Перфоратори — ударний ручний електроінструмент, який використовується для будівельних робіт: свердління отворів, монтажу та демонтажу конструкцій, штроблення, буріння і т.п. Це обладнання використовує енергію удару, щоб руйнувати бетон, граніт, цеглу та інші тверді матеріали.

Переваги перфораторів Dnipro-M

Купуючи перфоратор нашого бренда, Ви отримуєте інструмент з наступними перевагами:

 • Гарантія — 3 роки, як у професійного електроінструмента.
 • Обмотка ротора посилена епоксидною смолою та армуючою ниткою. Крім того, вона покрита термостійким лаком, який витримує температуру до 200°С — все це підвищує експлуатаційний термін інструмента.
 • Сталь ударного механізму збагачена хромом та молібденом — перфоратор може функціонувати довше.
 • В перфораторах Dnipro-M використовуються підшипники з захистом від пилу, які підвищують стійкість інструменту до зношення.
 • Пилезахищені кнопки перфораторів здатні витримувати в 4 рази більше вмикань, ніж кнопки без такого захисту.
 • Прогумована ручка інструмента поглинає вібрацію та дозволяє легше утримувати інструмент.
 • 4-метровий дріт живлення дозволяє вільно пересуватися по приміщенню без використання подовжувачів (у моделі BH-110 — 3 метри).

При покупці перфоратора Ви отримуєте комплектуючі до нього: обмежувач глибини, мастило, додаткову рукоятку, кейс (у всіх моделей крім DHR та RH-120M1) та чохол для приналежностей.

Як вибрати перфоратор в нашому каталозі?

Щоб підібрати перфоратор для дому або роботи, потрібно звернути увагу на його конструкцію, тип патрона, тип живлення, додаткові особливості та технічні характеристики.

Прямі перфоратори

Цей інструмент ідеально підходить для виконання невеликого об'єму робіт. У нього невелика вага та компактні розміри. Технічні характеристики перфораторів цієї підкатегорії:

 • потужність — до 1200 Вт;
 • максимальна швидкість обертання — до 1420 обертів за хвилину (холостий хід);
 • максимальна частота ударів за хвилину — до 5000;
 • сила удару — від 3 до 3,6 Дж.

Прямі перфоратори в нашому каталозі представлені трьома моделями (RH-100, RH-120M, DHR-200) та їх модифікаціями:

 • Моделі з літерою Q в назві мають двомуфтовий патрон (швидкозатискний та SDS+), а всі інші — SDS+.
 • Перфоратор RH-120M обладнаний корпусом редуктора з магнієвого сплаву, який краще відводить тепло від двигуна, збільшуючи тривалість безперервної роботи на 20%.
 • DHR-200 — акумуляторний перфоратор, який працює від батареї на платформі 20В.
 • Модель DHR-200 BC ULTRA відноситься до безщіткової серії акумуляторного інструмента Dnipro-M. Обертання в її двигуні відбувається за допомогою магнітів — це збільшує термін служби інструмента.

Бочкові перфоратори

В цій підкатегорії представлені потужні моделі з високою продуктивністю:

 • потужність — до 2000 Вт;
 • максимальна швидкість обертання — до 900 обертів за хвилину (холостий хід);
 • максимальна частота ударів за хвилину — до 4500;
 • силу удару — від 3 до 10 Дж.

Такий інструмент відрізняється високою потужністю та тривалістю безперервної роботи. Це досягається за рахунок посиленої системи повітряного охолодження та вертикального розташування двигуна. Ви можете купити у нас бочкові перфоратори з наступними особливостями:

 • Наявність системи контролю крутного моменту та регулятора обертів. Під час навантаження вони підтримують кількість обертів на стабільному рівні (BH-200M, BH-180).
 • Можливість швидкої заміни щіток (BH-110).
 • Наявність в комплекті глибиноміра (BH-110).
 • Патрон SDS-max з підвищеною надійністю утримання насадки (BH-200M).
 • У всіх моделях бочкових перфораторів Dnipro-M вбудовані антивібраційні вставки, що підвищують комфорт при роботі.

В залежності від обраної моделі, Ви зможете використовувати наступні режими роботи: свердління, свердління з ударом, ударний режим.

Популярні питання про перфоратори Dnipro-M

В цьому розділі зібрані відповіді на питання, які частіше за все задають про наші перфоратори.

Як працює перфоратор?

Основна деталь перфоратора — електричний двигун, який працює від акумулятора або мережі. За допомогою редуктора він передає оберти на “хитний” підшипник. Цей підшипник з'єднується з поршнем, змушуючи його виконувати поступальний рух.

Що купити — перфоратор, ударний дриль або дриль-шуруповерт?

