Шуруповерт — вид електроінструменту, який використовується для закручування і викручування саморізів, шурупів та інших кріпильних елементів, а також для свердління в різних матеріалах. Якщо такий електроінструмент має функцію удару, то він також дозволяє виконувати свердління з ударом в твердих матеріалах: бетоні, твердих породах деревини, цеглі та ін.

Шуруповерт вважається одним з найбільш універсальних інструментів. Він використовується для різних видів робіт: ремонту, збирання меблів, оздоблення, будівництва і т.д.

Види шуруповертів

Залежно від роботи за типом джерела живлення шуруповерти поділяються на мережеві та акумуляторні. При їх виборі багато що залежить від умов роботи.

 1. Мережеві. Цей вид шуруповертів потребує обов'язкової прив'язки до електромережі. Його головною перевагою є необмежений час використання за однакової потужності. За наявності функції удару може знадобитися велика потужність, яку може розвинути далеко не кожен акумуляторний шуруповерт. Однак необхідність наявності розетки робить його застосування неможливим на відкритих будівельних майданчиках далеко від джерела живлення. Крім того, завжди є ризик випадково зачепити або наступити на дріт живлення.
 2. Акумуляторні. Джерелом живлення в таких моделях виступає акумуляторна батарея. Цей вид шуруповертів не вимагає прив'язки до електромережі, що забезпечує необхідну мобільність майстру для виконання широкого спектру робіт. Однак робочий ресурс обмежений рівнем заряду батареї, яка вимагає періодичної підзарядки. Крім того, в деяких випадках акумуляторні пристрої видають значно меншу потужність, ніж мережеві моделі. Особливо часто це спостерігається з наближенням розрядження батареї.

Особливості шуруповертів Dnipro-M

Шуруповерти Dnipro-M представлені великою різноманітністю моделей, що дозволяє вибрати інструмент в залежності від своїх цілей.

До числа основних переваг слід віднести:

 • двигун вкритий термостійким компаундом, а підшипники і кнопка мають захист від пилу;
 • функція підсвічування забезпечує хорошу видимість навіть при роботі на слабоосвітленних об'єктах;
 • швидкозатискні патрони дозволяють затискати насадки без ключа;
 • у моделях CD-200T, CD-200TH і CD-200BC ULTRA патрон виготовлений зі сталі та має lock-систему для захисту від розкручування в процесі роботи.

З детальними перевагами конкретної моделі Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару.

Як вибрати шуруповерт?

Вибираючи електроінструмент для роботи з кріпильними елементами, слід звернути увагу на такі параметри:

 1. Крутний момент. Чим він вищий, тим складніші роботи можуть бути виконані.
 2. Потужність. Цей параметр впливає на загальну витривалість інструменту.
 3. Додаткові функції. До таких належать: реверс, підсвічування, функція удару, швидкознімний патрон і т.д.
 4. Вага і компактність. При роботі з легкими моделями рука втомлюється менше, що дозволяє працювати довше без перерви.
 5. Комплектація. Добре, коли в комплекті йде другий акумулятор, зарядний пристрій, кейс для зберігання і т.д.

Ви можете купити шуруповерт як на сайті, так і в будь-якому фірмовому магазині нашої мережі.

ШУРУПОВЕРТИ

Відео про інструмент

12 В

Шуруповерти як для дому, так і для роботи. Оптимальні для використання на висоті та у місцях з обмеженим простором за рахунок відсутності дротів та невеликого розміру.

20 В

Акумуляторні шуруповерти професійної серії для вирішення завдань будь-якої складності, ремонтних робіт та довготривалого свердління різних матеріалів. Модель з безщітковим двигуном має найвищий показник крутного моменту в лінійці шуруповертів та здатна виконати найважчі завдання!

Мережеві

Гарний та доступний вибір для роботи вдома, закручування або відкручування кріплень, шурупів, гвинтів. Чудово справляється зі збіркою меблів та іншими побутовими завданнями.

Для гіпсокартону

Відео про інструмент

youtube-img