Паяльники пластикових труб

Відео про інструмент

Паяльники для труб — ручний електричний інструмент, який використовується в будівництві та ремонтних роботах для зварювання поліетиленових та поліпропіленових труб. Ними активно користуються сантехніки при монтажі та ремонті пластикових трубопроводів. Цей інструмент знаходить своє застосування як в побутовій сфері, так і профсегменті. В нашому каталозі Ви знайдете паяльники з періодичним типом нагріву. Максимальний діаметр оснащення, з яким вони можуть працювати — 63 мм. Ми пропонуємо паяльники з мечоподібною (PW-85, PW-95, PW-185) та U-подібною (PW-110R) конструкцією.

Переваги паяльників для труб Dnipro-M

Асортимент наших паяльників для пластикових труб включає 4 моделі. Ви зможете підібрати інструмент з оптимальними для роботи характеристиками. Серед переваг нашого обладнання можна виділити наступні пункти:

  • Паяльники швидко нагріваються, що дозволяє оперативно зварювати труби та фітинги.
  • Висока потужність забезпечує необхідну ефективність та високий темп роботи.
  • В комплекті представлені нагрівальні насадки для труб діаметром 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм (залежить від конкретної моделі).
  • Антипригарне тефлонове покриття зварювальних поверхонь насадок захищено від прилипання розплавленого матеріалу.
  • Паяльники для труб мають спеціальні індикатори, які сповіщають оператор про підключення до мережі та нагрівання.
  • Паяльник разом з насадками зручно переносити та зберігати в кейсі (з металу або пластику). Ви не пошкодите та не втратите обладнання.
  • Рукоятка вкрита гумою — це дозволяє надійно утримувати її під час роботи та захищає від висковзування.
  • Ви зможете регулювати робочу температуру в межах від 50° до 300°С.
  • Всі апарати комплектуються підставкою для стійкості та комфорту в процесі використання.

Чому купувати в нас — вигідно?

Гарантійний термін паяльників для труб бренда Dnipro-M — 1 рік. Протягом цього терміну Ви зможете отримати безкоштовний ремонт та обслуговування обладнання, а також проконсультуватися з майстром стосовно правильної експлуатації. При замовленні товару на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення компанії «Нова Пошта» в Україні.

Популярні питання про електричні паяльники для пластикових труб

Тут Ви знайдете відповіді на питання про паяльники для труб, які нам задають частіше за все.

Як обрати паяльник для труб?

В першу чергу, потрібно відштовхуватися від його потужності та максимального діаметра труб, які він може паяти. Для побутових робіт ми радимо придбати моделі PW-85 або PW-90, а для професійних — PW-110R чи PW-185.

Який паяльник для труб краще?

Краще завжди буде той паяльник, який підходить для конкретної роботи за своїми параметрами. Наше обладнання підійде для роботи з трубами діаметром 20, 25, 32, 40, 50 та 63 мм.

Де купити паяльник для труб?

Купити паяльник для труб можна в нашому інтернет-магазині або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M. Вони знаходяться по всій території України.

Відео про інструмент

youtube-img