Бензопили

Відео про інструмент

Бензопили — це ручні ланцюгові пили, ланцюг яких обертається за рахунок роботи двигуна внутрішнього згоряння. Вони відносяться до категорії садово-паркової техніки та використовуються для заготовки деревини, розчищення лісу, валки дерев та при будівництві. Є різні по характеристикам бензопили, які поділяються на наступні категорії: побутові, напівпрофесійні та професійні. Ви можете придбати в нашому каталозі бензинові пили Foresta, які будуть ефективні вдома та в саду, при садово-будівельних роботах, на деревообробних підприємствах, в сільському та лісовому господарстві.

Чим бензопили відрізняються від електропил?

Бензопили мають кілька переваг, які роблять їх більш ефективними та зручними в роботі, ніж електричні пили:

 1. Мобільність. Це головна перевага бензинових пил — їх можна використовувати в будь-якому місці саду або лісу, без прив'язки до електромережі. Ємкість з паливною сумішшю знаходиться на самому інструменті, що дозволяє працювати з ним на великій висоті та у важкодоступних місцях.
 2. Висока потужність. Використання бензинового мотору підвищує швидкість роботи, дозволяючи виконувати великий об'єм протягом мінімального часу.
 3. Широкий спектр завдань. Бензопили можна використовувати для завдань, які важко виконати електропилою. Цей вид техніки підійде для обрізання гілок біля ліній електропередачі, а також в лісових господарствах далеко від населених пунктів.

Переваги бензопил

В нашому каталозі Ви знайдете бензопили двох брендів — Dnipro-M и Foresta. В них є особливості, які роблять їх надійними та ефективними.

Переваги бензинових пил Dnipro-M

Брендові пили нашого магазину мають технічні характеристики, які роблять їх хорошим вибором для дому та професійної роботи. Час безперервної роботи пил досягає 8-10 годин. Їх гарантійний термін складає 3 роки.

Надійний карбюратор

 • Пили обладнані карбюраторами японського виробника — ТМ Walbro. Вони забезпечують стабільну потужність та зменшують споживання пального.
 • Завдяки підігріву карбюратора вдається без проблем працювати з ним навіть в холодну пору року. При роботі в зимовому режимі карбюратор обдувається повітрям, що всмоктується. Це запобігає обмерзанню та покращує згоряння паливної суміші. Карбюратор не глохне при мінусових температурах.

Ефективна пильна гарнітура та масляний насос

 • Пильна гарнітура бензопил Dnipro-M складається з направляючої шини ТМ Oregon, пиляльного ланцюга ТМ Oregon з круглим зубом, який довше тримає заточку та є загартованим до роботи з забрудненими поверхнями. Таку гарнітуру використовують багато провідних виробників бензопил.
 • Завдяки особливій конструкції шини та ланцюга кожна крапля мастила потрапляє саме туди, де воно потрібне для змащування. Це дозволяє скоротити його витрату. Масляний насос автоматично подає мастило, це запобігає перегріванню ланцюга та збільшує ресурс його роботи.
 • Масляний насос дозволяє відрегулювати подачу мастила за різних кліматичних умов та при різній в’язкості мастила.
 • Пильну гарнітуру можна швидко замінити завдяки вмонтованим в корпус кришки зірочки гайкам.
 • Для заміни привідної зірочки достатньо зняти кільце фіксації зірки на валу — це займає не більше 10 секунд.
 • Бокова натяжка ланцюга пришвидшує заміну пильної гарнітури та запобігає контакту рук з ланцюгом і кінчиками зубчастого упору.

Якісні циліндри

 • Циліндр та поршень мають хромоване покриття, що забезпечує довговічність інструменту.
 • Циліндр оснащений 6 розширювальними камерами для якісного формування та постачання паливної суміші в камеру згоряння.
 • На поршнях бензопил встановлено 2 компресійних кільця в моделях CS-28, 42, 54 та 1 компресійне кільце в моделі CS-38.
 • Твердість колінвалу становить 58 HRC. Цей показник характерний для багатьох професійних брендів.

Легкий запуск пили

 • При запуску двигуна клапан зниження тиску випускає частину стислої суміші з циліндра. Це зменшує зусилля тяги на пусковому тросі.
 • Ручний паливний насос «праймер» забезпечує швидкий запуск бензопили при мінусових температурах в зимній період.
 • В пилах використовуються свічки запалювання світового виробника Champion. Вони забезпечують стабільну іскру та встановлені в продукції Chrysler, GM, Harley, Subaru, Jaguar. Свічки Champion також використовують STIHL, Husqvarna, OLEO-Mac.

