Компресори це електричне обладнання, яке використовується для стискання повітря або будь-якого іншого газу, та його подальшого переміщення. Кожен поршневий компресор має двигун, що рухає поршні насосів або ротори. Вони закачують повітря у ресивер.

Компресори використовуються для багатьох завдань:

 • підкачка автомобільних та велосипедних коліс;
 • фарбування;
 • мийка авто;
 • продувка деталей на СТО;
 • піскоструменеві роботи;
 • подача повітря у пневматичне обладнання.

Існує декілька типів компресорів та методів їх класифікації. Кожний тип має свої конструктивні особливості та технічні характеристики.

Які компресори ми пропонуємо?

Ви знайдете в нашому каталозі універсальні та професійні масляні компресори з різною кількістю циліндрів та типом передачі.

Універсальні

Все компресорне обладнання цієї лінійки представлено агрегатами з одним поршнем (форм-фактор — пересувний). Об'єм ресивера моделей складає від 24 (AC-24, AC-25) до 50 (AC-50, AC-51) літрів. Всі вони використовують прямий тип привода. Моделі AC-24 и AC-25 підходять для дому, ремонтних робіт та виконання побутових завдань, а AC-50 и AC-51 — для полупрофесійного використання.

Професійні

На виробництвах та для промислових робіт використовують професійні компресори, купити які можна в нашому каталозі. Лінійка професійних компресорів Dnipro-M включає в себе пристрої з двопоршневим двигуном:

 • AC-50 V (50-літровий ресивер, прямий привід);
 • AC-50 VG (50-літровий ресивер, пасовий привід);
 • AC-100 VG (100-літровий ресивер, пасовий привід).

Ви також можете використовувати такі компресори для фарбування авто, будівельних робіт та багато чого іншого — вони мають найбільшу продуктивність.

Переваги повітряних компресорів нашого бренда

Обладнання для стискання повітря, яке Ви можете придбати в нашому каталозі, має ряд переваг, що підвищують його продуктивність, ефективність та надійність.

Надійні деталі

Кожний узел компресора має високу якість:

 • Хромування стінок циліндра підвищує ресурс двигунів до 1000 та більше мотогодин.
 • Поршні компресорів мають 2 кільця з високоміцного чавуну — це посилює компресію та нагнітання повітря двигуном.
 • Всі перехідні та нагнітаючі клапани в конструкції компресорів виконані з металу, що підвищує термін їх експлуатації.
 • Ресивери зсередини вкриті антикорозійною речовиною, яка на протязі 10 років захищає їх від прогнивання. Вони здатні витримувати високий тиск (до 8 бар).

Просунутий захист

Електродвигун компресорів Dnipro-M захищений від перевантаження, скачків в мережі та перегріву. При нестабільній напрузі або підвищенні температури двигуна до 150°C захисні системи відключать агрегат. В компресорах повітряного поршневого типу також передбачений захист від перекачування — пристрої не дадуть закачати в них надто багато повітря. В якості крайнього захисту від зайвого тиску використовується запобіжний клапан з межею тиску 10 бар.

Трубка тепловідводу знаходиться в захисній пружині, яка захищає користувача від опіків.

Широкий функціонал

Стиснуте повітря можна використовувати за допомогою двох виходів:

 1. Штуцер з перекриваючим вентилем, до якого можна підключити звичайний гумовий шланг.
 2. Вихід для підключення спеціальних швидкоз'ємних рукавів.

Контролювати тиск можна за допомогою двох незалежних манометрів, розташованих зверху ресивера на виході. Манометри мають 3 шкали виміру (кг/см², бар, Па), щоб Ви могли регулювати тиск в шкалі, зазначеній виробником пневмоінструмента. Ви можете встановити фіксований рівень тиску за допомогою регульованого редуктора.

Чому купляти в Dnipro-M — вигідно?

Гарантія на компресори Dnipro-M складає 3 роки. Ви можете придбати їх по невисокій вартості в будь-якому з фірмових магазинів бренда або замовити в нашому інтернет-магазині. Наші магазини розташовані по всій країні — у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі та інших містах. Ми безкоштовно доставляємо компресори по території всієї України компанією “Нова Пошта”. Отримати більш детальну інформацію про оплату та доставку, продивится відгуки та фото компресорних установок Ви можете на сторінках товару або у відповідних розділах сайту.

Популярні питання про повітряні компресори

В цьому розділі зібрані питання, які частіше за все задають про компресорне обладнання нашого бренда.

Як працює повітряний поршневий компресор?

Електричний двигун рухає поршні, які закачують повітря в ресивер. На першій фазі роботи поршень пускає повітря низького тиску через відкритий впускний клапан. Коли поршень починає зворотній рух, впускний клапан закривається, і повітря починає поступати в ресивер через випускний.

Коли тиск в ресивері досягає верхньої межі норми, спеціальний датчик відключає двигун. По мірі використання стиснутого повітря, тиск в ресивері знижується. Коли він досягне 5 бар, компресор автоматично почне працювати.

Для чого призначені компресори Dnipro-M?

Компресорне обладнання нашого бренда можна використовувати для різноманітних завдань:

 • підключення пультів для фарбування;
 • розпилення будівельних сумішей;
 • фарбування авто, стін та парканів;
 • підкачка колес;
 • продувка;
 • підключення пневмоінструмента, починаючи від гвинтовертів, і закінчуючи пневматичними швейними машинами;
 • збагачення повітрям водойм;
 • піскоструменеві роботи тощо.

В чому особливості прямого та пасового приводу компресорів?

Компресори з прямим приводом мають невелику вагу та споживають менше енергії. Зусилля двигуна в них безпосередньо передається поршню.

