Повітряні компресори

Відеоогляд лінійки інструменту

У господарстві часто потрібно скористатися пневматичним обладнанням - для підкачки коліс, пофарбувати паркан, двері або навіть автомобіль. Тому буде вигідно купити компресор повітряний - це дуже корисний пристрій, який може застосовуватися і в інших областях. Простота установки в будь-якому місці та ефективна робота роблять цей вид обладнання дійсно популярним як з точки зору будівельного пневмообладнання, так і в якості автотовару.

Його призначення - стиснення повітря. Пневматичне обладнання компресори використовується для повітродувки, забезпечення повітрям очисних систем. З його допомогою можна виконувати як прості роботи (накачати автомобільні шини при постановці на домкрати, шини велосипеда), так і більш складні завдання (піскоструминне очищення металу). Причому робити це можна у себе вдома, на дачі, в гаражі і навіть в саду в поєднанні з повітряними брандспойтами.количество цилиндров

Використання додаткових аксесуарів і інвентарю, таких як подовжувачі, розширює можливості обладнання.

Основні типи компресорів

Залежно від призначення, цей тип обладнання ділиться на масляні і безмасляні.

Масляні компресори

Особливістю масляних моделей є система розбризкування мастила, завдяки чому знижується тертя і нагрів. За рахунок цього поліпшується герметизація насоса, зменшуючи знос деталей. Головною умовою роботи з таким агрегатом є наявність мастила, оскільки вона знижує ступінь зносу самого інструменту і значно знижує рівень шуму.

Даний тип обладнання використовується на невеликих виробництвах і в автомайстернях, для дому та рішення невеликих ремонтних і побутових завдань. При цьому масляні компресори не використовуються для фарбування авто, так як масло з компресора може потрапити в фарбу.

Їх незручністю є необхідність регулярного обслуговування. Зокрема, слід періодично проводити заміну повітряних фільтрів і контролювати рівень масла.

Безмасляні компресори

Незважаючи на назву, в компресорах безмасляних все ж використовується масло. Однак в цьому випадку масляний і повітряний потоки не змішуються, завдяки чому відсутній контакт масла з повітрям, що подається. Це робить використання таких агрегатів кращим в роботах, де потрібне чисте повітря без домішок.

Безмасляні моделі в ідеалі використовуються як компресор для фарбування. Вони підходять для роботи в малярних майстернях і в виробництві меблів. Можуть також використовуватися на СТО. Вони не вимагають регулярного обслуговування, а їх габарити менше масляних пристроїв.

За принципом дії розрізняють:

 1. Поршневі - електродвигун приводиться в дію за допомогою поршнів, що стискають повітря і направляють його в ресивер (в бак). Компресор повітряний поршневий є простим в обслуговуванні і ремонті, а також, на відміну від більш дорогих побратимів, має демократичнішу ціну.

У свою чергу, тип компресора поршневий може мати прямий або ремінний привід:

 • Компресори з прямим приводом являють собою пристрої, в яких вал електродвигуна і кривошипа з'єднані між собою через муфту, створюючи єдине ціле. Перевагою агрегатів з прямим приводом є простота в експлуатації і невеликі габарити. Однак при такому типі приводу можуть виникати труднощі з тепловідводом. Хороший варіант для дому та побуту. Яскравим прикладом компресора з прямим приводом є моделі Dnipro-M АС-51 і АС-25;
 • Схема роботи пристроїв з ремінним приводом стандартна - від електромотора зі шківом. За рахунок зниженої частоти обертання двигуна такі пристрої відрізняються великою продуктивністю, що робить їх гарним промисловим варіантом. Як приклад можна привести компресор Dnipro-M AC-50 VG;
 1. Гвинтові - головною перевагою цих пристроїв є високий моторесурс, що нараховує більше 100 000 годин. При цьому вони менш енерговитратні і забезпечують високі показники тиску. Гвинтові компресори можуть працювати без перерви довгий час, що дозволяє ставити високі промислові цілі. Однак вони коштують дорожче поршневих компресорів;
 2. Спіральні - за стиснення повітря відповідають спеціальні спіралі. У цьому варіанті осі роторів розташовуються під кутом, за рахунок чого такий агрегат має невеликі габарити. При цьому сама конструкція тут складніше. Саме складність конструкції пояснює високу вартість спіральних компресорів і складність в обслуговуванні.

