Назад в новини
9880

Не пропустіть! Новий Всеукраїнський промотур Dnipro-M

Кожне наше промо дозволяє стати нам на крок ближче до своїх споживачів, а Вам - дізнатися максимум корисної інформації про нашу продукцію і Бренд в цілому, взяти участь в активностях і виграти цінні призи. Будь-який бажаючий також може самостійно протестувати вподобаний йому інструмент і відчути на собі всі його переваги. Все це відбувається в теплій і дружній атмосфері, яку створюють наші співробітники. І якщо Ви вже встигли скучити за яскравими промо, то наступна новина обов'язково Вас порадує.

10 міст за 2 дні!

25 і 26 травня відбудеться Всеукраїнський промотур, який охопить одразу 10 міст по всій країні. Це дозволить кожному бажаючому взяти активну участь незалежно від місця проживання.

Промотур відбудеться в наступних містах:

 1. Суми, вул. Харківська, 4;
 2. Херсон, просп. Ушакова, 50;
 3. Канів, вул. Енергетиків, 1;
 4. Харків, Московський проспект, 276 Е;
 5. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 47;
 6. Житомир, вул.Київська 35;
 7. Ірпінь, вул. Авіаконструктора Антонова, 9-В;
 8. Київ, Юність 2, вул. Миропільська, 2;
 9. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 105;
 10. Дніпро:
 11. Одеса:

Це буде яскраво!

Традиційно на нашому промо Ви зможете не тільки отримати максимум корисної інформації про продукт, а й взяти участь у активностях і зарядитися позитивом на весь день.

На Вас чекає:

 • професійна консультація по продукції;
 • тестування інструменту;
 • майстер-клас з виготовлення горщиків;
 • викручування шурупів на швидкість з можливістю виграти приз.

Крім того, серед усіх відвідувачів, які вчинили покупку від 1000 грн ми розіграємо акумуляторний обприскувач Foresta BS-16.

Не втрачайте можливості відвідати наше промо в будь-якому з зазначених магазинів і зарядитися гарним настроєм на всі вихідні!