеві фрезери вертикального типу, які можна використовувати при виїзних будівельних роботах, при монтажі сходів, дверей, вікон, підвіконників, меблів, кухонних стільниць, обшивці гіпсокартоном, виробництві зовнішньої реклами.

Переваги ручних фрезерів по дереву Dnipro-M

Фрезери, які Ви знайдете в нашому асортименті, мають ряд переваг та особливостей. Вони надійні, безпечні та функціональні.

Надійність

 • Лита алюмінієва платформа з пластиковою вставкою забезпечує відсутність люфта (моделі ER-148S, ER-148SB, ЕR-212S).
 • Цільнометалевий корпус (ER-78S) дозволяє швидше відводити тепло та гарантує надійність фрезера.
 • Мікроналаштування висоти фрезерування дає можливість виконувати роботу з точністю до 0,1 мм.
 • Револьверний упор підвищує точність роботи.
 • Мідна обмотка двигуна та використання лаку в якості покриття ротора підвищують його надійність та експлуатаційний строк.
 • Тип цанги виконаний з урахуванням високих вимог до надійності фіксації фрез та захисту від заклинювання в шпинделі.
 • Гарантія на всі фрезери Dnipro-M — 3 роки.

Додаткові функції

 • Функція плавного пуску (ER-212S) забезпечує поступовий розгін двигуна. Фрезер не буде різко смикатися навіть при запуску на повну потужність. Це гарантує комфорт та безпеку при роботі, а також подовжить строк експлуатації компонентів двигуна.
 • Регулятор обертів дає можливість встановити необхідну швидкість обертання, оскільки для кожної фрези необхідне своє налаштування швидкості обертання.
 • Підсвічування робочої зони (212S) підвищує контроль над процесом при точних роботах.
 • Захист від випадкового пуску та фіксація кнопки старту для роботи в тривалому режимі виконані на одному джойстику.
 • Дві пружини в направляючих штангах та лінійний підшипник с захистом від пилу гарантують плавність ходу фрезера (212S) та відсутність заклинювань.

Широкі можливості

 • Копіювальна втулка дозволяє проводити роботу по шаблону.
 • На модель ER-78S можна встановити погружну, кромочну, похилу фрезерну бази — це підвищує функціональність інструмента.

Комплектація

При покупці фрезера (в залежності від моделі) Ви отримаєте наступні комплектуючі: адаптер відводу пилу, паралельний упор, копіювальну втулку, декілька цанг, шестигранний ключ, зажимний ключ, центрувальний стержень та ін.

Чому купувати у нас — вигідно?

Кожний наш фрезер має гарантійний строк 36 місяців. Протягом цього строку Ви можете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт фрезера в будь-якому сервісному центрі Dnipro-M. Купити фрезери по дереву та аксесуари до них можна як на сайті dnipro-m.ua, так і в будь-якому з фірмових магазинів бренда. Знайти їх можна по всій території України. При замовленні фрезера Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки в будь-яке відділення компанії «Нова Пошта» в Україні.

Популярні питання про фрезери

В цьому блоці ми відповіли на часті питання, які користувачі задають нам про фрезери ручні по дереву.

Що таке фрезер?

Фрезер це електричний ручний інструмент для деревообробки. Його дія полягає в обертанні насадки з ріжучими кромками. Існують різні типи фрез по дереву, за допомогою яких можна надавати дерев’яним виробам фігурні грані, просвердлювати отвори або створювати пази. Для кожної задачі призначений свій набір фрез. Існує велика кількість головок фрезерних деревообробних, в тому числі, комбіновані фрези.

Як вибрати фрезер ручний електричний?

При виборі інструменту для фрезерування потрібно спиратися на його потужність та наявність додаткових функцій. Від потужності двигуна залежить максимальна швидкість обертання насадки та її діаметр. Потужний фрезер буде більш габаритним та важким, тому для дому краще обирати не найвищу потужність. А ось для використання на виробництвах підійдуть найбільші та найпотужніші моделі, які встановлюються за допомогою спеціальних кріплень. Вони зможуть працювати навіть при значному навантаженні, фрезерувати двері та крупні заготовки.

Додаткові функції (плавний пуск або регулювання обертів) полегшують роботу з інструментом, хоча й трохи підвищують його вартість. Плавний запуск допомагає уникнути псування заготовки та підвищує безпеку оператора. Регулювання обертів дає можливість працювати точніше. Також корисною буде можливість встановлення змінних баз.

Який фрезер краще?

Краще за все той електрофрезер по дереву, який підходить для конкретної задачі. Для постійної роботи з габаритними деталями ліпше підійде потужний професійний фрезер, який можна встановити стаціонарно. Для домашнього використання краще підібрати невеликий інструмент з невеликою вагою або напівпрофесійний фрезер. Також варто звернути увагу на інші технічні характеристики — висоту ходу фрези (глибину фрезерування), максимальний діаметр фрези, діаметр цанги і т.п.

Де купити фрезер?

Купити фрезер в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині або будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M. Магазини нашого бренда розташовані по всій країні. Ціна на фрезер буде залежати від його потужності та наявності додаткових функцій. В нашому асортименті представлені погружні фрезери.

Як користуватися фрезером?

 1. Перед використанням фрезера рекомендується запустити його в холостому режимі, перевіривши інструмент на наявність сторонніх шумів або вібрації при роботі.
 2. Для кожної конкретної задачі потрібна певна фреза. Встановіть на шпиндель цангу та вставте фрезу в цанговий патрон.
 3. Проведіть налаштування фрезера. Встановіть оптимальну кількість обертів за хвилину.
 4. Забезпечте надійну фіксацію деталі.
 5. Працюйте з рівномірною швидкістю. Надто швидке переміщення фрезера може призвести до його пошкодження або псуванню заготовки. Надто повільна робота призводить до підгорання заготовки.
 6. Щоб перевірити профіль, який створює фреза, можна попередньо випробувати її на непотрібному дерев’яному фрагменті.
 7. Після закінчення роботи відключіть фрезер від мережі, зніміть фрезу, очистіть робоче місце від пилу.
 8. При роботі використовуйте засоби індивідуального захисту.

Більш детально процес використання та процедура догляду за фрезерною машиною описані в інструкції. Знайти її можна на сторінках товару.

Відео про інструмент

youtube-img