Пиляльні полотна — витратний матеріал, необхідний для повноцінної та ефективної роботи деяких видів деревообробного ручного інструменту — шабельних пил або електролобзиків. Від його якості, виконання та розміру залежить не тільки комфорт під час робочого процесу, але й результат, який ви отримаєте на виході. Тому до вибору пиляльного полотна по дереву або металу потрібно підійти з усією відповідальністю. Кожне полотно призначене для певних видів робіт та може пиляти різні матеріали.

Пиляльні полотна для шабельної пили

Шабельні пили здатні впоратися з дерев’яними заготовками, твердими матеріалами та кольоровими металами. Загальні переваги пиляльних полотен Dnipro-M, які використовуються в шабельних пилах:

 • для виготовлення пиляльних полотен обрані тільки якісні матеріали: швидкоріжуча або високовуглецева загартована сталь;
 • у кожної моделі пиляльного полотна підібрана оптимальна кількість та крок зубів.

В нашому асортименті полотен для шабельної пили Ви знайдете витратник з наступними особливостями:

 • для роботи з в’язкими металами;
 • для різання врівень з площиною (гнучкий профіль);
 • зі спеціальною заточкою для швидкої роботи з гілками;
 • з вузьким носиком для врізного пиляння;
 • з твердосплавними напайками для різу високоабразивних матеріалів;
 • з ребрами жорсткості для зменшення деформації при роботі;
 • з великим кроком зубців для високої швидкості різу.

Пиляльні полотна для електролобзика

Кожна пилка для лобзика має певне маркування, яке допомагає зрозуміти призначення оснастки, матеріал, з якого вона виконана, та її особливості. Маркування знаходиться біля основи полотна.

Пилки для лобзика Dnipro-M виконані з HCS (сплаву легованої сталі для різу дерева та дерево-композитних матеріалів) або біметалу. Сталеві пилки мають оптимальну твердість (48 HRC), а біметалеві мають підвищену стійкість до деформацій та згинання.

Серед всіх інших, в нашому каталозі є пилка типу progressor — з різними зубами для різу матеріалів різного типу. Ви також знайдете пилки для електролобзика з вузьким полотном, які добре підходять для фігурного пиляння.

Пиляльні полотна для стрічкових пил

Металеві полотна Dnipro-M для стрічкопильних верстатів виготовлені з японської інструментальної сталі SK5. Навіть після тривалої експлуатації або значних навантажень на кінчиках зубців не утворяться тріщини або інші дефекти. Грані зубців дуже гострі, тому можуть швидко обробляти деревину у великому обсязі.

Чому варто купити пиляльні полотна Dnipro-M?

 • При покупці пиляльних полотен Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
 • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.

Купити пиляльні полотна в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Пиляльні полотна

Відео про інструмент

Полотна для лобзика

Шабельної пили

Пневмоножовкі

Відео про інструмент

youtube-img