Пристрої з пасовим приводом більші за своїм розміром, натомість менше шумлять та можуть довго працювати без перегріву. Використання пасу також підвищує продуктивність компресора.

Як вибрати повітряний компресор?

Все залежить від призначення апарату:

 • Для фарбування. Якщо об'єм робіт невеликий, підійде універсальний компресор (AC-51), але в разі покупки компресора для постійних фарбувальних робіт краще вибрати професійний агрегат (AC-50 V, AC-50 VG, AC-100 VG).
 • Для гаража та дому. Щоденні завдання в гаражі можуть включати в себе підкачку шин, продувку та інші невеликі завдання. З ними впораються універсальні моделі повітряних компресорів AC-24 та AC-25.
 • Для виробництва. Якщо потрібно підключати велику кількість пневматичного інструмента або виконувати об'ємні завдання, ліпше вибрати компресор з запасом потужності — AC-50 V, AC-50 VG або AC-100 VG.

Як встановити повітряний компресор?

Повітряні компресори рекомендується встановлювати в сухих провітрюваних приміщеннях. Компресорне обладнання нашого бренда можно пересувати за допомогою колес, встановлюючи його в будь-якому зручному місці.

Як використовувати повітряний компресор?

Для увімкнення апарату слід підключити його виделку до мережі. Після цього потрібно натиснути на кнопку ввімкнення на корпусі компресора. Пневматичний інструмент або гумовий шланг підключаються до відповідних роз'ємів на ресивері. Тиск на виході можна змінювати за допомогою регулятора та манометрів. Для вимикання компресора слід використовувати кнопку ввімкнення/вимкнення.

При використанні компресора не можна торкатися до агрегата вологими руками. Слід надягати захисні окуляри, щоб частинки пилу, підхоплені повітрям, не попали в очі. Також не можна направляти струю повітря на людей або тварин — це може призвести до травмування.

При першому вмиканні компресора потрібно провести обкатку.

Як відремонтувати компресор?

Компресори Dnipro-M не варто ремонтувати самостійно. При виникненні несправності або неправильній роботі агрегату краще скористатися послугами нашого сервісного центру — в цьому випадку у Вас збережеться гарантія, а професійне обслуговування продовжить ресурс обладнання.

Як обкатати повітряний компресор?

Щоб обкатати повітряний компресор потрібно повністю відкрити виходи та запустити компресор. Обкатка повинна тривати близько 10 хвилин.

Чи потрібно заливати масло після покупки?

В компресори Dnipro-M на заводі заливають масло для обкатки. Воно може використовуватися максимум 30 годин роботи, а потім потрібно повністю замінити його.

Як залити масло в повітряний компресор?

Для заливки масла передбачений спеціальний отвір, закритий кришкою.

Скільки масла потрібно заливати в компресор?

Рівень масла не повинен перевищувати 80% рівня візуального індиктора. Оптимальний варіант — заповнити 2/3 ємкості для масла.

Як зберігати компресори зимою та чи потрібно зливати масло?

Компресор можна зберігати при температурі до -20°C. Обладнання слід обернути тканиною або покласти в коробку. Масло зливати не потрібно.

Як відремонтувати компресор?

Компресори Dnipro-M не варто ремонтувати самостійно. При виникнені несправності або неправильній роботі агрегату краще скористатися послугами нашого сервісного центру — в цьому випадку у Вас збережеться гарантія, а професійне обслуговування подовжить ресурс обладнання.

Чи можна купити в Dnipro-M деталі або запчастини до компресорів?

В наших магазинах немає запчастин, тому що самостійне їх встановлення в обладнання веде до втрати гарантії. Замість цього Ви можете звернутися до наших сервісних центрів — спеціалісти Dnipro-M усунуть несправності та замінять компоненти, що вийшли з ладу.

Поширені запитання

💰 Які ціни на товари в категорії Повітряні компресори?

Діапазон цін товарів в категорії Повітряні компресори вiд 2979 до 10800 грн.

Повітряні компресори

Відео про інструмент

Універсальні компресори Dnipro-M

 • Потужність двигуна - від 1500 до 1900 Вт

  Потужність двигуна - від 1500 до 1900 Вт

 • У компресорах використовується прямий привід

  У компресорах використовується прямий привід

 • Продуктивність - від 150 до 206 л/хв

  Продуктивність - від 150 до 206 л/хв

Детальніше

Професійні компресори Dnipro-M

 • Потужність двигуна - 2200 Вт

  Потужність двигуна - 2200 Вт

 • У компресорах використовується прямий і ремінний привід

  У компресорах використовується прямий і ремінний привід

 • Продуктивність - від 400 до 420 л/хв

  Продуктивність - від 400 до 420 л/хв

Детальніше

Універсальні компресори Dnipro-M

Серія універсальних компресорів призначена для побутових завдань різної складності: підкачки коліс, дрібних малярних робіт, продувки.

Компресори з об'ємом ресивера на 24 та 50 літрів оснащуються однопоршневим двигуном, компактні і доступні за ціною підійдуть для роботи в невеликій майстерні, гаражі або на дачі.

 • Професійні компресори Dnipro-M

  Серія професійних компресорів призначена для тривалої роботи без перерви: фарбування парканів, інших малярних робіт, піскоструминного очищення та інших робіт з пневмоінструментом. Професійні компресори з об'ємом ресивера 50 та 100 літрів оснащуються двопоршневими двигуном, потужні і надійні за рахунок використання пасової передачі обертів, підходять для масштабних робіт на СТО, в майстернях та виробництві.

 • Відео про інструмент

  youtube-img