Всі три інструменти відрізняються набором завдань, які здатні виконувати:

 1. Дриль-шуруповерт призначений для просвердлювання невеликих отворів в металі або дереві, а також закручування та викручування кріплень.
 2. Ударний дриль підходить для просвердлювання різних матеріалів, в тому числі, дерева та металу. Наявність ударного режиму дозволяє робити отвори більшого розміру, ніж це можливо за допомогою дриля-шуруповерта.
 3. Перфоратор призначений для монтажних та демонтажних робіт. Хоча він може використовуватися для свердління, його головна функція — видовбування матеріалу. Крім того, його потужність, як правило, перебільшує потужність дриля та шуруповерта.

Чим перфоратор відрізняється від відбійного молотка?

Перфоратор більш універсальний, тому що має декілька режимів роботи. Він підходить для використання в домашніх умовах. Відбійні молотки це потужний інструмент з великою вагою та однією функцією — ударним режимом. Вони використовуються для масштабних робіт — демонтажу будівельних конструкцій, зняття шару асфальту і т.п.

Який перфоратор краще?

Краще за все той перфоратор, який відповідає Вашим потребам. Для роботи в умовах виїзду підійде акумуляторний інструмент, який не прив'язаний до мережі. Вдома цілком можна обійтися мережевим перфоратором.

Що стосується розташування двигуна, прямі перфоратори краще підходять для побутових робіт, а бочкові часто використовуються професійними робітниками. В нашому блозі є детальна стаття на тему “Як вибрати перфоратор?

Де купити перфоратор в Україні?

Купити перфоратор по вигідній ціні можна в нашому інтернет-магазині або в будь-якому з фірмових магазинів Dnipro-M. Їх точне розташування вказане на цій мапі.

Як користуватися перфоратором?

Необхідно вибрати насадку, яка підходить для конкретного типу робіт, вставити її та закріпити в патроні. Після цього слід вибрати режим роботи, який відповідає поставленій задачі. Працювати з інструментом потрібно в захисних окулярах.

Ви можете вибирати глибину свердління за допомогою обмежувача, встановленого на ручці перфоратора. Швидкість удару регулюється за допомогою сили натискання на кнопку запуска перфоратора.

Детальна інформація про обслуговування перфораторів та правила догляду за ними описана в інструкції. Знайти інструкцію до кожної моделі можна на сторінці товару.

Як вставити свердло в перфоратор?

Щоб вставити насадку з хвостовиком SDS, потрібно змастити шпіци, а потім з силою вставити насадку в патрон.

Як витягнути свердло з перфоратора?

Потрібно потягнути на себе кільце патрона, а потім витягнути свердло. Обережно, після роботи свердло може бути сильно розігріте — при витягуванні використовуйте захисні рукавиці.

Як свердлити перфоратором?

Необхідно переключити інструмент в режим свердління та встановити свердло в якості насадки.

Як відремонтувати перфоратор Dnipro-M?

Щоб відремонтувати перфоратор нашого бренда, скористайтесь послугами наших сервісних центрів. Якщо випадок гарантійний, Ви отримаєте обслуговування безкоштовно.

Чи можна купити в Dnipro-M запчастини до перфоратора?

Ні, ми не продаємо запчастини до перфораторів, тому що їх самостійна заміна або встановлення призведе до втрати гарантії. Щоб замінити деталь інструмента, зверніться до будь-якого нашого сервісного центру. Вони розташовані по всій території України.

Прямі перфоратори

 • Сила удару від 2,8 до 3,2 Дж

  Сила удару від 2,8 до 3,2 Дж

 • Потужність від 880 до 950 Вт

  Потужність від 880 до 950 Вт

 • Моделі з швидкознімним патроном

  Моделі з швидкознімним патроном

 • Вага: 3,5 - 3,6 кг

  Вага: 3,5 - 3,6 кг

Детальніше

Бочкові перфоратори

 • Сила удару від 4 до 9 Дж

  Сила удару від 4 до 9 Дж

 • Потужність від 880 до 1750 Вт

  Потужність від 880 до 1750 Вт

 • Моделі з патроном SDS plus і SDS max

  Моделі з патроном SDS plus і SDS max

 • Вага: 3,4 - 7,6 кг

  Вага: 3,4 - 7,6 кг

Детальніше

Прямий перфоратор

Прямі перфоратори застосовують для нескладних робіт з будівництва та ремонту. Вони підходять для використання вдома: буріння отворів невеликого діаметру, штроблення, розмішування будівельних сумішей.

Бочковий перфоратор

Бочкові перфоратори, завдяки високій потужності, здатні виконувати складні завдання протягом тривалого часу. Вони добре впораються з демонтажем стін, руйнуванням бетону, створенням отворів великого діаметру.

Відео про інструмент

youtube-img