Набори ручного інструменту

Відео про інструмент

Набори інструментів — комплекти, в які входить найнеобхідніший і популярний ручний інструмент для ремонту. Це дуже корисне придбання для будь-якого майстра. Вони дозволяють виконувати безліч завдань побутового та професійного сегменту. Комплекти відмінно підходять в якості ремонтних наборів для транспорту або різних конструкцій. Їх також можна використовувати для створення нових виробів. Наприклад, вибравши правильний інструмент, Ви зможете створювати власні меблі. Різні комплекти відрізняються за кількістю предметів у наборі.

У залежності від специфіки набору, його можна буде використовувати в будівництві, в автомайстерні, власному гаражі, при ремонті, сантехнічних або слюсарних роботах. Маючи великий набір інструменту, Ви завжди можете бути впевнені, що необхідні пристосування завжди будуть під рукою.

Кожен набір інструменту поставляється в міцному кейсі, який дозволяє зручно переносити його. Інструмент не заіржавіє і буде весь час перебувати на своєму місці.

Види наборів ручного інструменту

Є кілька видів наборів ручного інструменту, які розрізняються за специфікою свого призначення:

  • Автомобільні набори. Складаються з інструментів, які потрібні для ремонту автомобілів. Їх можна використовувати на СТО, в автомайстернях або щоб самому полагодити своє авто.
  • Набори для дому. Відмінна покупка для тих, хто не боїться працювати своїми руками і створювати затишок у себе вдома. За допомогою такого набору можна полагодити що завгодно, не викликаючи майстра.
  • Універсальні набори інструментів. Вміщують в себе найпотрібніше на всі випадки життя. Зможуть виручити практично в будь-якій ситуації.
  • Професійні набори інструментів. Великі за кількістю інструменту набори, яких вистачить для виконання навіть найскладніших завдань. Рекомендуються для покупки вимогливим професійним майстрам.

Переваги наборів ручного інструменту Dnipro-M

Купуючи набори інструменту в нашому каталозі, Ви отримуєте якісний і надійний інструмент з наступними перевагами:

  • У торцевих головках використовується технологія Super Lock. Зусилля при роботі з кріпленням падає на його грані, а не кути, тому Ви зможете працювати навіть зі старими або стертими гайками і болтами.
  • Тріскачки виготовлені в Тайвані, вони мають високий ресурс і запас міцності.
  • Весь інструмент має ергономічні ручки з прогумованим покриттям — це дає можливість надійно утримувати його в руці за будь-яких умов використання.
  • Кожен набір укомплектований під певний список завдань або є універсальним. Вам доступний вибір наборів конкретно під Ваші потреби.
  • Великі набори інструменту йдуть у міцному протиударному кейсі зі зручною ручкою.

Відео про інструмент

youtube-img