ШУРУПОВЕРТИ

Відеоогляд лінійки інструменту

Шуруповерти — ручний електричний інструмент, який має бути в кожній оселі. Крім того, його часто купують для професійних майстерень. Головна функція цього інструмента — закручування та викручування саморізів, шурупів, гвинтів та інших типів кріплень. Шуруповерти активно застосовуються при ремонтних роботах та у будівництві.

Які шуруповерти є в нашому каталозі?

Крім мережевих, ми пропонуємо акумуляторні шуруповерти, а також електротехнічний інструмент на платформі 20В.

Мережеві шуруповерти

Цей тип інструмента живиться від електричної мережі. Наявність довгого шнура (4 метри) дозволяє обходитися без використання подовжувачів. Довжини шнура вистачає, щоб працювати в гаражі або майстерні, вільно пересуваючись по приміщенню.

Акумуляторні шуруповерти

Це мобільний інструмент, який працює з використанням літій-іонного типу акумуляторів. На відміну від елементів живлення типу ni-cd, в li-on акумуляторах відсутній ефект пам'яті, вони повільно саморозряджуються (менше 3% за місяць) та забезпечують техніку оптимальною кількістю електричної енергії. В залежності від розташування батареї, інструмент має різний центр ваги — є компактні варіанти, а є ті, що більше підходять для висотних робіт. Напруга акумуляторів моделей цієї категорії складає 12, 14 та 18 В.

Шуруповерти на платформі 20В від Dnipro-M

Головна особливість електричних інструментів з акумулятором від Dnipro-M — можливість використовувати одні й ті ж елементи живлення для різних видів інструмента: шуруповертів, гвинтовертів, перфораторів, болгарок та повітродувок. Ви можете почати збирати свій власний набір обладнання, почавши з шуруповерта моделі CD-200X — в комплекті до нього йде кейс, зарядний пристрій та два акумулятора місткістю 2 Ач.

Автономність та невелика вага обладнання дозволяють використовувати його поза домом, наприклад, при збиранні садових меблів у бесідці. Завдяки місткості акумулятора до 5 Ач Ви зможете виконувати великий обсяг роботи на одному заряді. Для підзарядки фірмових акумуляторів Dnipro-M необхідні зарядні пристрої — їх можна знайти в окремій категорії каталогу.

Переваги шуруповертів Dnipro-M

Пристрої можуть працювати в декількох режимах, а також мають наступні переваги:

 • Інструмент обладнаний захищеними від пилу кнопками — технологія виготовлення збільшує їх ресурс в 4 рази.
 • Особливість моделей CD-200 T, CD-200 TH та CD-200 BC ULTRA — сталевий патрон та наявність в ньому lock-системи, що захищає від розкручування при роботі.
 • Шуруповерт CD-200 DC ULTRA — безколекторний (безщітковий). За рахунок відсутності щіток, він більш надійний, продуктивний та споживає менше енергії.
 • Кожний шуруповерт має функцію підсвічування. Це дає можливість працювати з кріпленнями при поганому освітленні.
 • Швидкозажимні патрони полегшують роботу з шуруповертом, затискаючи насадки без ключа.
 • Моделі CD-121Q, CD-121QL, CD-122Q та CD-123QS мають швидкоз’ємний патрон та обладнані вбудованим бітотримачем.

Чому варто замовити шуруповерти в Dnipro-M?

Гарантія на весь електроінструмент — 3 роки, на акумулятори — 1 рік абсолютної гарантії. При замовленні від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку товарів компанією “Нова Пошта” по Києву та всій Україні. Купити шуруповерт можна в фірмових магазинах, розташованих по всій країні, або в будь-який момент замовити на сайті. Ціни на інструмент завжди залишаються доступними — це одна з ключових переваг бренда Dnipro-M.

В Dnipro-M завжди є в наявності техніка для різних завдань: перфоратори, гвинтоверти, болгарки, ящики для інструмента, засоби захисту, аксесуари, станки та шуруповерти, купити які можна в декілька кліків. На індивідуальних сторінках товарів можна знайти детальні характеристики (напруга акумулятора, максимальний діаметр свердління і т.п.), доступні способи оплати, відгуки покупців, інструкцію, фото продукції та багато чого іншого.

Популярні питання про шуруповерти

В цьому розділі зібрані найчастіші питання про шуруповерти Dnipro-M, а також дані відповіді на них.

Що таке безщітковий шуруповерт?

