Назад в новини
5174

Святкуємо разом: день народження салонів майстерності Dnipro-M в чотирьох містах

Одразу чотири наших салони майстерності незабаром відсвяткують свій день народження. Цього разу ми вітаємо наших іменинників у Кропивницькому, Кам'янець-Подільському, Козятині та Кам'янському. На Вас чекає святкова програма з розіграшем призів, знижками, конкурсами, ароматною кавою та іншими сюрпризами.

Коли і де?

З 22 по 24 липня свій день народження святкуватимуть наші салони майстерності за адресами:

З 23 по 25 липня день народження відсвяткує наш салон майстерності за адресою: м Кам'янське, вул. Мурахтова, 12, (067) 632-56-34.

Знижки та розіграші

У дні свята в зазначених салонах майстерності ми проведемо розіграш призів серед покупців і надамо спеціальні знижки.

Розіграш призів

За кожну 1000 грн, витрачену на купівлю в зазначених салонах, Ви отримаєте один лотерейний білет, що дає право на участь у розіграші. Наприклад, при покупці на суму 4000 грн Ви отримаєте одразу 4 білети, що підвищить шанси на виграш.

Серед призів:

  • шліфмашина кутова Dnipro-M GS-100S;
  • ударний дриль Dnipro-M HD-80;
  • рулетка Dnipro-M Profit 7.5 м 25 мм.

Розіграш відбудеться в останній день свята (24 або 25 липня відповідно) рівно о 16:00. Присутність учасників з чеками — обов'язкова!

Для всіх відвідувачів

В останній день свята запрошуємо Вас взяти участь у вікторині та конкурсах з використанням нашого інструменту. Переможці отримають заохочувальні подарунки.

Також у дні свята ми будемо пригощати всіх запашною кавою та солодощами, проведемо презентацію інструменту і разом протестуємо наш акумуляторний інструмент, перфоратори, бензопили та зварювальне обладнання.