Назад в новини
23502

Якими інструментами оснастити гараж?

Сучасний гараж давно вже перестав бути простим місцем для стоянки автомобіля. Зараз це повноцінна майстерня, в якій виконується як ремонт самого авто, так і предметів, що не мають до нього відношення. Саме тому важлива наявність під рукою відповідного інструменту.

У кожного може бути свій набір «гаражного» інструменту. Однак існує певний мінімум, за допомогою якого можна виконати найбільш популярні види робіт, як-от заміна колеса. Сюди має входити як ручний, так і електроінструмент. У певних випадках також може знадобитися більш складне обладнання, за допомогою якого можна швидко вирішити важкі завдання.

Розглянемо докладніше, з чого має складатися набір інструменту для гаража сучасного автовласника.

Ручний інструмент

До цієї категорії відносяться гайкові ключі, викрутки, шестигранники та інші види інструментів. Можна збирати їх окремо, а можна купити готові набори. У більшості випадків вони створюються з урахуванням потреб автомобілістів і містять у собі все необхідне. Однак це не означає, що одного такого набору вистачить для всіх завдань. Тому рекомендується все ж таки підбирати інструмент самостійно.

Набори ручних інструментів для гаража

Гайкові ключі

Найбільш популярним типом кріплень в будь-якому автомобілі є болти і гайки. Для роботи з ними знадобляться гайкові ключі. Вони бувають таких видів:

  • ріжкові;
  • накидні;
  • розвідні;
  • рожково-накидні (комбіновані).

Останній тип