Це шуруповерт, в двигуні якого замість щіток використовуються магніти (постійний в роторі та електромагніти в статорі). Такі пристрої також називаються безколекторними. В асортименті нашого каталогу вони представлені серією ULTRA.

Що таке ударний шуруповерт?

Це шуруповерт, в якого є ударний режим роботи. Він дозволяє свердлити отвори в твердих матеріалах за рахунок поступального руху свердла.

Чим відрізняється дриль-шуруповерт від шуруповерта?

Дриль-шуруповерт відрізняється підвищеною потужністю та здатний не тільки працювати з кріпленнями, але й свердлити отвори.

Чим відрізняється шуруповерт від гвинтоверта?

Гвинтоверт призначений для закручування та відкручування болтів і гайок. Замість патрона в нього встановлений стрижень з гайочною головкою. Шуруповерт використовується для відкручування різноманітних кріплень, а також для свердління отворів. Він обладнаний патроном, в який можна вставити біту або свердло.

Як працює шуруповерт?

Електродвигун інструмента за допомогою редуктора передає зусилля на патрон, в який встановлена насадка — біта або свердло.

Який шуруповерт краще?

Не можна сказати, що якась модель краще або гірше. Кожний шуруповерт краще всього підходить для визначеного переліку завдань. При виборі варто орієнтуватися на потужність інструмента та наявність різних режимів роботи. Крім того, існують відмінності між мережевими та акумуляторними, щітковими та безщітковими (безколекторними) шуруповертами.

Мережевий інструмент підходить для довгої роботи без перерви, тому що не обмежений зарядом акумулятора. Натомість акумуляторний шуруповерт не залежить від наявності мережі та може використовуватися в будь-якому місці.

В безщіткових шуруповертах в двигуні замість щіток використовуються магніти. На роторі встановлений постійний магніт, а на статорі — два електромагніта. Коли на них подається напруга. постійний магніт починає обертатися.

Як вибрати шуруповерт?

Щоб вибрати шуруповерт, потрібно визначити перелік завдань, які повинен буде виконувати інструмент, підібрати необхідні технічні характеристики та режими роботи.

Як вибрати шуруповерт для дому?

Якщо інструмент потрібний Вам для періодичної роботи, то можна вибрати моделі TD-60 або CD-121Q. Вони найкраще підходять для виконання невеликих завдань. Якщо ж Ви плануєте працювати постійно, то ліпше віддати перевагу більш потужним моделям — TD-72 або CD-200.

Як вибрати шуруповерт для роботи?

Якщо доведеться працювати в різних місцях, хорошим вибором стануть акумуляторні моделі лінійки CD. У кожної моделі є свої особливості, які допоможуть в різних умовах роботи. Наприклад, дриль-шуруповерт CD-121Q дозволяє швидко знімати патрон та користуватися вбудованим бітотримачем.

Як вибрати акумуляторний шуруповерт?

Серед акумуляторних шуруповертів нашого бренда Ви знайдете моделі CD-121, CD-121Q та 123-QS зі вбудованим акумулятором, а також лінійку моделей з фірмовим акумулятором Dnipro-M на платформі 20В. Акумулятори нашого бренда також можна використовувати для повітродувок, болгарок та перфораторів. Почати збирати свій комплект можна з моделі CD-200X, в комплекті з якою також йде кейс, зарядка та 2 акумулятори (2 А/ч).

Як перевірити шуруповерт при покупці?

Щоб перевірити працездатність інструмента, потрібно підключити його до мережі або акумулятора та запустити. При покупці у фірмових магазинах Dnipro-M Ви зможете потримати інструмент в руках, запустити його та перевірити кожну функцію (реверс, вибір швидкості, ударний режим і т.п.).

Де купити шуруповерт?

Фірмові магазини Dnipro-M розташовані по всій Україні. Подивитися їх розташування можна на ось цій мапі.

Як користуватися шуруповертом?

Спочатку потрібно вибрати режим роботи (ударний або свердління, прямий або реверс), вставити в патрон свердло або біту та затиснути його.

Як налаштувати шуруповерт?

Налаштування інструмента полягає у виборі режиму роботи. Якщо вибраний ударний режим, то можна використовувати його для свердління твердих матеріалів. Якщо ж вибраний безударний режим, то шуруповертом можна свердлити відносно м'які матеріали або закручувати кріплення. Деякі моделі мають два режими швидкості — Ви можете вибрати той, який більше підходить для поточної роботи. Щоб відкрутити кріплення або дістати свердло, перемкніть шуруповерт у режим реверсу.

Як заряджати шуруповерт?

