Плиткорізи

Відеоогляд лінійки інструменту

Плиткоріз являє собою інструмент для різання різних видів плитки: настінної, напільної, кахельної, кам'яної, гранітної.

За допомогою даного обладнання ви зможете набагато простіше здійснити ремонт в приміщенні будь-якого типу, укласти новий облицювальний матеріал або замінити старий. Різні види плиткорізів можуть бути використані як для домашніх потреб, так і для масштабних будівельних проектів.

Купити плиткоріз електричний Dnipro-M в Києві

Плиткоріз Dnipro-M має компактні габарити, тому підходить як для стаціонарних, так і мобільних робіт. Верстат також оснащений захисним кожухом, що істотно знижує потрапляння пилу, частинок плитки і осколків диска в сторону оператора. Кут нахилу можна виставляти самостійно від 0 до 45 градусів.

Електричний плиткоріз незамінний при великих обсягах роботи. Крім того, таким приладом легко зробити акуратний і рівний край, навіть якщо потрібно відрізати невеликий шматок. Електричний плиткоріз складається зі столу з направляючою, електромотора, алмазного ріжучого диску і піддону з водою, яка охолоджує двигун і в той же час усуває пил.

Плиткоріз професійний (ціни вказані на сайті) з водяним охолодженням використовується у випадках, коли необхідно різати керамограніт і плитку. У такій моделі використовується охолодження алмазного диску з метою збільшення терміну його експлуатації. Вода може подаватися прямо на пилку, або ж охолодження відбувається за рахунок занурення пили в резервуар з водою, де вона охолоджується.

Ціна на електричний плиткоріз в Dnipro-M

Електричний плиткоріз коштує трохи дорожче, ніж звичайна, ручна модель, але простота у використанні і висока ефективність, безсумнівно, виправдовують свою вартість. Натуральний камінь, граніт, плитка, різні види кахлю - висока потужність приладу дозволяє різати навіть найміцніші матеріали. Варто відзначити ще одну можливість електричного плиткорізу - різання плитки під кутом.

Купити плиткоріз водяний в Україні, зокрема у Києві, Львові, Одесі та інших містах можна за доступними цінами в інтернет-магазині Dnipro-M.

Ми пропонуємо надійний інструмент з гідною якістю за доступною ціною, що підтверджується 3 роками гарантії. А придбати з безкоштовною доставкою по Україні його можна на сайті dnipro-m.ua.

 

Діапазон цін категорії Плиткорізи вiд 1746 до 6000 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Плиткорізи 4.62 На основі 37 відгуків

Бетоноріз електричний Dnipro-M MC-55W

Бетоноріз електричний Dnipro-M MC-55W
  • Бетоноріз електричний Dnipro-M MC-55W фото №1
  • Бетоноріз електричний Dnipro-M MC-55W фото №2
  • Бетоноріз електричний Dnipro-M MC-55W фото №3
6 000 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

  • НОВИНКА

Плиткоріз електричний Dnipro-M TC-180

Плиткоріз електричний Dnipro-M TC-180
  • Плиткоріз електричний Dnipro-M TC-180 фото №1
  • Плиткоріз електричний Dnipro-M TC-180 фото №2
  • Плиткоріз електричний Dnipro-M TC-180 фото №3
  • Плиткоріз електричний Dnipro-M TC-180 фото №4
1 746 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

  • ТОП ПРОДАЖІВ

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img