Високий рівень фільтрації

 • В бензопилу вмонтований повітряний фільтр з великою фільтруючою поверхнею. Він захищає двигун від пилу та подовжує термін життя інструменту.
 • В бензопилах Dnipro-M встановлений паливний фільтр ТМ Walbro та паливні шланги італійського виробництва. Вони забезпечують якісну фільтрацію палива та його транспортування до карбюратора, стійкі до агресивного середовища, не втрачають свою еластичність протягом усього періоду експлуатації.

Комфортна та безпечна робота

 • У всіх бензопилах Dnipro-M розроблена високоефективна антивібраційна система. Завдяки зниженню вібрації двигуна вдається підвищити комфорт при роботі
 • Кнопка запуску двигуна оснащена функцією Smart Switch (автоматичне повернення в режим увімкнення після зупинки двигуна).

Переваги бензинових пил Foresta

Бензопили, які можна купити в каталозі та магазинах Dnipro-M, мають високий рівень надійності та безпеки при роботі з ними. Ми надаємо на ці бензопили 2-х річну гарантію.

Надійність

Всі вузли бензинових пил проходять 5 етапів перевірки та відповідають міжнародним стандартам якості. Перед пакуванням та відправленням в магазини кожен інструмент перевіряється індивідуально. Серед проданих бензопил Foresta 98% не потребують ремонту на протязі всього гарантійного строку. Заводське налаштування карбюратора ТМ HLHIC скорочує використання палива на 30% у порівнянні з пилами без такого налаштування.

Безпека

Технологія SUPER BRAKE гарантує миттєву зупинку пили, якщо інструмент повело догори. Рука людини, що тримає пилу, упреться в ручне гальмо, яке активує стопор ланцюга. Цей важіль не дасть запустити пилу, поки його не переведуть у відповідне положення. Використання двох пружин в стартері забезпечує плавний запуск механізму — пила не вирветься з рук при старті. Спеціальний запобіжник захищає кнопку ввімкнення від випадкового натискання.

Якість вузлів та запчастин

 • Корпус бензопил Foresta виготовлений з первинного ABS пластику, який має високу стійкість до зносу, механічного та термічного впливу.
 • Циліндр виготовляється зі сплаву з підвищеним вмістом алюмінію, що покращує тепловіддачу. Збільшення товщини хромованого покриття циліндру до 0,4 мм підвищує моторесурс в 2 рази.
 • Поршні мають 2 кільця, які сприяють його охолодженню та підвищують компресію в двигуні.

Як вибрати бензопилу

Щоб підібрати для себе підходящу модель, потрібно окреслити спектр завдань, які буде виконувати інструмент. Від цього будуть залежати оптимальні характеристики інструмента.

 • Для домашнього господарства та заготівлі дров з невеликими діаметром підійде бензопила FA-40S. Її потужність складає 2400 Вт, об'єм двигуна — 45 см3, а довжина шини — 40 см. Модель має найменшу вагу серед доступних в нашому асортименті бензопил.
 • При садово-будівельних роботах та заготівлі дров діаметром до 40 см в нагоді стане пила FA-48S. Потужність двигуна цієї моделі складає 2500 Вт, об'єм двигуна — 52 см3, а довжина шини — 45 см.
 • Для сільськогосподарських робіт та валки лісу варто вибрати модель бензопили FA-58N. Вона має потужність 2600 Вт, об'єм двигуна 58 см3 та 50-сантиметрову шину. Особливість моделі — антивібраційна система, яка надійно захищає руки працівника від вібрації навіть при 8500 обертах за хвилину.

Крок ланцюга кожної моделі — 0,325″. Натяжіння ланцюга можна регулювати за допомогою спеціального затискача. Міцний трос для запуску забезпечує легкий старт роботи. В комплекті з бензопилами Ви отримаєте захисний чохол для пильного полотна, чохол для аксесуарів та комбінований ключ (викрутка, свічний ключ та шестигранний ключ).

Щоб пила не потребувала ремонту на протязі всього експлуатаційного строку навіть при максимальному навантаженні, потрібно пам'ятати про догляд за пилою — підтримувати рівень масла для змащування ланцюга, вчасно проводити технічний огляд, регулярно робити заточку ланцюга, дотримуватись правил зберігання. Витратні деталі до пил та масло можна купити в наших магазинах або замовити на сайті.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

 • Гарантія на всі бензопили Dnipro-M — 3 роки, а Foresta — 2 роки.
 • При замовленні товарів нашого бренду на суму від 750 грн Ви отримуєте безкоштовну доставку по всій Україні.
 • Купити бензопилу в Україні можна у фірмових магазинах нашого бренду або в інтернет-магазині. Фірмові магазини Dnipro-M відкриті у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Кропивницькому, Запоріжжі, Івано-Франківську, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці та багатьох інших містах.

