Пиляльні полотна

Пиляльні полотна — витратний матеріал, необхідний для повноцінної та ефективної роботи деяких видів деревообробного ручного інструменту — шабельних пил або електролобзиків. Від його якості, виконання та розміру залежить не тільки комфорт під час робочого процесу, але й результат, який ви отримаєте на виході. Тому до вибору пиляльного полотна по дереву або металу потрібно підійти з усією відповідальністю. Кожне полотно призначене для певних видів робіт та може пиляти різні матеріали.

Пиляльні полотна для шабельної пили

Шабельні пили здатні впоратися з дерев’яними заготовками, твердими матеріалами та кольоровими металами. Загальні переваги пиляльних полотен Dnipro-M, які використовуються в шабельних пилах:

  • для виготовлення пиляльних полотен обрані тільки якісні матеріали: швидкоріжуча або високовуглецева загартована сталь;
  • у кожної моделі пиляльного полотна підібрана оптимальна кількість та крок зубів.

В нашому асортименті полотен для шабельної пили Ви знайдете витратник з наступними особливостями:

  • для роботи з в’язкими металами;
  • для різання врівень з площиною (гнучкий профіль);
  • зі спеціальною заточкою для швидкої роботи з гілками;
  • з вузьким носиком для врізного пиляння;
  • з твердосплавними напайками для різу високоабразивних матеріалів;
  • з ребрами жорсткості для зменшення деформації при роботі;
  • з великим кроком зубців для високої швидкості різу.

Пиляльні полотна для електролобзика

Кожна пилка для лобзика має певне маркування, яке допомагає зрозуміти призначення оснастки, матеріал, з якого вона виконана, та її особливості. Маркування знаходиться біля основи полотна.

Пилки для лобзика Dnipro-M виконані з HCS (сплаву легованої сталі для різу дерева та дерево-композитних матеріалів) або біметалу. Сталеві пилки мають оптимальну твердість (48 HRC), а біметалеві мають підвищену стійкість до деформацій та згинання.

Серед всіх інших, в нашому каталозі є пилка типу progressor — з різними зубами для різу матеріалів різного типу. Ви також знайдете пилки для електролобзика з вузьким полотном, які добре підходять для фігурного пиляння.

Чому купувати в нас — вигідно?

Ви можете замовити пиляльні полотна або набори пилок нашого бренда онлайн або придбати їх в будь-якому з фірмових магазинів, що знаходяться по всій території країни. При покупці на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення «Нової Пошти». Якщо габарити упаковки не перевищують 70 см за жодною з сторін, Ви також зможете безкоштовно отримати замовлення в будь-якому відділенні «Укрпошти».

Що потрібно знати перед покупкою?

Перед тим як купити полотна для електролобзика або шабельної пили, визначте для себе головні особливості та переваги, які повинен мати витратник. Наші спеціалісти завжди допоможуть Вам в цьому, надавши всю необхідну інформацію.

Як вибрати пиляльне полотно?

Вибирати пилки потрібно виходячи з конкретного обладнання, для якого вони будуть застосовуватися, а також в залежності від матеріалу, з яким потрібно буде працювати.

Яке пиляльне полотно краще?

Краще за все обирати пиляльне полотно з гартованої сталі. Також добре себе зарекомендували біметалеві полотна.

Де можна купити пиляльне полотно?

Ви можете зробити покупку прямо на сайті або відвідати будь-який наш фірмовий магазин.