Робота зі шліфувальною машинкою неможлива без якісного витратного абразивного матеріалу. Він використовується для видалення з поверхні матеріалу нерівностей, заусенців, виступів. Абразивні диски або шліфпапір також застосовують для чистового шліфування. Матеріали для шліфування встановлюються на шліфувальні машинки, які значно прискорюють процес роботи у порівнянні з ручним шліфуванням. На них є частинки абразиву, що ефективно працюють з твердими матеріалами.

Круги шліфувальні пелюсткові торцеві

В асортименті нашого бренда є пелюстковий зачисний круг для шліфування. Його головне призначення — обробка металевих, дерев’яних, а також лакофарбових поверхонь. Зовнішній діаметр круга пелюсткового становить 125 мм, а внутрішній — 22,2 мм. Відмінність кругів пелюсткових торцевих полягає в зернистості оснащення. В асортименті присутні наступні розміри зерен:

  • P36;
  • P40;
  • P60;
  • P80;
  • P100;
  • P120.

Для того, щоб визначитися з потрібною зернистістю слід пам'ятати, що чим дрібніші зерна, тим ефективніше буде результат зачищення. Однак дрібне зерно круга шліфувального пелюсткового не підійде для роботи з м'якими поверхнями.

Шліфувальні круги на липучці

Для якісного виконання шліфувальних робіт Вам знадобиться надійний витратний матеріал — круг шліфувальний на липучці від Dnipro-M. На тильній стороні розташована липучка, яка допомагає чітко фіксувати оснащення. Що стосується зернистості, то тут все просто — чим дрібніше зерно, тим жорсткіше шліфування. Ви зможете вибрати необхідну зернистість конкретно для вашого завдання — від Р36 до Р240. Коло шліфувальне на липучці діаметром 125 мм допоможе вам швидко і ефективно виконати шліфування поверхонь і отримати високоякісний результат.

Стрічки для шліфувальні машини

Для повноцінної роботи шліфувальної машинки, необхідна якісна стрічка. В асортименті торгової марки Dnipro-M є шліфувальна стрічка, виконана з білого електрокорунду, що підвищує робочий ресурс на 80%. Ви можете вибрати три розміри:

  • стрічка шліфувальна 100х610 мм;
  • стрічка шліфувальна 75х457 мм;
  • стрічка шліфувальна 75х533 мм.

Всі вони мають зернистість від Р40 до Р120. Стрічка шліфувальна знадобиться в роботі з деревом, паркетом, ДВП, ДСП і лакофарбовими поверхнями. Якісна шліфувальна стрічка для шліфувальної машини — запорука відмінного результату.

Чому купувати в нас — вигідно?

Ви можете зробити покупку в інтернет-магазині dnipro-m.ua, не виходячи з дому. По всій Україні також відкриті фірмові магазини бренда. При замовленні на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку «Новою Поштою» (в будь-яке відділення). Якщо жодна з сторін упаковки не перевищує 70 см, Ви також можете безкоштовно отримати доставку «Укрпоштою».

Як вибрати шліфувальні матеріали?

Вибирати шліфматеріали необхідно виходячи з інструменту, що використовується, потрібного діаметру круга та зернистості. Всі необхідні параметри вказані на вкладці «характеристики» на сторінках товару.

Які шліфувальні матеріали краще?

Краще за все обирати якісний витратний матеріал для шліфування з підходящим діаметром та розміром зерна. Добре себе зарекомендували шліфувальні матеріали з білого електрокорунда.

Де купити шліфувальні матеріали?

Ви можете купити шліфувальні матеріали на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.

Шліфувальні матеріали

Відео про інструмент

Насадки самозачіпні

Круги пелюсткові торцеві (КЛТ)

Стрічки шліфувальні

Відео про інструмент

youtube-img