Бензопили

Відеоогляд лінійки інструменту

Бензопили це ручні ланцюгові пили, ланцюг яких обертається за рахунок роботи двигуна внутрішнього згоряння. Вони відносяться до категорії садово-паркової техніки та використовуються для заготовки деревини, розчищення лісу, валки дерев та при будівництві. Є різні по характеристикам бензопили, які поділяються на наступні категорії: побутові, напівпрофесійні та професійні. Ви можете придбати в нашому каталозі бензинові пили Foresta, які будуть ефективні вдома та в саду, при садово-будівельних роботах, на деревообробних підприємствах, в сільському та лісовому господарстві.

Чим бензопили відрізняються від електропил?

Бензопили мають кілька переваг, які роблять їх більш ефективними та зручними в роботі, ніж електричні пили:

 1. Мобільність. Це головна перевага бензинових пил — їх можна використовувати в будь-якому місці саду або лісу, без прив'язки до електромережі. Ємкість з паливною сумішшю знаходиться на самому інструменті, що дозволяє працювати з ним на великій висоті та у важкодоступних місцях.
 2. Висока потужність. Використання бензинового мотору підвищує швидкість роботи, дозволяючи виконувати великий об'єм протягом мінімального часу.
 3. Широкий спектр завдань. Бензопили можна використовувати для завдань, які важко виконати електропилою. Цей вид техніки підійде для обрізання гілок біля ліній електропередачі, а також в лісових господарствах далеко від населених пунктів.

Переваги бензопил Foresta

Бензопили, які можна купити в каталозі та магазинах Dnipro-M, мають високий рівень надійності та безпеки при роботі з ними. Деталі, що використовуються в товарах бренду, відрізняються покращеними характеристиками. Крім того, ми надаємо на бензопили 2-х річну гарантію, як і професійні бренди.

Надійність

Всі вузли бензинових пил проходять 5 етапів перевірки та відповідають міжнародним стандартам якості. Перед пакуванням та відправленням в магазини кожен інструмент перевіряється індивідуально. Серед проданих бензопил Foresta 98% не потребують ремонту на протязі всього гарантійного строку. Заводське налаштування карбюратора ТМ HLHIC скорочує використання палива на 30% у порівнянні з пилами без такого налаштування.

Безпека

Технологія SUPER BRAKE гарантує миттєву зупинку пили, якщо інструмент повело догори. Рука людини, що тримає пилу, упреться в ручне гальмо, яке активує стопор ланцюга. Цей важіль не дасть запустити пилу, поки його не переведуть у відповідне положення. Використання двох пружин в стартері забезпечує плавний запуск механізму — пила не вирветься з рук при старті. Спеціальний запобіжник захищає кнопку ввімкнення від випадкового натискання.

Якість вузлів та запчастин

 • Корпус бензопил Foresta виготовлений з первинного ABS пластику, який має високу стійкість до зносу, механічного та термічного впливу.
 • Циліндр виготовляється зі сплаву з підвищеним вмістом алюмінію, що покращує тепловіддачу. Збільшення товщини хромованого покриття циліндру до 0,4 мм підвищує моторесурс в 2 рази.
 • Поршні мають 2 кільця, які сприяють його охолодженню та підвищують компресію в двигуні.

Як вибрати бензопилу Foresta

Щоб підібрати для себе підходящу модель, потрібно окреслити спектр завдань, які буде виконувати інструмент. Від цього будуть залежати оптимальні характеристики інструмента.

 • Для домашнього господарства та заготівлі дров з невеликими діаметром підійде бензопила FA-40S. Її потужність складає 2400 Вт, об'єм двигуна — 45 см3, а довжина шини — 40 см. Модель має найменшу вагу серед доступних в нашому асортименті бензопил.
 • При садово-будівельних роботах та заготівлі дров діаметром до 40 см в нагоді стане пила FA-48S. Потужність двигуна цієї моделі складає 2500 Вт, об'єм двигуна — 52 см3, а довжина шини — 45 см.
 • Для сільськогосподарських робіт та валки лісу варто вибрати модель бензопили FA-58N. Вона має потужність 2600 Вт, об'єм двигуна 58 см3 та 50-сантиметрову шину. Особливість моделі — антивібраційна система, яка надійно захищає руки працівника від вібрації навіть при 8500 обертах за хвилину.