Як вибрати повітряний компресор

Існує кілька ключових технічних параметрів, на які варто звертати увагу при виборі компресора:

 • тиск - цей параметр визначає клас пристрою - чим він вищий, тим продуктивніше апарат. Для ефективного виконання поставлених завдань - накачування і фарбування, рекомендований параметр тиску 10 Бар. Достатньою величиною може бути й 8 Бар, як в моделях компресорів Dnipro-M AC-24, AC-50, AC-50 VG і інших;
  Примітно, що для промислового виробництва потрібні моделі з високим тиском - більше 10 Бар. Як правило, такі моделі мають більшу кількість циліндрів, рознесених між собою - 2 або 3, вимагаючи тим самим трифазне підключення;
 • продуктивність - для побутових моделей цілком достатньо 350 л/хв (AC-50, AC-24, AC-51, AC-25);
 • потужність - в побутових моделях значення має бути в межах 0,8-2,5 кВт. Більш потужні пристрої відносяться до професійних компресорів для тривалої роботи в складних умовах. Наприклад, потужність універсального компресора Dnipro-M AC-24 становить 1500 Вт, а професійного Dnipro-M AC-50 VG - 2200 Вт;
 • вага - врахуйте, що великі габарити і маса можуть істотно знизити транспортабельність пристрою;
 • обсяг ресивера - іншими словами - місткість балона для накопичення стисненого повітря. Для побутової техніки достатнім буде бак місткістю до 50 літрів. Професійні компресори оснащуються ресивером місткістю 100 літрів і вище. Від величини цього параметра залежить стабільність тиску на виході компресора.

Відносно обсягу ресивера слід також сказати, що коливання потужності двигуна, викликані мережевими перепадами, нівелюються за рахунок запасу повітря. Особливо це важливо у випадку з поршневими компресорами.

Цікаво також, що компресори можуть відрізнятися і за типом напруги електромережі. Одні розраховані на однофазний тип харчування, інші на трифазне. Тому враховуйте також умови, в яких планується використання вибраного пристрою.

Переваги компресорів Dnipro-M

Повітряні компресори від Dnipro-M мають високу стійкість до зношування і корозії. Завдяки ефективній системі охолодження двигуна виключається ймовірність перегріву. Такий агрегат стане не тільки корисним помічником у господарстві, а й прослужить вам досить довго.

Для забезпечення максимальної ергономіки конструкція створена максимально компактно. Всі моделі характеризуються невеликою вагою. Мають чудові характеристики - місткий ресивер і високу продуктивність. Вони оснащені практичними колесами, які сприяють зручному транспортуванню. Повітряний компресор, куплений в нашому інтернет-магазині - прослужить Вам максимально довго.

Для підтримки працездатності приладу необхідно використовувати компресорне масло. Завдяки спеціально відібраним речовинам, стійким до окислення і високої температури, масло може бути застосовано для попередження появи нагару. Також володіє високими антикорозійними властивостями. Сумісно з усіма моделями пневматичних компресорів Dnipro-M.

Де купити повітряний компресор Dnipro-M

На сайті представлене пневмообладнання, інше будівельне обладнання і допоміжні до нього комплектуючі. У нас Ви зможете придбати повітряний компресор в Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі та інших містах України за вигідною ціною з офіційною гарантією від виробника 3 роки. Великий вибір продукції дозволяє порівняти ціни і придбати відповідний варіант. Вибираючи надійні товари для роботи, ви гарантуєте собі успішний результат.

Необхідну інформацію (докладні характеристики, інструкції і т.д.) про всі моделі Ви можете дізнатися в картках товарів на сайті або за номером гарячої лінії. Також у нас представлені докладні фото кожної моделі, що дозволяє ознайомитися з зовнішнім виглядом пристрою.