На сторінках нашого сайту Ви можете знайти детальну інформацію про бренд Dnipro-M, наших товарах та послугах, актуальних знижках, а також прочитати відгуки відвідувачів.

Популярні питання про бензопили

В цьому розділі зібрані найчастіші питання про бензопили, а також наводяться відповіді до них.

Як влаштована бензопила?

Бензопила складається з наступних елементів:

 • двотактного двигуна;
 • редуктора;
 • шини;
 • ланцюга;
 • ємкості для масла;
 • ємкості для паливної суміші;
 • гальмівного важеля;
 • кнопок керування;
 • корпусу.

Як працює бензопила?

Принцип роботи бензопили полягає в тому, що зусилля двотактного двигуна через редуктор та зірочку передається ланцюгу. Коли користувач заводить бензопилу, він розкручує коленвал. При цьому в двигуні спрацьовує свіча запалювання — починається цикл роботи бензопили.

Що краще — бензопила чи електропила?

Кожна категорія інструмента корисна по-своєму. Електропили залежать від наявності електричної мережі, але зручні для домашнього використання, тому що не потребують заправки і мають легку вагу. В свою чергу, бензопили — потужні агрегати, які можуть впоратися навіть с важкими задачами. Вони автономні та можуть використовуватися в будь-якому місці.

Де купити бензопилу?

Перелік фірмових магазинів Dnipro-M, розташованих по всій Україні, можно подивитися на цій мапі.

Як використовувати бензопилу?

Щоб почати роботу бензопилою, потрібно переконатися, що в паливному баці є необхідна кількість паливної суміші, а в ємкості для змащувального масла — масло. Якщо ланцюг послаблений, його потрібно натягнути за допомогою ключа або поворотної ручки. Після цього слід завести бензопилу за допомогою шнура стартера.

Як завести бензопилу?

Достатньо потягнути за шнур стартера — бензопила почне працювати.

Як обкатати бензопилу?

Для цього потрібно випрацювати два бака паливної суміші на холостому ході. Під час обкатки потрібно робити перерви. Після кожних 5 хвилин роботи робіть 5 хвилин перерви.

Скільки можна працювати пилою без перерви?

Бензопилами Dnipro-M можна працювати до 8-10 годин без перерви, а Foresta — до 4 годин без перерви.

Як заправляти бензопилу?

Потрібно зняти кришку паливного бака, залити туди готову паливну суміш (оптимальний рівень — 80% ємкості) та закрити кришку.

Яка повинна бути пропорція масла та бензину?

Рекомендована пропорція масла та бензину — 1:25.

Чи можна використовувати масло інших виробників, та якого дозування дотримуватися?

В бензопилах Dnipro-M та Foresta не рекомендується використовувати масло інших виробників, але, якщо така необхідність існує, треба дотримуватися дозування, вказаного на упаковці.

Яке масло потрібно заливати для змащування ланцюга?

Використовуйте масло SAE №10W-30 на протязі всього року, або SAE № 30-40 влітку, а SAE № 20 — взимку.

Як почистити бензопилу?

Щоб почистити бензопилу, потрібно зняти кожух і повітряний фільтр, та прибрати бруд між ребрами циліндра. Фільтри масляного та паливного бака промивають бензином. Також необхідно періодично знімати шину та прибирати тирсу з канавки.

Як заточити ланцюг бензопили?

Цей процес детально описаний в інструкції, яку можна подивитися та завантажити тут.

Як зберігати бензопилу зимою?

Перед зберіганням потрібно злити паливо та масло, потім дати бензопилі трохи попрацювати на холостому ході, щоб повністю видалити рідини з карбюратору та системи змащування. Після цього бензопилу треба почистити та упакувати в тканину або папір, просочений маслом.

Як вибрати ланцюг на бензопилу?

Для побутової пили підійде ланцюг з кроком 0,325 дюйма, напівпрофесійної або професійної — 3/8 дюйма та 0,404 дюйма.

Чи можна поставити на бензопилу шину іншого розміру?

Ви можете встановити шину меншого розміру. Шини з більшим розміром встановлювати не можна — це призведе до перевантаження двигуна.

Чи можна купити в Dnipro-M запчастини до бензопили?

Ні, тому що самостійна їх заміна призведе до втрати гарантії. Щоб відремонтувати бензопилу, звертайтеся в будь-який з наших сервісних центрів. Спеціалісти Dnipro-M проведуть професійне обслуговування та почистять інструмент.

Відео про інструмент

youtube-img