Крок ланцюга кожної моделі — 0,325″. Натяжіння ланцюга можна регулювати за допомогою спеціального затискача. Міцний трос для запуску забезпечує легкий старт роботи. В комплекті з бензопилами Ви отримаєте захисний чохол для пильного полотна, чохол для аксесуарів та комбінований ключ (викрутка, свічний ключ та шестигранний ключ).

Щоб пила не потребувала ремонту на протязі всього експлуатаційного строку навіть при максимальному навантаженні, потрібно пам'ятати про догляд за пилою — підтримувати рівень масла для змащування ланцюга, вчасно проводити технічний огляд, регулярно робити заточку ланцюга, дотримуватись правил зберігання. Витратні деталі до пил та масло можна купити в наших магазинах або замовити на сайті.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

 • Гарантія на всі бензопили Foresta — 2 роки.
 • При замовленні товарів нашого бренду на суму від 750 грн Ви отримуєте безкоштовну доставку по всій Україні.
 • Купити бензопилу в Україні можна у фірмових магазинах нашого бренду або в інтернет-магазині. Фірмові магазини Dnipro-M відкриті у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Кропивницькому, Запоріжжі, Івано-Франківську, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці та багатьох інших містах.

На сторінках нашого сайту Ви можете знайти детальну інформацію про бренд Dnipro-M, наших товарах та послугах, актуальних знижках, а також прочитати відгуки відвідувачів.

Популярні питання про бензопили Foresta

В цьому розділі зібрані найчастіші питання про бензопили Foresta, а також наводяться відповіді до них.

Як влаштована бензопила?

Бензопила складається з наступних елементів:

 • двотактного двигуна;
 • редуктора;
 • шини;
 • ланцюга;
 • ємкості для масла;
 • ємкості для паливної суміші;
 • гальмівного важеля;
 • кнопок керування;
 • корпусу.

Як працює бензопила?

Принцип роботи бензопили полягає в тому, що зусилля двотактного двигуна через редуктор та зірочку передається ланцюгу. Коли користувач заводить бензопилу, він розкручує коленвал. При цьому в двигуні спрацьовує свіча запалювання — починається цикл роботи бензопили.

Що краще — бензопила чи електропила?

Кожна категорія інструмента корисна по-своєму. Електропили залежать від наявності електричної мережі, але зручні для домашнього використання, тому що не потребують заправки і мають легку вагу. В свою чергу, бензопили — потужні агрегати, які можуть впоратися навіть с важкими задачами. Вони автономні та можуть використовуватися в будь-якому місці.

Скільки важить бензопила?

Бензопили Foresta важать від 5,8 (FA-48S) до 7 (FA-58N) кг.

Де купити бензопилу?

Перелік фірмових магазинів Dnipro-M, розташованих по всій Україні, можно подивитися на цій мапі.

Як використовувати бензопилу?

Щоб почати роботу бензопилою, потрібно переконатися, що в паливному баці є необхідна кількість паливної суміші, а в ємкості для змащувального масла — масло. Якщо ланцюг послаблений, його потрібно натягнути за допомогою ключа або поворотної ручки. Після цього слід завести бензопилу за допомогою шнура стартера.

Як завести бензопилу?

Достатньо потягнути за шнур стартера — бензопила почне працювати.

Як обкатати бензопилу?

Для цього потрібно випрацювати два бака паливної суміші на холостому ході. Під час обкатки потрібно робити перерви. Після кожних 5 хвилин роботи робіть 5 хвилин перерви.

Скільки можна працювати пилою без перерви?

Бензопилами Foresta можна працювати до 4 годин без перерви.

Як заправляти бензопилу?

Потрібно зняти кришку паливного бака, залити туди готову паливну суміш (оптимальний рівень — 80% ємкості) та закрити кришку.

Яке масло та паливо потрібно використовувати для двигуна бензопили?