Середній рейтинг товарів категорії Повітряні компресори 4.67 На основі 113 відгуків

Діапазон цін категорії Повітряні компресори вiд 3270 до 10878 грн.

Універсальні компресори Dnipro-M

 • Потужність двигуна - від 1500 до 1900 Вт

  Потужність двигуна - від 1500 до 1900 Вт

 • У компресорах використовується прямий привід

  У компресорах використовується прямий привід

 • Продуктивність - від 150 до 206 л/хв

  Продуктивність - від 150 до 206 л/хв

Детальніше

Професійні компресори Dnipro-M

 • Потужність двигуна - 2200 Вт

  Потужність двигуна - 2200 Вт

 • У компресорах використовується прямий і ремінний привід

  У компресорах використовується прямий і ремінний привід

 • Продуктивність - від 400 до 420 л/хв

  Продуктивність - від 400 до 420 л/хв

Детальніше

Універсальні компресори Dnipro-M

Серія універсальних компресорів призначена для побутових завдань різної складності: підкачки коліс, дрібних малярних робіт, продувки.

Компресори з об'ємом ресивера на 24 та 50 літрів оснащуються однопоршневим двигуном, компактні і доступні за ціною підійдуть для роботи в невеликій майстерні, гаражі або на дачі.

Компресор повітряний Dnipro-M AC-51

Компресор повітряний Dnipro-M AC-51
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-51 фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-51 фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-51 фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-51 фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 1900 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 1900 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі компресора - прямий

  В компресорі використовується прямий привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 50 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 206 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

4 338 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • ТОП ПРОДАЖІВ

Компресор повітряний Dnipro-M AC-25

Компресор повітряний Dnipro-M AC-25
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-25 фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-25 фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-25 фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-25 фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 1900 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 1900 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі компресора - прямий

  В компресорі використовується прямий привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 24 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 180 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

3 744 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Компресор повітряний Dnipro-M AC-24

Компресор повітряний Dnipro-M AC-24
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-24 фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-24 фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-24 фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-24 фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 1500 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 1500 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі компресора - прямий

  В компресорі використовується прямий привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 24 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 150 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

3 270 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • ТОП ПРОДАЖІВ

Компресор повітряний Dnipro-M AC-50

Компресор повітряний Dnipro-M AC-50
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 1500 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 1500 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі компресора - прямий

  В компресорі використовується прямий привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 50 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 200 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

4 044 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • ТОП ПРОДАЖІВ

Професійні компресори Dnipro-M

Серія професійних компресорів призначена для тривалої роботи без перерви: фарбування парканів, інших малярних робіт, піскоструминного очищення та інших робіт з пневмоінструментом. Професійні компресори з об'ємом ресивера 50 та 100 літрів оснащуються двопоршневими двигуном, потужні і надійні за рахунок використання пасової передачі обертів, підходять для масштабних робіт на СТО, в майстернях та виробництві.

Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 VG

Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 VG
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 VG фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 VG фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 VG фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 VG фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 2200 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 2200 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі - ремінний

  В компресорі використовується ремінний привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 50 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 400 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

9 084 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG

Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-100 VG фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 2200 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 2200 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі - ремінний

  В компресорі використовується ремінний привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 100 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 400 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

10 878 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 V

Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 V
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 V фото №1
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 V фото №2
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 V фото №3
 • Компресор повітряний Dnipro-M AC-50 V фото №4
 • $advantage->title

  Потужність 2200 Вт

  Потужність двигуна компресора становить 2200 Вт

 • $advantage->title

  Тип передачі компресора - прямий

  В компресорі використовується прямий привід

 • $advantage->title

  Об'єм ресивера 50 л

  Чим більше об'єм ресивера - тим рідше включається двигун компресора

 • $advantage->title

  Продуктивність - 420 л/хв

  Чим вища продуктивність, тим більше споживачів можна використовувати одночасно

Товару немає в наявності

У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img
Вгору