Електропили ланцюгові

Електропили — електричний ручний інструмент для розпилювання дерева. Вони підходять для використання вдома або в саду, та відносяться до категорії садово-паркової техніки. Існують побутові та професійні пили, що використовуються для різних типів та об'ємів задач. Моделі електропил відрізняються по потужності, габаритам, вазі, розташуванню двигуна та способу натяжіння ланцюга.

В нашому каталозі Ви зможете купити електропили для побутових та професійних потреб. Разом з електропилою покупець отримує комплектуючі до інструменту — розпилювальну шину з чохлом, ланцюг та ключ для його натягування. В категорії садово-паркової техніки можна придбати захисні засоби, мастило та приладдя для електропил. Ви також можете принести пилу в наш сервісний центр для технічного обслуговування — професійний догляд за інструментом підвищить Вашу безпеку при його використанні.

Від бензинових пил електричні відрізняються типом двигуна. Якщо в бензинові необхідно заливати паливо, то мережеві електропили отримують живлення від електромережі.

Як вибрати електропилу в каталозі Dnipro-M

Правильно вибрати пилу можна тільки знаючи особливості кожної моделі:

Потужність двигуна

Ця характеристика визначає спектр задач, які можна виконувати за допомогою пили, тому на неї слід звернути велику увагу при виборі інструменту. Потужність садового інструменту, що представлений в цій категорії, становить від 1800 до 2800 Вт:

  • 1,8 кВт вистачить для виконання дрібної роботи або обрізання гілок. Таку потужність має електропила FS-1835 (1800 Вт). Це найкомпактніший варіант — довжина шини пили становить 35 см. Пила обладнана зовнішнім індикатором рівня масла. У моделі найдоступніша ціна в категорії.
  • 2,6 кВт — потужність, якої буде достатньо для середнього об'єму роботи та роботи з деревами діаметром до 30 см. За допомогою пили FS-2840D можна буде легше працювати в саду.
  • 2,8 кВт — хороший вибір для виконання як будівельних, так і садових робіт. В цю категорію потужності входять моделі FS-2840D и FS-2840DS. Вони забезпечують найвищу швидкість обертання ланцюга. Шестерні редуктора виконані з високолегованої сталі.

Тип двигуна

  1. Поперечний тип двигуна (бокове розташування). Такий двигун встановлений в моделях FS-1835S та FS-2640DS електропил ланцюгових. Зірочка двигуна в них безпосередньо з'єднується з приводом, а двигун розташований збоку. Пристрої цього типу швидко набирають оберти, тому підходять для роботи з невеликою товщиною матеріалу.
  2. Поздовжній тип двигуна (пряме розташування). Пряме підключення можна зустріти в моделях FS-2840D та FS-2840DS. Балансування цих інструментів забезпечує комфорт при їх довготривалому використанні. Форма таких електропил дає більшу маневреність при роботі — ними буде зручно обрізати гілки.

Спосіб натяжіння ланцюга

Ланцюгові електричні пили FS-2840DS та FS-2840DS дозволяють регулювати натяжіння ланцюга безключовим методом. Для цього використовується натяжне колесо (регулювальна ручка). Завдяки цій особливості експлуатація пили не потребує використання додаткового інструменту.

В моделях FS-1835 и FS-2840D передбачено натягування за допомогою ключа. Такий варіант підійде користувачам, що звикли до традиційного методу регулювання ланцюга.

Крок ланцюга

Крок усіх електропил в інтернет-магазині Dnipro-M становить 3/8″.

Ціна електропил

Більш дешеві моделі знадобляться при виконанні невеликих завдань вдома або в саду, а дорогі підійдуть для довгої безперервної роботи, масштабної заготівлі дров або в будівництві.

Чому купувати в нас — вигідно?

При замовленні від 750 гривень покупець отримує подарунок у вигляді безкоштовної доставки по Україні. Наші фірменні магазини розташовані по всій країні: у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Полтаві, Запоріжжі, Вінниці та інших містах. Гарантія на весь електроінструмент Foresta — 2 роки.

Більш детальну інформацію про кожну модель, її фото та відео про особливості продукції можна знайти на сторінках товарів. Залишайте свої контакти за допомогою форми зворотнього зв'язку, щоб отримувати інформацію про акції, наявність новинок, знижки та спеціальні пропозиції Dnipro-M.

Популярні питання про електропили

В цьому розділі ми зібрали найбільш популярні питання про електричні пили.

Як вибрати електропилу?

Щоб підібрати для себе хорошу електропилу, потрібно орієнтуватися на її потужність, вагу та довжину шини. Для нескладних робіт підійде інструмент потужністю до 2,2 кВт, а для професійної роботи — від 2,5 кВт.

Яка електропила краще?

Краща за все та електропила, що підходить для певних задач. В нашому асортименті є пили, які впораються як з періодичним доглядом за садом, так і з постійною заготовкою дров або роботою на будівництві.

Де купити електропилу?

Купити електропилу можна в нашому інтернет-магазині або будь-якому фірмовому магазині бренда Dnipro-M. Вони розташовані по всій території України.