Якщо це мережевий шуруповерт, заряджання не потрібне. Якщо Ви використовуєте акумуляторну продукцію, зніміть акумулятор, вставте його в зарядний пристрій та підключіть ЗУ до мережі. Заряджати акумулятор можна при температурі від 10 до 40°С.

Як вставити біту або свердло в шуруповерт?

Розкрутіть патрон, якщо він закручений, вставте туди біту або свердло та знову затисніть патрон. Шуруповерти Dnipro-M з літерою Q в назві моделі обладнані швидкоз'ємним патроном, який дозволяє вставляти біти у вбудований магнітний тримач.

Чи можна працювати ударними шуруповертами Dnipro-M по бетону?

Ні, не можна.

Скільки заряджається шуруповерт?

Акумулятор шуруповертів Dnipro-M повністю заряджається за 60-100 хвилин в залежності від ємності акумулятора.

Акумулятори яких виробників використовуються в продукції Dnipro-M?

Highstar, Expow, Samsung.

Як відремонтувати шуруповерт своїми руками

Щоб відремонтувати шуруповерт, Ви можете звернутися в будь-який сервісний центр Dnipro-M. Самостійний ремонт інструмента призводить до втрати гарантії.

Чи можна купити в Dnipro-M запчастини до шуруповерта?

Ми не продаємо запчастини до інструментів та обладнання, пропонуючи замість цього професійні послуги ремонту в наших сервісних центрах. Нагадуємо, що самостійна заміна деталей інструмента веде до втрати гарантії.

Поширені запитання

💰 Які ціни на товари в категорії Шуруповерти?

Діапазон цін товарів в категорії ШУРУПОВЕРТИ вiд 687 до 2808 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Шуруповерти 4.84 На основі 557 відгуків

Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60

Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60 фото №1
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60 фото №2
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60 фото №3
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-60 фото №4
810 грн687 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -123 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-122Q

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-122Q
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-122Q фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-122Q фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-122Q фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-122Q фото №4
2 298 грн1 722 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -576 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182Q фото №4
2 499 грн1 998 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -501 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200X

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200X
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200X фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200X фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200X фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200X фото №4
2 997 грн2 700 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -297 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200TH (без АКБ и ЗП)

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200TH (без АКБ и ЗП)
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200TH (без АКБ и ЗП) фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200TH (без АКБ и ЗП) фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200TH (без АКБ и ЗП) фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200TH (без АКБ и ЗП) фото №4
1 299 грн1 170 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -129 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП)

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП)
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA (без АКБ и ЗП) фото №4
2 400 грн2 160 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -240 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200T (без АКБ и ЗП)

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200T (без АКБ и ЗП)
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200T (без АКБ и ЗП) фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200T (без АКБ и ЗП) фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200T (без АКБ и ЗП) фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200T (без АКБ и ЗП) фото №4
1 110 грн999 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -111 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200 (без АКБ и ЗП)

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200 (без АКБ и ЗП)
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200 (без АКБ и ЗП) фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200 (без АКБ и ЗП) фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200 (без АКБ и ЗП) фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-200 (без АКБ и ЗП) фото №4
999 грн900 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -99 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-123QS

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-123QS
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-123QS фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-123QS фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-123QS фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-123QS фото №4
2 400 грн2 160 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -240 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121QL

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121QL
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121QL фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121QL фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121QL фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121QL фото №4
2 298 грн2 070 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -228 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121Q

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121Q
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121Q фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121Q фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121Q фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-121Q фото №4
2 220 грн1 998 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -222 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141 фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141 фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141 фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141 фото №4
2 298 грн2 070 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -228 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182 фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182 фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182 фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182 фото №4
2 400 грн2 160 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -240 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141QX

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141QX
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141QX фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141QX фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141QX фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141QX фото №4
2 799 грн2 520 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -279 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141Q

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141Q
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141Q фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141Q фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141Q фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-141Q фото №4
2 199 грн1 980 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -219 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182QX

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182QX
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182QX фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182QX фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182QX фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-182QX фото №4
3 120 грн2 808 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -312 грн

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120H

Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120H
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120H фото №1
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120H фото №2
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120H фото №3
 • Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-120H фото №4
1 599 грн1 440 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -159 грн

Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72

Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72 фото №1
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72 фото №2
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72 фото №3
 • Дриль-шуруповерт мережевий Dnipro-M TD-72 фото №4
1 020 грн918 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • Знижка
 • -102 грн

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img