Стрічкові шуруповерти

Відео про інструмент

При роботі з гіпсокартоном, каркасами з дерев'яного бруса, оцинкованим профілем потрібна об'ємна та точна робота із саморізами. Спростити завдання майстрам допомагає вузькоспеціалізований інструмент — стрічковий шуруповерт. Він забезпечує автоматичну подачу шурупів у робочу зону на однаковій відстані один від одного, незамінний там, де потрібна точність і швидкість. До того ж немає необхідності утримувати шуруп у процесі роботи, тому інструментом легко працювати однією рукою.

Замовити стрічковий шуруповерт можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості стрічкових шуруповертів

Відмінна риса даного інструменту — висока швидкість обертання, що в 2-3 рази перевершує звичайні шуруповерти. Завдяки цьому роботи з монтажу гіпсокартону прискорюються у кілька разів без втрати якості. Крім того, є можливість точного виставлення глибини утоплення шурупа незалежно від щільності матеріалу. Це особливо важливо під час роботі з листами гіпсокартону та м'якими породами дерева. Незважаючи на вузькоспрямованість стрічкові шуруповерти відрізняються характеристиками, що впливають на продуктивність та якість результату. Під час вибору необхідно орієнтуватися на:

  • Тип живлення. Мережеві, як правило, більш продуктивні, акумуляторні — автономні та мобільні, не залежать від електромережі.
  • Обертальний момент. Впливає на навантаження, з яким може впоратися шуруповерт. Для більшості робіт із монтажу гіпсокартону достатньо 10 Н*м.
  • Вага та компактність. Легкий та компактний інструмент дозволяє довше працювати без втоми в серійному режимі.

Ви можете купити шуруповерт для гіпсокартону як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати стрічкові шуруповерти Dnipro-M?

У нашому асортименті стрічковий шуруповерт. Його основні особливості:

  • має можливість точного регулювання глибини закручування незалежно від типу матеріалу;
  • універсальний як для серійної роботи, так і для одиночного режиму;
  • має невелику вагу (1,4 кг);
  • довжина мережевого кабелю 4 м;
  • оснащений кліпсою для пояса;
  • гарантія 3 роки.

З детальними особливостями моделі стрічкового шуруповерта Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити стрічковий шуруповерт у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, оплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.

Відео про інструмент

youtube-img