Бензопилам Foresta краще всього підходить бензин з октановим числом не менше 90. Оптимальний варіант — фірмове 2-тактне масло Foresta.

Яка повинна бути пропорція масла та бензину?

Рекомендована пропорція масла та бензину — 1:25.

Чи можна використовувати масло інших виробників, та якого дозування дотримуватися?

В бензопилах Foresta не рекомендується використовувати масло інших виробників, але, якщо така необхідність існує, треба дотримуватися дозування, вказаного на упаковці.

Яке масло потрібно заливати для змащування ланцюга?

Використовуйте масло SAE №10W-30 на протязі всього року, або SAE № 30-40 влітку, а SAE № 20 — взимку.

Як почистити бензопилу?

Щоб почистити бензопилу, потрібно зняти кожух і повітряний фільтр, та прибрати бруд між ребрами циліндра. Фільтри масляного та паливного бака промивають бензином. Також необхідно періодично знімати шину та прибирати тирсу з канавки.

Як заточити ланцюг бензопили?

Цей процес детально описаний в інструкції, яку можна продивитися та завантажити тут.

Як зберігати бензопилу зимою?

Перед зберіганням потрібно злити паливо та масло, потім дати бензопилі трохи попрацювати на холостому ході, щоб повністю видалити рідини з карбюратору та системи змащування. Після цього бензопилу треба почистити та упакувати в тканину або папір, просочений маслом.

Як вибрати ланцюг на бензопилу?

Для побутової пили підійде ланцюг з кроком 0,325 дюйма, напівпрофесійної або професійної — 3/8 дюйма та 0,404 дюйма.

Чи можна поставити на бензопилу шину іншого розміру?

Ви можете встановити шину меншого розміру. Шини з більшим розміром встановлювати не можна — це призведе до перевантаження двигуна.

Чи можна купити в Dnipro-M запчастини на бензопилу?

Ні, тому що самостійна їх заміна призведе до втрати гарантії. Щоб відремонтувати бензопилу, звертайтеся в будь-який з наших сервісних центрів. Спеціалісти Dnipro-M проведуть професійне обслуговування та почистять інструмент.

Скільки коштує бензопила?

Діапазон цін категорії Бензопили вiд 1974 до 5355 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Бензопили 4.71 На основі 56 відгуків

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-38

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-38
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-38 фото №1
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-38 фото №2
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-38 фото №3
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-38 фото №4
4 500 грн3 960 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -540 грн

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-54

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-54
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-54 фото №1
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-54 фото №2
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-54 фото №3
6 300 грн5 355 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -945 грн

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-42

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-42
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-42 фото №1
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-42 фото №2
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-42 фото №3
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-42 фото №4
5 499 грн4 674 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -825 грн

Бензопила ланцюгова Foresta FA-48S + Верстат для заточування ланцюга SG-56P

Бензопила ланцюгова Foresta FA-48S + Верстат для заточування ланцюга SG-56P
 • Бензопила ланцюгова Foresta FA-48S + Верстат для заточування ланцюга SG-56P фото №1
 • Бензопила ланцюгова Foresta FA-48S + Верстат для заточування ланцюга SG-56P фото №2
 • Бензопила ланцюгова Foresta FA-48S + Верстат для заточування ланцюга SG-56P фото №3
 • Бензопила ланцюгова Foresta FA-48S + Верстат для заточування ланцюга SG-56P фото №4
3 654 грн2 697 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
 • -957 грн

Бензопила ланцюгова Foresta FA-58N

Бензопила ланцюгова Foresta FA-58N
 • Бензопила ланцюгова Foresta FA-58N фото №1
2 802 грн2 199 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -603 грн

Бензопила ланцюгова Foresta FA-40S

Бензопила ланцюгова Foresta FA-40S
 • Бензопила ланцюгова Foresta FA-40S фото №1
2 472 грн1 974 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -498 грн

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-28

Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-28
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-28 фото №1
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-28 фото №2
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-28 фото №3
 • Бензопила ланцюгова Dnipro-M CS-28 фото №4
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • СКОРО У ПРОДАЖУ

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img