Полірувальні машини

Відео про інструмент

Полірувальні машини — це ручний електроінструмент, який використовується для полірування автомобілів та виробів з металу. Без цього інструменту не можна обійтися в автомайстернях, де з його допомогою ефективно прибирають подряпини та потертості з поверхні кузову, проводять детейлінг та полірування фар.

Переваги полірувальних машин Dnipro-M

  • Ротор має 3 шари покриття лаком, мідну обмотку та заливку епоксидною смолою. Це захищає його від перегріву та пилу.
  • Потужний двигун моделей (1600 Вт) дозволяє ефективно працювати навіть з крупними деталями.
  • D-подібна рукоятка дозволяє зручно тримати електричну машину для полірування. Ви зможете довго працювати, не втомлюючись.
  • Функція плавного запуску дозволяє вмикати інструмент на повну потужність, не боячись ривку.
  • Регулятор обертів дозволяє встановлювати значення швидкості обертання в діапазоні від 600 до 3500 об/хв. З допомогою регулювання швидкості можна вибирати режим, що підходить для конкретного матеріалу/пасти.
  • Полірувальна машина PM-160SЕ обладнана системою підтримки обертів. При навантаженні на інструмент двигун отримує додаткову потужність, вирівнюючи оберти до необхідного рівня. Це значно підвищує продуктивність машини та зручність в роботі.
  • Діаметр круга 180 мм дозволяє швидко обробляти велику площу.

Чому купувати в нас — вигідно?

Гарантія на всі наші кутові полірувальні машини складає 3 роки. Протягом цього терміну Ви зможете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт в сервісних центрах Dnipro-M. Вони знаходяться по всій території України. При покупці полірувальної машинки для авто Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення компанії «Нова Пошта».

Відео про інструмент

youtube-img