Паяльники пластикових труб

Відео про інструмент

Паяльники для труб — ручний електричний інструмент, який використовується в будівництві та ремонтних роботах для зварювання поліетиленових та поліпропіленових труб. Ними активно користуються сантехніки при монтажі та ремонті пластикових трубопроводів. Цей інструмент знаходить своє застосування як в побутовій сфері, так і профсегменті. В нашому каталозі Ви знайдете паяльники з періодичним типом нагріву. Максимальний діаметр оснащення, з яким вони можуть працювати — 63 мм. Ми пропонуємо паяльники з мечоподібною та U-подібною конструкцією.

На цій сторінці нашого каталогу Ви знайдете обладнання для зварювання труб з поліпропілену. Ціни на паяльники для пластикових труб завжди залишаються вигідними. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання з високим рівнем надійності та довгим терміном експлуатації. Замовити паяльники для труб можна в один клік.

Переваги паяльників для труб Dnipro-M

Асортимент наших паяльників для пластикових труб охоплює 4 моделі. Ви зможете підібрати інструмент з оптимальними для роботи характеристиками. Серед переваг нашого обладнання можна виділити наступні пункти:

  • Паяльники швидко нагріваються, що дозволяє оперативно зварювати труби та фітинги.
  • Висока потужність забезпечує необхідну ефективність та високий темп роботи.
  • В комплекті представлені нагрівальні насадки для труб діаметром 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм (залежить від конкретної моделі). Ресурс насадок складає більше 500 зварювань при дотриманні правил експлуатації.
  • Антипригарне тефлонове покриття зварювальних поверхонь насадок захищене від прилипання розплавленого матеріалу.
  • Паяльники для труб мають спеціальні індикатори, які сповіщають оператора про підключення до мережі та нагрівання.
  • Паяльник разом з насадками зручно переносити та зберігати в кейсі (з металу або пластику). Ви не пошкодите та не загубите обладнання.
  • Рукоятка вкрита гумою — це дозволяє надійно утримувати її під час роботи та захищає від висковзування.
  • Ви зможете регулювати робочу температуру в межах від 50° до 300°С.
  • Всі апарати комплектуються підставкою для стійкості та комфорту в процесі використання.

Купити паяльники для труб в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img