Електропили ланцюгові

Відео про інструмент

Електропили — електричний ручний інструмент для розпилювання деревини, валки невеликих дерев, обрізання гілок, заготівлі дров, будівництва тощо. Вони підходять для використання вдома або в саду, та відносяться до категорії садово-паркової техніки. Існують побутові та професійні пили, що використовуються для різних типів та об'ємів задач. Різні моделі відрізняються за потужностю, габаритам, вазі, розташуванню двигуна та способу натяжіння ланцюга. В нашому каталозі Ви зможете купити електропили для побутових та професійних потреб. Ціни електропил Foresta завжди залишаються вигідними, а якість — доступною.

Електричні моделі мають високий рівень екологічності та відносно мало шумлять. Це дозволяє з комфортом використовувати їх у жилих зонах. Підключити інструмент можна прямо всередині приміщень або у майстернях — для цього потрібен лише доступ до електричної мережі. В залежності від потужності електропили можуть впоратися з різною складністю завдань — від обрізання тонких гілок до валки дерев. Вони також знаходять своє застосування у створенні дерев’яних дахів та підлог.

Переваги електропил ланцюгових Foresta

 • Всі вузли проходять 5 ступенів перевірки та відповідають міжнародним стандартам якості.
 • Три шари термостійкого лаку надійно захищають двигун від пилу та бруду, попереджають міжвиткове замикання та збільшують довговічність двигуна на 50%.
 • Обмотка двигуна біля колектора додатково зміцнюється термостійким полімером.
 • Обмотка статора має покриття, яке захищає її від перегріву, короткого замикання та пилу.
 • Підшипники бренду C & U типу RS мають пластиковий сальник, який перешкоджає потраплянню пилу та передчасному зносу підшипника.
 • Легована сталь та оптимальна твердість шестерень збільшують термін експлуатації редуктора у 3 рази. Якщо твердість буде меншою, метал буде злизуватися, якщо більшою — відколюватися.
 • Крильчатка має великий розмір, а форма лопастей оптимізований для кращого охолодження двигуна.
 • Корпус інструменту та захисний кожух виготовлені з ABS пластику. Він стійкий до ударів, ультрафіолету та хімічним агресивних речовин.

Чому варто купити електропили Foresta?

 • Купуючи електропили ланцюгові, Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
 • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.
 • Гарантія на пили електричні ланцюгові Foresta складає 2 роки.
 • Протягом гарантійного терміну Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів: отримати безкоштовний ремонт, обслуговування, очищення, діагностику інструменту, а також консультацію майстра щодо використання.


Купити електропили в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img