Генератори бензинові

Відео про інструмент

Бензиновий генератор — пристрій, який виробляє електроенергію. Всередині бензогенератора працює двигун внутрішнього згоряння, який передає обертання альтернатору. Альтернатор — машина, яка перетворює це обертання на електроенергію. Генератори часто використовуються в якості допоміжного або резервного джерела струму в домах. Вони також бувають основним джерелом електричного струму на будівельних майданчиках, використовуються в туристичних походах та при виїздах на природу. Їх можливості прямо залежать від потужності.

Максимальна потужність двигунів генераторів в нашому каталозі складає 16 л.с. Це забезпечує номінальну потужність для споживача 7 кВт. Всі моделі — однофазні (робоча напруга 230 В), та дозволяють підключити будь-які прилади, здатні працювати від напруги домашньої мережі. Система охолодження генераторів Dnipro-M — повітряна.

Переваги генераторів Dnipro-M

Бензинові електрогенератори нашого бренда мають наступні переваги та функції:

 1. Система захисту обладнання від короткого замикання.
 2. Система захисту від перевантажень. При перевантаженні генератора вимкнеться подача напруги на вхід.
 3. Система контролю рівня мастила. Вона автоматично вимикає двигун, якщо в масляному картері недостатньо мастила.
 4. У моделей генераторів з маркуванням «Е» є електростартер, який полегшує їх запуск.
 5. Рівень шуму не перевищує 78 Дб (значення приведене для найпотужнішої моделі — GX-70E).
 6. Наявність вольтметра дає можливість візуально контролювати напругу.
 7. У генераторів є датчик палива, вбудований в бензобак.
 8. Потужність наших моделей (до 7000 Вт) дозволяє використовувати бензинові генератори для дому, дачі, будмайданчиків, а також на природі.
 9. На приладах зверху є зручні ручки, що дозволяють переносити їх. У великих моделей також є транспортувальний комплект з колес та додаткових рукояток.

Як вибрати бензиновий генератор в нашому каталозі?

Всі наші генератори мають однакову кількість фаз (1 фаза). У кожної моделі є ручний тип запуску. Моделі з літерою «Е» в назві також обладнані електричним стартером. Пристрої видають змінний струм частотою 50 Гц.

Головний критерій, за яким Ви можете вибрати бензинову електростанцію, — номінальна потужність бензинового двигуна. В залежності від цього параметру можна розділити нашу продукцію на три підкатегорії:

 • До 3 кВт (GX-9, GX-20, GX-25, GX-25E). Це побутові моделі, які стануть в нагоді на дачі або в невеликій оселі (холодильник або насос для води).
 • До 5 кВт (GX-30, GX-30E). Більш потужні побутові моделі, можуть використовуватися для підключення майже будь-якої побутової техніки.
 • До 7 кВт (GX-50E, GX-60E, GX-70E). Можуть забезпечити електричним струмом весь дім, дачу або невелику майстерню. Об’єм паливного бака цих моделей складає 25 л.

Популярні питання про генератори

В цьому розділі зібрані популярні питання про бензинові генератори нашого бренда.

Як влаштований та працює бензиновий генератор?

Всередині приладу знаходиться двигун внутрішнього згоряння. Його вал передає обертання котушці, яка знаходиться між магнітами. Коли котушка перетинає лінії магнітного поля, в ній виробляється електричний струм.

Який генератор краще — бензиновий або дизельний?

 • Бензинові міні-електростанції працюють тихше, мають більш компактні розміри та малу вагу. Вони доступніше дизельних по вартості.
 • Дизельні генератори мають більший моторесурс, ніж бензинові агрегати. В них не такі великі витрати палива.

Як використовувати бензиновий генератор?

 • Перед запуском потрібно перевірити рівень мастила та палива. Для перевірки рівня мастила використовується щуп, який йде в комплекті. Для перевірки кількості бензину в баку використовується датчик.
 • Для старту моделей з ручним запуском потрібно потягнути за шнур стартера. Для запуску моделей з електричним стартером потрібно повернути ключ старту та утримувати його, поки генератор не ввімкнеться.
 • Через три хвилини після початку роботи генератора можна послідовно підключити до нього прилади.

Більш детально про використання бензинових генераторів нашого бренда можна прочитати в інструкції.

Яке мастило заливати в бензиновий генератор?

Для генераторів Dnipro-M рекомендується напівсинтетичне мастило специфікацій 10W-30, 10W-40, 15W-40. Для експлуатації при температурі оточуючого середовища від -30°С до +20°С також можна використовувати мастило 5W-30 и 0W-30.

Чи продаються в Dnipro-M запчастини до генераторів?

Ми не продаємо запчастини до генераторів, тому що самостійний ремонт приладів призведе до втрати гарантії. Щоб відремонтувати генератор Dnipro-M, зверніться в сервісні центри бренда. Вони розташовані по всій території України.

Відео про інструмент

youtube-img