Назад в новини
58355

Як зробити мангал своїми руками з металу

Відпочинок на природі без ароматного м'яса або овочів на грилі здається неповноцінним. Власники приватних і заміських будинків влаштовують барбекю у будь-яку пору року, готуючи смачні страви на мангалі. Ви можете купити готову жаровню або зробити мангал своїми руками. На виготовлення доведеться витратити час, але готова конструкція буде відповідати всім Вашим вимогам. Це може бути пересувний або стаціонарний варіант з поличками, підставками, навісом або витяжкою.

У цій статті ми розповімо, як правильно зробити мангал з готових деталей або як зварити мангал своїми руками, розглянувши докладну інструкцію з виготовлення, підкріплену фото та кресленнями.

Які інструменти потрібні для виготовлення мангала

Виріб має бути довговічним і практичним, тому заздалегідь підберіть якісні металеві заготовки та подумайте про розміри мангала. Для виготовлення мангалу своїми руками з металу знадобляться такі інструменти:

  • Болгарка та комплект відрізних кругів по металу, щоб вирізати заготовку відповідного розміру. Ви також можете виготовити мангал за допомогою електролобзика, підібравши до нього спеціальні полотна.
  • Зварювальний апарат знадобиться для надійного з'єднання заготовок і виготовлення стаціонарного мангалу для дачі.
  • Дриль використовується, щоб виготовити отвори, також необхідно підібрати спеціальну н